My name is Earl

Их само да нам сад дође и Хатор па да опет присуствује мрцварењу теме! А кад испизди, онда колико год Гиниса мо'ш да зграбиш па на острво!
 
vidim da je bila i zbog toga ti i kazem :lol:
neka..ja imam nalogu rezervi...a ionako ne moz da nas ona zatarabi..mislim moze temu :lol: :D
a hator ce nas utepa :lol:
@tema..mloooogo dobra serija i fore su vr` :lol: :mrgreen:
 
Умал' да заборавим! На овој теми можете и наручити мајце са називом ове серије! Све заслуге за овај потпуно аутентичан потез који нећете наћи ни на једној другој теми припадају ауторки ове теме која је то омогућила свим загриженим обожаватељима ове фантастине серије!!!

EAAS006~My-Name-is-Earl-Earl-with-Logo-Posters.jpg
 
Умал' да заборавим! На овој теми можете и наручити мајце са називом ове серије! Све заслуге за овај потпуно аутентичан потез који нећете наћи ни на једној другој теми припадају ауторки ове теме која је то омогућила свим загриженим обожаватељима ове фантастине серије!!!

EAAS006~My-Name-is-Earl-Earl-with-Logo-Posters.jpg

E jes' me sad nasmijao, vraze jedan! :lol:

Ponosna autorka
 
Такође је битно да напоменем да је почело емитовање ове серије на ХРТ2 радним даном у 17:30!

А све што у оквиру неке епизоде нисте разумели или вам неки фазон и није био нешто нарочито смешан и забаван, или приметите у серији пропагирање шовинизма или било какво ограничавање уставом нам гарантованих права ОБРАТИТЕ СЕ АУТОРКИ ОВЕ ТЕМЕ која има јак утицај на творце овог шоу програма и грешке ће бити у врло кратком року исправљене, а на поклон ћете добити и DVD са првом сезоном цртане верзије ове заиста феноменалне серије!:mrgreen:

earl.jpg
 

Back
Top