Pada, pada, pada.....vlada........

Lacibg:
Ma kakvo padanje ... Kako bi se bilo ko iz današnje vlasti "oprao" da u toku završnih pregovora o KiM razvale ovu, doduše jadnu, koaliciju ?

Pad vlade, ne znace i novi izbori, kako nam je objasnio onaj nesrecni , naduvani Shormaz............kako on rece, nova skupstinska vecina ( ko li bi to mogao biti?? :roll: )
moze da odmah formira novu, patrijotsku , vladu, koja ce , svojim nepokolebljivim , ratobornim stavom , i povisenim tonom odbraniti Kosovo, i razyebati NATU i EU , djuture :roll:
 
IDI_DADA_AMIN:
Elem, mlohavi ucenjivac, je , osokoljen manevrom koji je izveo kada je , kao teska manjiha dobio mesto premijera, odlucio da i dalje igra na kartu:" ili ce biti kako ja kazem, ili odoh ja kod radikala....".........

Ovog sam se plašio !

Difovac Zr : Ne pada...bez brige!!! Ne do bog da dođu radikali na vlast...odmah se pakujem i idem iz Srbije!!!

I ovog - još više !
 
IDI_DADA_AMIN:
Pad vlade, ne znace i novi izbori, kako nam je objasnio onaj nesrecni , naduvani Shormaz............kako on rece, nova skupstinska vecina ( ko li bi to mogao biti?? :roll: )
moze da odmah formira novu, patrijotsku , vladu, koja ce , svojim nepokolebljivim , ratobornim stavom , i povisenim tonom odbraniti Kosovo, i razyebati NATU i EU , djuture :roll:
Za drugu skupštinsku većinu mora pre svega da DS bude odlučan u nekom ponovnom "zaokretu" prema EU i NATO. Ovi na TV svi jednoglasno "Sve je u redu, to su samo neki stavovi stranaka, ovo, ono ..." Bar mi se čini da DS uopšte nije gadljiv na vlast, pa makar i s Koštunicom koji je sve oštriji u opredeljenjima.
 
Lacibg:
Za drugu skupštinsku većinu mora pre svega da DS bude odlučan u nekom ponovnom "zaokretu" prema EU i NATO. Ovi na TV svi jednoglasno "Sve je u redu, to su samo neki stavovi stranaka, ovo, ono ..." Bar mi se čini da DS uopšte nije gadljiv na vlast, pa makar i s Koštunicom koji je sve oštriji u opredeljenjima.

Ma daleko od toga, da je bilo ko u Srbiji , ko se bavi politikom gadljiv na vlast.........i to je OK.
Zato se i bave politikom , da bi bili na vlasti.

Problem nastaje, kada DS, odustaje od svih principa, i igra po muzici mlohavog makijavelija, samo zarad opstanka na vlasti.........jednom su pojeli gomno, pri formiranju vlade, i izgubili dosta pristalica, ciji stomak nije mogao da svari da im Kostunica bude premijer......

Kada bi se sada priklonili novoj Kostunicinoj , demagoskoj ujdurmi, sa ;" prekidom diplomatskih odnosa, ustavnom zabranom uclanjenja u NATO"......mogli bi da stave katanac na firmu........
 
Naravno da nece pasti. Tadic je savrseno svestan da ako Kostunica napravi kombinaciju sa SRS, vlast nece videti najmanje deset do petnaest godinica.

Predvidjam dirljivo & istorijsko pomirenje Tadije i Voje pred kamerama.

'De ja zivim, u PM...
 
Yopa:
Naravno da nece pasti. Tadic je savrseno svestan da ako Kostunica napravi kombinaciju sa SRS, vlast nece videti najmanje deset do petnaest godinica.
Yopa:
Predvidjam dirljivo & istorijsko pomirenje Tadije i Voje pred kamerama.

'De ja zivim, u PM...

Vidis , tu se ne slazem sa tobom.........siguran sam da bi bilo dovoljno godinu dana, da pod vlascu radikalsko - domacinske koalicije, u Srbiji dodje do potpunog zastoje investicija, izolacije, nazadovanja, inflacije...............i potpunog kraha demagoga iz SRS i DS,,,,,

Zato i ne mislim da bi bilo toliko lose , po Srbiju, da zavladaju Radikali.......po principu, "trazili ste , evo vam ga "........Srbi bi tesko tresnuli glavom u zid, i mozda, samo mozda se opametili za ubuduce
 
Potcenjujete Koštunjavog. Njegovoj lukavosti i ljigavosti nema kraja. Ukoliko se spanđa (potpuno) sa vadikalima , opet će da izradi priglupo rukovodstvo SRS-a, i zajaše na vlast zahvaljujući gologuziji koja glasa za SRS !
U svakom slučaju njihov brak će da se završi nestankom jednog od njih ! Pogodite ko će kome tu da metne !
 
DOBROSTOJECI:
Potcenjujete Koštunjavog. Njegovoj lukavosti i ljigavosti nema kraja. Ukoliko se spanđa (potpuno) sa vadikalima , opet će da izradi priglupo rukovodstvo SRS-a, i zajaše na vlast zahvaljujući gologuziji koja glasa za SRS !
U svakom slučaju njihov brak će da se završi nestankom jednog od njih ! Pogodite ko će kome tu da metne !

Njihov brak moze , sto se mene tice da se zavrsi obostranom trudnocom.....mogu da ga mechu jedni drugima koliko hoce.....nije to problem

Problem je sto ce ga , zajedno metnuti Srbiji, za duze vreme.......iako, ima dovoljno patriJota i domacina, koji jedva cekaju da im ga Toma i Voja stave :D
 
IDI_DADA_AMIN:


Vidis , tu se ne slazem sa tobom.........siguran sam da bi bilo dovoljno godinu dana, da pod vlascu radikalsko - domacinske koalicije, u Srbiji dodje do potpunog zastoje investicija, izolacije, nazadovanja, inflacije...............i potpunog kraha demagoga iz SRS i DS,,,,,

Zato i ne mislim da bi bilo toliko lose , po Srbiju, da zavladaju Radikali.......po principu, "trazili ste , evo vam ga "........Srbi bi tesko tresnuli glavom u zid, i mozda, samo mozda se opametili za ubuduce

Znas kako, ja sam imao dve godine kad je Cobi dosao na vlast i najveci deo zivota sam proziveo uz blagodeti njegove vladavine. Takvo srecno detinstvo je ucinilo da se useravam od svake politicke opcije koja makar malo smrdi na njega, a radikali ne da smrde nego vonjaju na Slobu.

Zato zayebi to "Ne bi bilo lose po Srbiju da nas uzjase malo Toma i ekipa". Ne bih se ja igrao.
 
Yopa:
Znas kako, ja sam imao dve godine kad je Cobi dosao na vlast i najveci deo zivota sam proziveo uz blagodeti njegove vladavine. Takvo srecno detinstvo je ucinilo da se useravam od svake politicke opcije koja makar malo smrdi na njega, a radikali ne da smrde nego vonjaju na Slobu.

Zato zayebi to "Ne bi bilo lose po Srbiju da nas uzjase malo Toma i ekipa". Ne bih se ja igrao.


Bojim se da nas neće niko pitati za mišljenje, niti raspisati izbore da bismo se izjasnili. Zato, draga gospodo, da se polako pakujemo, pa da se razilazimo, da ne smetamo. :cry:
Da ostavimo patriotama vremena i prostora da reše probleme. :roll:
 
IDI_DADA_AMIN:
Njihov brak moze , sto se mene tice da se zavrsi obostranom trudnocom.....mogu da ga mechu jedni drugima koliko hoce.....nije to problem

Problem je sto ce ga , zajedno metnuti Srbiji, za duze vreme.......iako, ima dovoljno patriJota i domacina, koji jedva cekaju da im ga Toma i Voja stave :D

А зашто се ти, јаје усмрђено, позиваш на Србију! Ејјјјјјј.... какве везе ти имаш са Србијом??? Осим ГРЕБАЊА У НЕОГРАНИЧЕНИМ КОЛИЧИНАМА. Па нормално да си похистерисао и отворио овакву тему.......јер...... дрма ти се....татина столица.....хехехе.......

Шта тебе заболе и за патриоте и за домаћине - ти ту не припадаш - ти си у КОЛУ са најгорим колаборационистима и најгорим издајницима од када постоји ИСТОРИЈА СРБИЈЕ! И буди сигуран - како год било, гов*а издајничка НЕЋЕ овога пута победити... па макар ти отвориЈо још десет антисрпских тема. ИСПУШИЛИ СТЕ!

Војислав Коштуница ЈЕ МОЈ ШУМАДИНАЦ - и када он УТЕРА олошу твог калибра... онда то производи вриштање и кмечање у облику оваквих тема...... али узалуд прикане......у з а л у д.........
 
Registra.:
Bojim se da nas neće niko pitati za mišljenje, niti raspisati izbore da bismo se izjasnili. Zato, draga gospodo, da se polako pakujemo, pa da se razilazimo, da ne smetamo. :cry:
Da ostavimo patriotama vremena i prostora da reše probleme. :roll:

Ако ниси ПАТРИОТА као што си сама написала ОНДА ЈЕДИНО МОЖЕШ БИТИ АНТИСРБИН И АНТИПАТРИОТА ..... и ја ти саветујем - ПАКУЈ СЕ ДОК ЈОШ ИМАШ ВРЕМЕНА ! :evil:
 
eremita:
Ако ниси ПАТРИОТА као што си сама написала ОНДА ЈЕДИНО МОЖЕШ БИТИ АНТИСРБИН И АНТИПАТРИОТА ..... и ја ти саветујем - ПАКУЈ СЕ ДОК ЈОШ ИМАШ ВРЕМЕНА ! :evil:


Ja imam svo vreme ovog sveta, imam, nadam se, još dosta vremena do kraja svog života, potrudiću se da ga pametno iskoristim.
 
Atreid:
Deset tacka u jednoj recenici isto nije po pravopisu, jer postoji gramaticko pravilo o negomilanju interpunkcijskih znakova.

Моје НАГОМИЛАНЕ тачке су начин да себе самог спречим да напишем све оно што са подразумева ... али, ипак си у праву, грешим, али И ТИ ГРЕШИШ не каже се ТАЧКА него ТАЧаКА... мислим не разликујеш једнину и множину... хехехе...
 
eremita:
Моје НАГОМИЛАНЕ тачке су начин да себе самог спречим да напишем све оно што са подразумева ... али, ипак си у праву, грешим, али И ТИ ГРЕШИШ не каже се ТАЧКА него ТАЧаКА... мислим не разликујеш једнину и множину... хехехе...
Moj materinji je ikavica, ali tako da pricam ne bi me razumili, pa onako kako inace kazem, jeste: tacki.

Osim toga ja i ne znam nesto pretjerano gramatiku... tako da, hvala na sugestiji.
 
eremita:
Моје НАГОМИЛАНЕ тачке су начин да себе самог спречим да напишем све оно што са подразумева ... али, ипак си у праву, грешим, али И ТИ ГРЕШИШ не каже се ТАЧКА него ТАЧаКА... мислим не разликујеш једнину и множину... хехехе...


Odlično ti ide gramatika, mnogo bolje nego logika.
 

Back
Top