Problemi sa instalacijom Pinnacle MediaCenter Software-a na Windows 2000

KUATO

Zainteresovan član
Poruka
109
Iako vecina programa koji rade pod Windows-om XP rade i pod Windows-om 2000, jer ova dva operativna sistema imaju isti kernel i XP je nastao iz 2000, samo je malo nasminkan, meni nikako nece da proradi softver za gledanje TV-a. Naime, kupio sam Pinnacle PCTV 110i TV/FM karticu i hteo sam da instaliram software koji ide uz nju, ali instalacija me je izbacila i prijavila da ovaj program (Pinnacle MediaCenter ver. 3.4A) ne moze da se instalira ni na jednom drugom operativnom sistemu osim na Windows XP i Media Centru. Posto sam na kompjuteru instalirao Windows 2000 SP4, koji mi radi savrseno i zbog mnogih prednosti koji nudi ovaj sistem, ne zelim da prelazim ni nakakav XP (probao sam) ili Vistu.
Pitanje: Da li neko zna kako da se prevazidje ovaj problem, tj. da se zavara instalacioni program i da se Windows 2000 u njemu prijavljuje kao Windows XP (verovatno promena u registry bazi) ili da se nabavi neki pach za premoscavanje ovog problema i normalnu instalaciju ovog programa pod Windowsom 2000?
Zahvalan sam svakome ko mi da i najmanju ideju :)
KUATO
 

Back
Top