BioShock

polarnimeda:
jbt ljudi jer neko ovo igrao? i na kojoj masini i kako je vukao? cuo sam da su ljudi sa 3.0ghz, 1gb rama i gforce serijom 7- gurali na high uz vrlo malo seckanja (20+ frejmova).

Evo da te obradujem :D Odlichno optimizovano.
P IV 2.8 Ghz, 6600 gt, 1 Gb ram i igrao sam je na high detaljima 1024/768.
FPS 25-30. Desi se ponekad seckanje, ali sam onda iskljucio shadows i sve ide glatko. Poshto je okruzhenje prilichno mrachno i ne primecujem da su senke iskljuchene.

E sad, kad prelazim u sledeci nivo prilikom ucitavanja obavezno mi pukne igra. Onda lepo ucitam poziciju, smanjim detalje na medium i prodjem loading. Posle opet dignem detalje na high i cepam dalje.

Dobra igra, nema sta. Nije za 99 ali 90 i kusur sigurno vredi.
 
ljudi pomagajte stigao sam do Fort Floric-a..kad trebam kod onog Cohena da idem na predstavu..e sad problem je sledeci..
ona strelica mi pokazuje kuda da idem i ja odem do tamo..e sad ona staklena vrata na ulazu nece da se otvore nikako :S
popnem se gore na vratima resetke..kako se ta vrata otvaraju zaboravio sam..ili sam prosli put ukucao neku sifru pojma nemam :S
pomagajte :)
 
Ahhhhhhh bioshock ........... grad ispod mora,a u njemu manijaci,narkomani i ljudi koji su izgubili ceo ljudski oblik.Naj grafika,sjajan gameplay i igra godine 2007 .....potvrdio gamespot,screenfun.........
 

Back
Top