Spajanje Nokie 6600 sa PC preko Bluetootha

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Znachi kupio sam u prodavnici bluetooth i dobio uz njega instalacioni disc, marka je neka Bluesoleil IVT Corporation...kad instaliram softver on mi pronadje telefon kad aktiviram na njemu Bluetooth, ali kad hocu da ukljucim nokia PC Communication Suite da bi mogao presnimiti slike i video fajlove na komp on mi ne nalazi Bluetooth prikopcan na PC. Shta da radim? Da li treba nesto reinstalirati ili....?

Skinuo sam program Ultra mp3 da bi pustao preko Nokie muziku, kako da prebacim program i da namestim da mi mp3 melodija bude zvono, sigurno znam da moze jer sam video da je jedan lik to uradio...

+ Kako da produzim snimanje videa sa 10sek na vishe?

Unapred hvala
 
evo i ja imam 6600,dosta dugo,tako da sam otkrio sve(skoro) trikove...
1 bluetooth:i ja imam isti problem,s tim sto sa 1 upario tel i racunar preko pc suite,pa mi je kasnije nestao bluetooth,inace moj bluetooth dongle(na racunaru) je od istog proizvodjaca...problem nisam resio ni posle reinstalacije sistema...nema pomoci...verovatno ima,ali ja ne znam kako...
2da bi podesio mp3 kao zvono treba ti mp3 codec for nokia 6600,ali ne racunaj na to da ces pustiti sve fajlove...samo one u bitrateu od 128k (nisam siguran za 64) i to ne sve,veliku veciu neces moci da podesis jer,jednostavno,tel nece da ih pusti...na to zaboravi,i ja sam odustao...
mozes eventualno da mp3 konvertujes u .wav i tako bi radio...isti kvalitet,samo mnogo vise memorije zauzima...
3 nadji program eti camcoder,on je najbolji,snima u avi formatu...toliko od mene...
pozz
 
nema na cemu...ma telefon je extra,samo sto je malo komplikovan...a za prebacivanje samo fajlove salji na fon,on ce ih smestiti u inbox,a odatle ih prebacuj dalje...malo duze traje,ali za sada je jedino resenje...osim ako malo setas netom i pokusas da nadjes neke posebne drajvere,zaboravio sam kako se zovu...trebalo bi da rade sa svim bt adapterima...ja sam ih trazio mesec dana ,ali sam na kraju odustao...ovako ti je trenutno najbolje...pozz
 
Brate proradio mi bluetooth, znachi u onaj program shto si dobio uz bluetooth, kad ti prepozna telefon ides na Transfer files i sam prevlacis fajlove koje oces da ti posalje na Nokiu, oni ti odma stizu u vidu poruke, a ti saljes slike i ostalo kao da saljes na drugi fon samo izaberes opciju send via bluetooth kad si otvorio sliku i on ti je odma salje na desktop. Good luck!
 

Back
Top