Gej parada u Beogradu 2008.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SargeBG:
Posle Hrvatske i Srbije, gej parada će sledeće godine biti održana u Sarajevu oko 28. juna. Iako se to moglo čuti, parada definitivno neće biti održana na Baščaršiji, jer kao mesto tradicije ne trpi takve manifestacije, pa se razmišlja o Trgu oslobođenja, Trgu BiH i Skenderiji. Najvećom pretnjom učesnicima skupa smatraju se vehabije i navijači Železničara i Sarajeva, dok su političari vrlo kritični ili skeptični."


ala ce da bude guzve.... :shock:

Homoseksualizam je bolest.
Pravi homoseksualci se radjaju s takvim sklonostima. Za njih nema leka.
Problem su oni natripovani, koji su u stvari heteroseksualni, ali su suviše slabe ličnosti da bi se oduprli trendu.
ALI, ta ideja da je biti gay ''in'' nije smišljena slučajno.
To je sasvim dobar metod oslabljivanja naroda. Rezultat su razne bolesti, pad nataliteta...sve je jasno!
Ne treba se dopustiti takvo paradiranje.
Uostalom,neka bude ko hoće kog operedeljenja, ali izmedju čeriri zida. Ni ja, heteroseksualna, nemam seksualne odnose na ulici, a zašto bi oni.
Cak i kad bih se odlučila na taj potez bila bih uhapšena za narušavanje javnog reda i mira.
A zašto onda oni da ne budu?
 
sevilja:
Homoseksualizam je bolest.
Pravi homoseksualci se radjaju s takvim sklonostima. Za njih nema leka.
Problem su oni natripovani, koji su u stvari heteroseksualni, ali su suviše slabe ličnosti da bi se oduprli trendu.
ALI, ta ideja da je biti gaz ''in'' nije smišljena slučajno.
To je sasvim dobar metod oslabljivanja naroda. Rezultat su razne bolesti, pad nataliteta...sve je jasno!
Ne treba se dopustiti takvo paradiranje.
Uostalom,neka bude ko hoće kog operedeljenja, ali izmedju čeriri zida. Ni ja, heteroseksualna, nemam seksualne odnose na ulici, a zašto bi oni.
Cak i kad bih se odlučila na taj potez bila bih uhapšena za narušavanje javnog reda i mira.
A zašto onda oni da ne budu?

"Правих" хомосексуалаца који се генетски такви рађају је око 9% укупне "геј" популације.
Против таквих људи, немам ништа против, је рједноставно нису криви за то, то дође као да се неко роди са деформититом, и треба их жалити и не дирати.
Осталих 91% су "социолишки" хомосексуалци, то јест они који су под утицајем месдија, филмова и околине и друштвеног миљеа постали "педери".

Знате како људи. Нико се ниј еродио као нациста али уз пропаганду и усмеравање, пола Европе су били убеђени нацисти....
 
svetolik trpkovic:
pa ne znam tebi su omiljene temne o gey paradama sto nije slucajno, cak ih vidis i u onim temama koje nemaju veze sa tvojom seksualnom orijentacijom pa ih stavljas u njihov naslov al eto konacno si docekao i svoj trenutak tj. za godinu dana ces ponosno da paradiras .
Боље парадирати једном годишње него вртети гузицом т`о ти целог живота.
Али нећу да идем на геј параду, нисам насилан човек и неволим да бијем људе:)
 
Alekasandar3:
Боље парадирати једном годишње него вртети гузицом т`о ти целог живота.
Али нећу да идем на геј параду, нисам насилан човек и неволим да бијем људе:)
Нека, зато сам ја насилан и волим да бијем... не много, само толико да их понизим :D ;)
 
Ma kakva makljaza, ogradice im deo livade na Uscu i docekace ih Cirilov i Korac, koji vec uveliko koriste tretman zatezanja koze a kao gost najavio im se Drnovsek da ovaj navedeni tandem potseti na "bratsvo i jedinstvo" mislim na "CVRSTU" vezu................... ;)
 
KoscheiBesmertnii:
Нека, зато сам ја насилан и волим да бијем... не много, само толико да их понизим :D ;)

Хехехехе.... не знам шта је том Трпковићу, дал воли да се трпа или једноставно мисли да има довољно развијен интелекр да може да ми парира у подхебавањњу.

Мислим да је мазохиста ипак
 
medved_bg:
Ja se sve nešto mislim kako bi baš bilo lepo da na nekom snimku iz Srbije koji će se puštati preko ne bude neke makljaže....čisto za promenu...
Ih Medo, da vidiš kako bi ih u zapadnim zemljama makljali, samo da smeju.

U Nemačkoj je bila parada u periodu dok sam bila.
Vagoni su kretali od ulice u kojoj ja boravim kad odem.
Bilo je više milicije nego homoseksualaca.
Inače, ceo prizor je jeziv.
Nije svejedno kad gledaš kako se ljube i vataju dva frajera ispred tebe, ili dve devojke...meni je to bljak
 
sevilja:
Ih Medo, da vidiš kako bi ih u zapadnim zemljama makljali, samo da smeju.

U Nemačkoj je bila parada par dana u periodu dok sam bila.
Vagoni su kretali od ulice u kojoj ja boravim kad odem.
Bilo je više milicije nego homoseksualaca.
Inače, ceo prizor je jeziv.
Nije svejedno kad gledaš kako se ljube i vataju dva frajera ispred tebe, ili dve devojke...meni je to bljak
Pa i meni, kao što mi je bljak i kad vidim nekog buzdovana od 100 kila kako šutira devojku od 50...ali ne kažem zbog toga...
Nego svaki snimak koji ode odavde ima veze sa nekom makljažom, što političkom, što sportskom, što....(nastaviti po izboru). Malo zamara, zar ne?
 
medved_bg:
Pa i meni, kao što mi je bljak i kad vidim nekog buzdovana od 100 kila kako šutira devojku od 50...ali ne kažem zbog toga...
Nego svaki snimak koji ode odavde ima veze sa nekom makljažom, što političkom, što sportskom, što....(nastaviti po izboru). Malo zamara, zar ne?

Ма да и они српски тенисери стално ударају неком рекет!
Барабе!
 
medved_bg:
Pa i meni, kao što mi je bljak i kad vidim nekog buzdovana od 100 kila kako šutira devojku od 50...ali ne kažem zbog toga...
Nego svaki snimak koji ode odavde ima veze sa nekom makljažom, što političkom, što sportskom, što....(nastaviti po izboru). Malo zamara, zar ne?
Е видиш сестро, ја кад видим таквог буздована, ја му пред том истом девојком налупам шамаре... нисам ја само хрвомрзац како хоће да ме представе... ја сам правдољубац!!!
 
medved_bg:
Pa i meni, kao što mi je bljak i kad vidim nekog buzdovana od 100 kila kako šutira devojku od 50...ali ne kažem zbog toga...
Nego svaki snimak koji ode odavde ima veze sa nekom makljažom, što političkom, što sportskom, što....(nastaviti po izboru). Malo zamara, zar ne?
Nemoj da zaboraviš da je to propaganda protiv nas vodjena.
Znaš i sama da baš i nismo u tom fajterskom fazonu.
Na zapadu se deset puta bolesnije stvari dešavaju u odnosu na našu malu Srbijicu.
Majke kasape decu, seksualnih manijaka koliko ti duša ište, serijske ubice, a tek da vidiš njihove divljake na utakmicama ...(dopuni po želji ;) )...a ja dodjem u bolnicu u Baden, zdrava, prava, normalna, a oni me gledaju kao da sam pala s Marsa, pa me sve nešto zaobilaze u punom luku, kao da na sebi nosim klice antraksa ili ću možda iskašljati SARS.
Ne prenose oni slučjno te snimke i samo te. Na nacionalnom Nemačkom dnevniku je bila vest o onom gasterbajteru iz okoline Niša koji je ubio osam ljudi. A ni jednog trenutka nisu spomenuli Kosovo i kako tamo Srbe ubajaju i proteruju.
To je zapad- dupli aršini.
 
sevilja:
Nemoj da zaboraviš da je to propaganda protiv nas vodjena.
Znaš i sama da baš i nismo u tom fajterskom fazonu.
Na zapadu se deset puta bolesnije stvari dešavaju u odnosu na našu malu Srbijicu.
Majke kasape decu, seksualnih manijaka koliko ti duša ište, serijske ubice, a tek da vidiš njihove divljake na utakmicama ...(dopuni po želji ;) )...a ja dodjem u bolnicu u Baden, zdrava, prava, normalna, a oni me gledaju kao da sam pala s Marsa, pa me sve nešto zaobilaze u punom luku, kao da na sebi nosim klice antraksa ili ću možda iskašljati SARS.
Ne prenose oni slučjno te snimke i samo te. Na nacionalnom Nemačkom dnevniku je bila vest o onom gasterbajteru iz okoline Niša koji je ubio osam ljudi. A ni jednog trenutka nisu spomenuli Kosovo i kako tamo Srbe ubajaju i proteruju.
To je zapad- dupli aršini.
Joj, bre, sevilja, a jel' ti misliš da ja to ne znam?
 
Hari_Haler:
a joj... Ma voditelji ima da najavljuju broj pedercina koji su naleteli na normalne ljude...
A da bi Kosovo bila republika, mnogo nas mora prvo da se nadje pod zemljom...
A sto bi mi bio merak da mi padnes saka, meni ne bi trebao nijedan rekvizit za tebe...

uf što volim ovakve pacijente koji otvaraju nove profile da bi mi odgovorili :roll:

ajd priznaj čiji si klon :mrgreen:

i sve ti odmah opraštam ;)
 
Ha-Nocri:
Cekaj, da li oni nekog ugrozavaju? Ne razumem taj homofobizam, tj strah. Sta se bre brinete za svoju muskost ako znate ko ste i sta ste. Mogu da vas "preobraze"?! :lol:

Nije to u pitanju. Jednostavno,kao prvo,ljudima je mnogima urođena odbojnost prema pederima. Ali i ako to zanemarimo,gej poulacija ne treba da propagiranjem homoseksualizma i paradiranjem,dalje širi taj poremećaj. Jer postoji više načina kako se postaje homoseksualac:nasledno i stečeno! Ukoliko se to počne predstavljati kao "normalna stvar",onda će naši budući naraštaji sve više i više pribegavati homoseksualizmu,možda čisto i radi zabave,navike ili što svi to rade... jednostavno,neće više videti nekakvu razliku između homo i heteroseksualnih veza,osim mogućnosti reprodukcije kod hetero parova!
A ako ćemo posmatrati još progresivnije u budućnost,pošto je homoseksualizam ipak jedna vrsta poremećaja,jednoga dana će se osiliti i tražiti prava ekstremni sektaši (mada ih delom već sad imaju),pedofili,kanibali itd.
Ukoliko budemo zatvarali oči i u silu nenormalno izjednačavali sa normalnim,na šta će poredak ličiti jednoga dana? Pravilo će biti da nema pravila,opšte rasulo koje vodi neizbežno u propast!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top