Antonio Puerta

mogu da se kladim davise zalite za puertom nego za ovih voje iskasaljenih u sremu,ili jos bolje onih 9-toro u jabukovcu...
dajte ljudi toliko ljudi umre u toku dana,toku sata,minuta i vi nasli toliko da tugujete za puertom...jeste mlad jeste sve,al...
 
Zao mi je svakog mladog coveka koji tako zavrsi. Igrom slucaja,sada je Puerta, ali zalila bih i da je bilo ko. Strasno je sta se desava i kakvi sve manijaci slobodno setaju ulicama. To kaspljenje u Jabukovcu je stvarno bilo strasno. Da budem iskrena Puertu nisam nesto mnogo volela,ali mi je nevezano za to bilo mnogo zao kad sam cula. Covece, fudbaler, zdrav, ode na utakmicu i tako zavrsi.
 
nije bio zdrav,i ranije je imao padove u nesvest,mozda i neke manje srcke ako se ne varaam,ali uprkos tome igrao je,njegova smrt ide na ruku lekarima sevilje i modernom ubilackom fudbalu...al dobro,kad ti kazu"e igraj obezbedicemo i tebe i tvoju familiju za zivota"ko ne bi igrao? pare jebu stvar...
 
Dzmrndzavi:
nije bio zdrav,i ranije je imao padove u nesvest,mozda i neke manje srcke ako se ne varaam,ali uprkos tome igrao je,njegova smrt ide na ruku lekarima sevilje i modernom ubilackom fudbalu...al dobro,kad ti kazu"e igraj obezbedicemo i tebe i tvoju familiju za zivota"ko ne bi igrao? pare jebu stvar...
I obezbedili su ga "do kraja života"!!! :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top