PLJUVACINA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma mrzim ceo Grand u kompletu i sa Borom Drljacom i Erom Ojdanicom i ovi mladji pevaci i pevacice,a sto onu Karleusu tek nevolem.E onda dalje nevolem: BG Sindikat,50 Cents,Hrvatske grupe,Bosnjacke grupe,Makedonske grupe,onda No Name.I tako mogao bih do sutra da nabrajam sta sve nevolem,jer sam veliki namcor.
 
ne volim rock ni nas ni strani.linkin park me posebno nervira.mnogo glup glas ima onaj sto peva.Kao da se napreze da bi guknuo.Pogotovu uzivo kad peva-nema veze i naravno muka mi je od nase dobace ,folkerske muzike.
 
...mislim da se pitanje odnosi na bend, a ne na produkciju, ili zanr, osim toga
grand nesto nema bendova uglavnom su vokalni solisti-profesionalci
koji su, ako to profesija trazi od njih, spremni na sve , mislm
kako neko moze onda da ih mrzi, ja ih zalim!
 
Ja mrzim onog coravog magarca iz slatkog greha koji je kao muzicki kriticar u zvezdama granda,koji ***** ima on da prica seljacina neobrazovana iserem li mu se na grob...
E da MRZZZZIM LEPU BRENU jer je ona pocela turbo folk **** joj pas mater smrdljivu ...
mile voli disko a ja kolo sumadijsko ...pu ***** ti materina smrdljiva **** te milei ceo slatki greh sasusena babetino....
 
Mrzim MTv ***** li im mater svima tamo , ***** li im materina smrdljiva sa svojim niskobudzetnim instant hitovima koji se razmute u vodi i popiju na brzaka . Mrs u picku materinu kako bi ih sve mucio na krstu kenjao bi po njima jer nisu za bolje!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top