LAKA TEMICA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je na početku veze bilo katastrofa neprijatno da sa njim pričam o sexu.
A sa svima drugima, sve se pušilo:lol:
Ne znam zašto, ali nisam mogla pa to ti je... Al' polako sam se opuštala, imao je strpljenja i super:smile:
Moguće da ima nešto u tome što kaže JD. On je jedini s kim sam želela nešto ozbiljno, a sa drugima je bilo lako...

ono što hoću da kažem - ni dan-danas nemam pojma zašto mi je bila takva frka tada... A ne da sam znala tada o čemu se radi:-?
 
SINDI:
studiozno.al nek si se usudio
ajd sad i ja da se usudim.
kakve sve to ima veze sa postovanjem?:)
Pokusao sam da u jednu rec sazmem ozbiljan pristup, ozbiljne namere i sve ostalo sto sam pisao. Uzgred, tu rec sam upotrebio jer se ona provlaci kao omiljen termin prilikom forumskih rasprava u vezi sa razmenom seksualnih i inih usluga.
Bilo je u polusaljivom tonu, usudjujem se da dodam.
 
mackica ns:
Meni je na početku veze bilo katastrofa neprijatno da sa njim pričam o sexu.
A sa svima drugima, sve se pušilo:lol:
Ne znam zašto, ali nisam mogla pa to ti je... Al' polako sam se opuštala, imao je strpljenja i super:smile:
Moguće da ima nešto u tome što kaže JD. On je jedini s kim sam želela nešto ozbiljno, a sa drugima je bilo lako...

ono što hoću da kažem - ni dan-danas nemam pojma zašto mi je bila takva frka tada... A ne da sam znala tada o čemu se radi:-?
je l' ti bebiron već naučio da prebaČuje na Comic Sans font? :P:P:P 8-) :lol:
 
Julian_Duranona:
Pokusao sam da u jednu rec sazmem ozbiljan pristup, ozbiljne namere i sve ostalo sto sam pisao. Uzgred, tu rec sam upotrebio jer se ona provlaci kao omiljen termin prilikom forumskih rasprava u vezi sa razmenom seksualnih i inih usluga.
Bilo je u polusaljivom tonu, usudjujem se da dodam.


pa znam, aman.a oni se uhvatili za rec mrtvi ozbiljni.pa mi bilo smesno.:-)
a posle..se sve izmaklo kontroli..:D
 
Tsutomu:
@tema i divlja: Šta se bre žališ, manje pričaj više radi... :P

Dobro.
flirt.gif
 
divlja:
Svidjate se njemu i on se svidja vama. Medjutim on nece da prica o sexu sa vama, nekako je slatko stidljiv na pomen bilo koje gluposti vezane za sex. Ali nema problema da o tome prica sa drugima.
Molim tumacenje. :razz:


Ti si bila suvise direktna i preduhitrila si ga.....on nije to ocekivao...i sad malo koci...posto si ti ocigledno energicnija, pa se malo plasi da te nece stici.... :lol: :D :p

Znaci: Ne pocinji pricu o seksu dok on ne zapocne i nemoj prva da izjavljujes ljubav...u prevodu: "Koci malo."
 
divlja:
Svidjate se njemu i on se svidja vama. Medjutim on nece da prica o sexu sa vama, nekako je slatko stidljiv na pomen bilo koje gluposti vezane za sex. Ali nema problema da o tome prica sa drugima.
Molim tumacenje. :razz:
Joj, imala sam jednog na taj fazon... Kako sam se samo bila zaljubila, strashno... :lol:
 
divlja:
Taj rad, to samo jos vise pali. :lol:
Odsad cu da dolazim ovde da cutim o seksu.
Na svaku temu cu da odgovaram sa - ''Pa ne znam... neprijatno mi je da odgovorim... nije ovo mesto ni vreme... necemo sad o tome... zasto ne pitas na drugom mestu... nisam ti ja prava osoba za tu temu...''
Ima da se napalite da izgorite k'o pruce.
 
divlja:
Svidjate se njemu i on se svidja vama. Medjutim on nece da prica o sexu sa vama, nekako je slatko stidljiv na pomen bilo koje gluposti vezane za sex. Ali nema problema da o tome prica sa drugima.
Molim tumacenje. :razz:
I ja mislim da je to iz razloga što mu se devojka dopada. Mislim čak, da mu se jako dopada.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top