72. ili 63.

Mani se tudjih prica, to je moj savet. Ako zaista zelis da radis tako nesto, zelim ti da imas sve uslove da probas i postanes. Niko ti ne moze ni blizu opisati taj posao.Pozdrav
 
Mani se tudjih prica, to je moj savet. Ako zaista zelis da radis tako nesto, zelim ti da imas sve uslove da probas i postanes. Niko ti ne moze ni blizu opisati taj posao.Pozdrav

AKO SI PADOBRANAC ONDA SI DEFINITIVNO SA NJIM U JEDINICI.A ja tada znam ko si i kakav si pokazao mi je slike.ha ha ha ha ha ha "SPECIJALAC IZ KZB"
 
Posalji ti meni njegovo ime na pp, voleo bih da znam ko je taj specijalni specijalac.Posto slike koje ti je dao nisu reklamni materijal i mogao bi da najebe zbog toga.Sad mu lepo to reci sto sam ti napisao, a ja cu ga vec napusiti kad ga budem video.Pozdrav
 
Nekako "ne verujem" da bi neki oficir sebi dozvolio rasturanje slika po komsiluku, pogotovo ne slicica na kojim se vide lica pripadnika...
A da tebe Laki neko nije lozio...?
 
Decko batali te slike, one sigurno tebi nisu date ili pokazane da bi se ti hvalio njima!Ako zelis da budes tamo neki specijalac ili sta vec, potrudi se i postani to, pa se onda slikaj i pokazuj ih kome hoces i koliko hoces...sto ti ne preporucujem!
 
Dobro de, lakse malo, nema potrebe toliko napadati decka, ako se nevaram ta slicica je iz seta fotki koje su izasle po raznim novinama... sto se da videti iz same slicice... ipak, uocljivo je poziranje...
 
Momci nisu pozeri.Te fotografije su zadatak,njihovo je da se trude da fotograf ispuni svoje namere,a da to izgleda sto uverljivije.Znaci,kompromis izmedju umetnosti i stvarnosti
 

Back
Top