Najbolji debi album ?

Imam celu njihovu kolekciju u mp3 formatu na pc-u, ali jos uvek mi se u glavi vrti pesma intro iz pesme "Aint talking about love"(inace sa tog debi albuma). Narocito bi mladji ljudi na ovom forumu mogli da cuju po neku pesmu, jer ljudi stvarno kidaju.
 
Imam celu njihovu kolekciju u mp3 formatu na pc-u, ali jos uvek mi se u glavi vrti pesma intro iz pesme "Aint talking about love"(inace sa tog debi albuma). Narocito bi mladji ljudi na ovom forumu mogli da cuju po neku pesmu, jer ljudi stvarno kidaju.

od kada sam imao to + Runnin' With the Devil , Jamie's Cryin' , You Really Got Me(jes da nije njihova al je dobro obradjena)
ma oni su taj savrseni debi album izdali tj. 4 super albuma i onda onaj ebeni komercijalni 1984 jes da je najprodavaniji ali je ipak komercijala a tada je nastao Jump jes da je najpoznatija ali kada poredis npr. running with devil i to
i zbog toga je otisao david i poceli su losije da stvaraju sa onim ostalim pevacima
i edija je vvatio alkohol i covek se prosto raspada
ali je dobra vest da su se ponovo okupili sa Rothom i snimaju Van Halen 4 (jedva cekam sta ce matorci nam pokazati )
 
10111552.jpg


bollocks.jpg


200px-The-Smiths-cover.png


defmaybe-771587.jpg


66.jpg


stoneroses_stoneroses.jpg


198097L.jpg


cddummy.jpg


17997.jpg
 
Ma ne volim ih. Zapravo ne znam. Kapiram da obozavam ovog Ludog Nikada Izbrusenog Dijamanta Sida, dok mi je ostatak ekipe uzasno smoran + mislim da je Pajper daleko najbolji album u njihovoj diskografiji i masterpis kakav Voters i Gilmor mogu samo da sanjaju.
A sledeci, Tamna Strana Meseca, najprecenjeniji album ikada je.
 

Back
Top