bingo

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
bas su ga zbrzali sad, nisam nista sad shvatila

elem,
imamo 3 kolone

NARANDZASTA
SIVA
PLAVA

Koliko je potrebno za neku nagradu? Da li se gleda samo jedna kolona ili sve tri? Ja u jednoj koloni imam 12, a u drugoj ( na drugom listicu) imam 8. Da li je za 8 zamena ( posto je potrebno 7 za zamenu), a sta znaci 12 ? jer rekli su da su 13 i 14 dobine, a ako je 7 zamena, onda i 12 nesto znace??

help :)
 
Gde moze da se vidi izvestaj,trazio sam na netu i nema nigde zvanicno tj nema nista.Kupio sam listic ali nisam gledao emisiju.Malo su mi neprofesionalni jer na sajtu bingo.co.yu nema nista sem prodajnih mesta...Jel zna neko dal daju reprizu te emisije?Thanks
Edit:Ja koliko sam obavesten treba cela jedna kombinacija tj boja i nije bitno koja.A zamena je kada se izvuce poslednji broj(kada se izvuce bingo) pa ako ti je taj broj poslednja cifra u serijskom broju onda imas zamenu.
 
Ma izvlace se brojevi i ti ih zaokruzujes na svom listicu u sve tri kombinacije tj boje i u kojoj ispunis svih 15 brojeva dobijas bingo.Tada staje izvlacenje daljih brojeva i ko ima 14 i 13 u nekoj kombinaciji takodje dobija neku lovu.Naravno ja sam isao logikom da ti dobijes bingo,ali to ne mora da znaci da ce uvek tebi nego nekada ce i neko drugi da dobije :-P
A za robne nagrade se gleda serijski broj koji imas na potvrdi o uplati.Jel ti sad malo jasnije?
 
Nisam zapisao nekoliko zadnjih brojeva, ali evo i ovih:
74,64,83,86,60,75,35,65,71,80,9,39,25,43,17,51,11,50,73,22,85,47,40,84,32,62,46,20,56,58,44,72....toliko.....
 
malo.

znaci, ja koja imam 12 zaokruzenih u jednoj kombinaciji, nisam nista dobila?!

a sta je 7, kao zamena? 7 zaokruzenih ili 7 kao serijski broj?
 
Konacno napravise nesto na www.bingo.co.yu
U kombinacijama dobijas samo ako imas 13,14 ili 15 pogodaka,a sve ostalo pa i zamena ide preko serijskog broja.Znaci ako ti je posledja cifra 7(vazi za proslo izvlacenje) u serijskom broju srecni si dobitnik zamene.Poz
 

Back
Top