Pada, pada, pada.....vlada........

Atreid:
Moj materinji je ikavica, ali tako da pricam ne bi me razumili, pa onako kako inace kazem, jeste: tacki.

Osim toga ja i ne znam nesto pretjerano gramatiku... tako da, hvala na sugestiji.

Још само када би ми објаснио какве везе ти са матерњом ИКАВИЦОМ и локацијом у Новом Саду имаш везе са Србијом и њеним интересима, е да би себи дозволио-ла да се на овако глуп начин оглашаваш на овом пдф. :evil: :evil: :evil:
 
eremita:
Још само када би ми објаснио какве везе ти са матерњом ИКАВИЦОМ и локацијом у Новом Саду имаш везе са Србијом и њеним интересима, е да би себи дозволио-ла да се на овако глуп начин оглашаваш на овом пдф. :evil: :evil: :evil:


Ti počinješ da preteruješ pomalo, ne čini li ti se?
 
eremita:
Још само када би ми објаснио какве везе ти са матерњом ИКАВИЦОМ и локацијом у Новом Саду имаш везе са Србијом и њеним интересима, е да би себи дозволио-ла да се на овако глуп начин оглашаваш на овом пдф. :evil: :evil: :evil:
Donila me nevera :p koju su zakuvali ti tvoji radikali...
 
Atreid:
Srpsko-hrvatskog ili hrvatsko-srpskog.

Arijevac isti ***ac.

Ето, па ја лИпо кажем да ти баљезгаш??? Не постоји ни српско-хрватски али ни хрватско-српски језик... осим у болесним брозовским главама... али чуо сам да у вашој јевропи постоји неки језик кога зову Бе-Ха-еС, мЛого смИшно... :lol:
 
Al s obizrom da je nasa vlada tako prekrasna i ljudi u njoj su tako pametni
I tako inteligentni
I tako dobro zivimo i tako nam je dobar standard ja bi samo jos jednom
Da zapjevamo za njih sve jestel spremni
*ebo vladu *ebo
Politiku *EBO
U saboru *EBO sve njih redom
*ebo vladu *EBO
Politiku *EBO
U parlamentu *EBO sve njih redom
Pu pu pu i pu

lepo rece komsija Edo.....................
 
eremita:
А зашто се ти, јаје усмрђено, позиваш на Србију! Ејјјјјјј.... какве везе ти имаш са Србијом??? Осим ГРЕБАЊА У НЕОГРАНИЧЕНИМ КОЛИЧИНАМА. Па нормално да си похистерисао и отворио овакву тему.......јер...... дрма ти се....татина столица.....хехехе.......

Шта тебе заболе и за патриоте и за домаћине - ти ту не припадаш - ти си у КОЛУ са најгорим колаборационистима и најгорим издајницима од када постоји ИСТОРИЈА СРБИЈЕ! И буди сигуран - како год било, гов*а издајничка НЕЋЕ овога пута победити... па макар ти отвориЈо још десет антисрпских тема. ИСПУШИЛИ СТЕ!

Војислав Коштуница ЈЕ МОЈ ШУМАДИНАЦ - и када он УТЕРА олошу твог калибра... онда то производи вриштање и кмечање у облику оваквих тема...... али узалуд прикане......у з а л у д.........

lol.gif
lol.gif
lol.gif



eusa_clap.gif
 
eremita:
Ето, па ја лИпо кажем да ти баљезгаш??? Не постоји ни српско-хрватски али ни хрватско-српски језик... осим у болесним брозовским главама... али чуо сам да у вашој јевропи постоји неки језик кога зову Бе-Ха-еС, мЛого смИшно... :lol:

Mozes ga zvati kako god oces ali je to jedan jezik, u Hagu ga zovu BHS, ovdje srpski u Hrvatskoj hrvatski, u Crnoj Gori - crnogorski, a u BiH - Bosnjacki. Kako god okrenes radi se o jednom jeziku i to ove drzave indirektno i priznaju jer UN ga smatra jednim jezikom a ove drzave su clanice i prstaju na to. Isto ce ti biti i kako se budu priblizavali EU. Sad, kazem ti zovi ga kako hoces, ali je jedan.
 
IDI_DADA_AMIN:
Pre nekoliko nedelja, pisao sam na jednoj temi, o tome, kako se sve vise nazire, nova koalicija , i to veoma prirodna, izmednju Kostunice , Velje, i Tome.......

Ta , domacinsko - radikalska, koalicija je , prakticno , gotova stvar. Izjave , koje ovih dana daju ratoborni Kostunicini patrijski patuljci, tipa onog nesrecnog Shormaza, ili onog novog portparola, koji kao da je nedavno bio maneken za lobotomiju........sve vise se priblizavaju najbezobraznijim , najkurchevitijim i najglupljim radikalskim parolama, iz najboljih dana Vjekoslava Seselja, i polupismene chetnik varijante..............


Svaki ministar, bilo da je zaduzen za gumice i olovke djaka prvaka, ili je jadnik , postao ministar samo zato sto lepo peva nedeljom u crkvenom horu, dobio je domaci zadatak , od mlohavoh mitraljesca, da , mimo svog posla, za koji je zaduzen, i on prozbori poneku ratobornu, ili da zapeva neku crkvenu - borbenu koracnicu, pripremajuci Srbe , za navodni rat, od koga naravno nema nista, ali , svojim glupavim lupetanjima, eto, uspevaju da svakodnevno nanesu sve vecu stetu i drzavi i narodu, koji mozda za bolje i nije.........

Elem, mlohavi ucenjivac, je , osokoljen manevrom koji je izveo kada je , kao teska manjiha dobio mesto premijera, odlucio da i dalje igra na kartu:" ili ce biti kako ja kazem, ili odoh ja kod radikala....".........

Nadam se, da mu ovaj put, koliko god DS voleo vlast, i beneficije koje ista daje uskom krugu partijskih aparatcika, nece smeti da popusti pred novim paketom ucena i zayebavanja .........i da ce se ova vlada raspasti, kako joj je i sudjeno, te da ce mlohavi makijavelista, moci mirno da skine masku sa deformisane face, i objavi , da ce nova vlada biti sastavljena od DSSa , NS, i napokon SRSa.......

Jedva cekam.....!!!!!!!


Sve je to ista bagra !!!
 
IDI_DADA_AMIN:
Pre nekoliko nedelja, pisao sam na jednoj temi, o tome, kako se sve vise nazire, nova koalicija , i to veoma prirodna, izmednju Kostunice , Velje, i Tome.......

Ta , domacinsko - radikalska, koalicija je , prakticno , gotova stvar. Izjave , koje ovih dana daju ratoborni Kostunicini patrijski patuljci, tipa onog nesrecnog Shormaza, ili onog novog portparola, koji kao da je nedavno bio maneken za lobotomiju........sve vise se priblizavaju najbezobraznijim , najkurchevitijim i najglupljim radikalskim parolama, iz najboljih dana Vjekoslava Seselja, i polupismene chetnik varijante..............


Svaki ministar, bilo da je zaduzen za gumice i olovke djaka prvaka, ili je jadnik , postao ministar samo zato sto lepo peva nedeljom u crkvenom horu, dobio je domaci zadatak , od mlohavoh mitraljesca, da , mimo svog posla, za koji je zaduzen, i on prozbori poneku ratobornu, ili da zapeva neku crkvenu - borbenu koracnicu, pripremajuci Srbe , za navodni rat, od koga naravno nema nista, ali , svojim glupavim lupetanjima, eto, uspevaju da svakodnevno nanesu sve vecu stetu i drzavi i narodu, koji mozda za bolje i nije.........

Elem, mlohavi ucenjivac, je , osokoljen manevrom koji je izveo kada je , kao teska manjiha dobio mesto premijera, odlucio da i dalje igra na kartu:" ili ce biti kako ja kazem, ili odoh ja kod radikala....".........

Nadam se, da mu ovaj put, koliko god DS voleo vlast, i beneficije koje ista daje uskom krugu partijskih aparatcika, nece smeti da popusti pred novim paketom ucena i zayebavanja .........i da ce se ova vlada raspasti, kako joj je i sudjeno, te da ce mlohavi makijavelista, moci mirno da skine masku sa deformisane face, i objavi , da ce nova vlada biti sastavljena od DSSa , NS, i napokon SRSa.......

Jedva cekam.....!!!!!!!

a ja taman pomislih da je opet napravio temu o sebi i svom sexualnom zhivotu :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top