редаљка

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
пошто знам да обичо желите да знате одакле ми инспирација овај пут стварно немам појма, једем чоколаду и слушам кугуарсе ... :-?

Ехххх ... екскурзије ... журке ... остали видови масонвих окупљања ... и увек падне једна за слободу на редаљку ...

Коге форумаши јесте ли 'уз већу мушку групу стављали ствар у исту рупу'?

Колегинице форумашице, да ли сте се некад подале у овом смислу ?


Пи Ес: ВЖБ се не игра ... мисим може да нам преприча ...
 
Grozna ti je tema.
girl_sigh.gif
 
их ... па не мож свака да ти се свиди ... имам једну лепу на музици ... саћу и овде неку лепу да шинем ...


Офтопик: Как' се зове тема од оног што је сконтао да неће више да јебаде ??? Почињем да га разумем ...
 
u moje vreme decaci su bili stidljivi u svojim htenjima prema devojcicama.
redaljka je bila termin zbog kog smo ako neko spomene crveneli. nikada nisam cula da se desila nekome.
i bilo mnogo lepo to vreme.mozda je i bilo toga, ali se desavalo nekim sasvim drugim, dalekim ljudima.bili smo zasticeni, rasli smo ispod divnog staklenog zvona. i nismo se bunili.uzivali smo.
danas se svi satiru, a niko zadovoljan.
to mi nekako ne ide jedno sa drugim.
jel ste bolji frajeri, veci j ebachi ako podelite isto dobro?
mozete posle da pricate o tome, da ne budete dosadni u drustvu pricajuci samo glupe price iz vojske?
 
@trach :lol: :lol: :lol: ... e neka si mu rekla....

ja mislila da je redaljka mitsko stvorenje... dok nisam upoznala curu koja je dozzivela.... to mitsko stvorenje.... ona kazze da nishta traumatichnije nije dozzivela.... a ljudi.... poshto se to desilo na jednoj kucnoj zzurci - dole se igralo, a na spratu se yebalo.... a ljudi, koji su je videli odmah zatim tvrde da je cura bila zelena koliko je bila bleda.... *nije to od seksa, nego od loshe gudre i alkohola, rekoh ja.... al` posle mi bilo zzao.
 
ja 'teo da pitam malo preciznije u vezi redaljke, tj red je koliko dusa?
mislim 1 : X? mislim jedna dusa koja "radi" druga koja ceka je minimum da nazovemo red....
i naravno o kom vremenskom razmaku se govori (ima li pauze izmedju cekajucih)?
;-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top