pozzzz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

heraklis

Početnik
Poruka
1
pozdrav svim hakerima
odma da predjem na stvar
zanima me kako da pronadjem HOSTNAME ili IP adresu preko msn-a ili yahoo-a takodje i preko irc servera npr nekih losih cetera sa kojim auvek imam problema. recimo da posto par likova koji me non stop smaraju , non stop me hakuju preko msn-a ili mirca .... ocu da ih iznenadim .. pa zamolio bih vas da mi odgovorite na pitanje znam da znate odgovor inace vas ne bih ni pitao :) ipak ste vi hakeri
 
Pozdrav Heraklisu, nazalost karijera ce ti kratko trajati. Eksplodirace ti ban u facu dok trepnes.
Nisi valjda ozbiljno mislio da ce ti neko odavde odgovoriti nesto poput: "...evo ovako ces da hakujes okolo.. uzmes jedno krilo slepog misa, zatim pero sa belog goluba i srednji prst majmuna sa Sumatre. To sve umesas u zabokrecinu, pri cemu cucis na jednoj nozi a drugom se ceses za vrat, i pevusis neku mantru u stilu - kupi mi majko komp, kad uvatim onog Muju, da ga haknem kao gujuuuuuu..."

Dakle, odmah i dovidjenja...
 
codemaker:
"...evo ovako ces da hakujes okolo.. uzmes jedno krilo slepog misa, zatim pero sa belog goluba i srednji prst majmuna sa Sumatre. To sve umesas u zabokrecinu, pri cemu cucis na jednoj nozi a drugom se ceses za vrat, i pevusis neku mantru u stilu - kupi mi majko komp, kad uvatim onog Muju, da ga haknem kao gujuuuuuu..."
e od ovog stvarno nema dalje,svaka čast :):):):):):):):)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top