Vjeridba

marija_sa

Početnik
Poruka
4
Veliki pozdrav svima.....................prije par dana sam se vratila sa mora koje cu da pamtim do kraja zivota.Naime,moj decko sa kojim sam 7 godina i nesto mjeseci me je zaprosio.
Da krenemo od pocetka........po samom dolasku u to malo mjestasce na Jadranu imala sam zelju da prosetam i odem do nekih predjela koji su mi od prosle godine ostali u lijepom sjecanju.Medjutim,dobijala sam negativan odgovor.Posto nam se datum kad smo prvi put krenuli poklopio sa periodom koje cemo provesti na odmoru,njegov izgovor je bio:vodim te tamo gdje zelis 25.........Jutro,25. nista se ne desava.Sve je kao i juce.U toku dana sam ga u par navrata onako bocnula sa pitanjem:pa dobro zar mi stvarno nisi nista kupio za godisnjicu?!On onako ozbiljno odgovara da nije i eto kad vec dosadjujem izvoli pare pa kupi sta hoces.Vec pred kraj dana sam bila sigurna da stvarno nema nikakvo iznenadjenje za mene......Medjutim.........navece,posto smo se iskupali i spremili za setnju,kupili bocu sampanjca uputimo se na to famozno mjesto.Sejdimo jedno preko puta drugog.....bez rijeci...........vidim u njegovim ocima da zeli nesto da mi kaze..........znate za onaj momenat kad osjecate nesto,neke leptirice u stomaku..........On pocinje sa pricom...........dugo smo zajedno,prosli smo svasta,volimo se,radimo oboje.............prilazi i kleci ispred mene.........iz dzepa vadi kutijicu.........kaze pogledaj me........MISLIM DA JE VRIJEME DA TE PITAM DA LI ZELIS DA SE UDAS ZA MENE!!!!!!!Nisam mogla da vjerujem.......ono o cemu sanjam godinama mi se upravo desilo..........suze mi idu same............on kaze:HOCES LI MI BITI ZENA?........

Evo proslo je vec 15-tak dana,upoznali smo roditelje i zajedno krecemo u namjestanje stana i planiranje vjencanja! :D
 
Sad je Vreme

Jednu malu devojcicu cesto su slali u podrum po krompir koji je trebalo pripremiti za veceru. Jednog dana dok je birala krompir, sisao je i njen otac u podrum
"Sta to radis?" - upitao je.
"Pokusavam da nadjem najsitnije krompire koje cemo iskoristiti za veceras. Krupnije i bolje krompire iskoristicemo kasnije."

Otac se smesio dok je iz njene ruke uzimao sud i sitan krompir izrucio nartag na gomilu.
"Ako tako postupas uvek cemo jesti samo sitan krompir. Izaberi najveci, najbolji krompir za danas, pa cemo uvek jesti najbolji krompir!"

Ono sto najbolje mozemo da ucinimo svojim bliznjima ne treba da cuvamo za neko buduce vreme. Ta buduca prilika mozda nikada nece doci. Ako se trudimo da sada zivimo najboljim zivotom i sada budemo ljudi dobre volje, onda nije potrebno da brinemo o tome da li cemo biti takvi i u buducnosti.
Izaberite sada samo ono sto je najbolje i uvek najbolje.

th_564.gif
 
Srećno .....

Samo ja mislim kad bi ispred mene neko kleko da bih umrla od smeha i sramote .... to mi je malo prevazidjen i krajnje neoriginalan način da se neko zaprosi.... ali dobro, to sam ja ... Važno je da je tebi ubo žicu :D ... još jednom - srećno :)
 
Draga NatasaNatasa,moracu malo bolje da docaram sliku.Bili smo sami i nigdje nije bilo nikoga okolo kilometrima,a da je to napravio na nekom javnom mjestu sigurno bih i ja umrla od blama.A to za klecanje,pa sta znam..........posto smo sjedili jedno preko puta drugog logicno je bilo da mi nekako pridje.......mada moram ti priznati da kad vidis da neko klekne pred tebe i pita te da ostatak zivota provedes sa njim osjecas se EKSTRA.U tom momentu sam se osjecala kao najvoljenija,najljepsa,najpozeljnija i najsretnija osoba na svijetu.............
 
Ma sve je to OK .... nego ja nisam romantičan tip, pa bi mi takav način samo izazvao poriv za smehom ... ne zameri molim te .. nisam ništa loše mislila.

Ja sam ti onako za neke realističnije ili originalnije pristupe ... ali da nemaju te prizvuke romantike ..... :D
 

Back
Top