Retrogradna Venera u tranzitu

Mozda sam postavila jako glupo pitanje, ali mozda i nisam, pa u slucaju da nisam cenila bih svaki pokusaj :) Cula sam pre nekog vremena da je Venera retrogradna, sto prouzrokuje raskide, i odjednom sam bila okruzena tuznim pricama u bliskoj okolini, a nazalost i moja je postala takva...
 
luciole:
Venera je retrogradna u Lavu do 8 septembra a Pluton ulazi u Jarca oko 1 decembra 2008.

Uticaj Plutona u Jarcu se oseca vec sad i to jako.....jednostavno Pluton predstavlja veliku moc a Saturn zna kako da uzme tu moc i iskoristi je, Pluton su muslimani i crnci, ali necemo sad o tome....
Ono sto se desava trentno je da ljudi osecaju vec vise od godinu dana ovaj uticaj Plutona u Jarcu u smislu da mocnici koriste svoje polozaje i moc da na bilo koji nacin maltretiraju one koji su nizi od njih i nad cijim zivotima imaju kontrolu i moc, znaci zloupotreba autoriteta, masovno maltretiranje obicnih malih ljudi od strane birokratije i svih koji imaju bilo kakvu moc nad njima ...sad mozete da birate da li cete da se ulizujete, budete s njima ili protiv njih, ali iz mog iskustva kad ovakvi ljudi iz zlih namera pocnu da zloupotrebljavaju svoju moc nad drugima u smislu izivaljavanja, i zloupotrebe moci , priklanjanje njima ne vredi jer vas iskoriste za svoje ciljeve i onda vam opet "zabiju noz u ledja" , naravno ponovo dokazujuci sebi koliko su mocni, naravno ne dozvolite da vam ispiraju mozak , jer iznad takvih sitnih mocnika postoji veca moc odnosno Pravda, sud i zakon, naravno ako zivite u Pravnoj drzavi gde je SUD iznad drzave i iznad svega i ima poslednju rec....
Najvise ce biti pogodjeni oni koji imaju planete u Raku koji ce poceti da dozivljavaju maltretiranje od strane pretpostavljenih na poslu ili na mestima u kojima zive, sve zavisi gde su vam te planete i cega su vladari itd..ako imate planete u 2 ili 8 kuci u Raku pretpostavljam da trebate da se cuvate spletki namestaljki i ZAVERA u vezi novca, ili u vezi posla , ako su u 6, ili u vezi posla i naravno novca u smislu da cete biti bezrazlozno otpusteni zbog izivljavanja autoriteta koji vas mrze ...zato cuvajte se spletki i zavera, koje su ovih dana koliko ja cujem masovne a sta ce biti kad Pluton udje u Jarca , nek nam bog pomogne!
Kljucna rec su zavere, kad vam neko sprema namestaljku , koristeci vas same , postepeno a da vi toga niste svesni...cuvajte se birokratije, jer se to obicno radi preko dokumentacije, slanje dokumenata i pisama sa laznim optuzbama, falsifikovani dokumenti na osnovu kojih ce vas optuziti da ste uradili nesto sto niste, mozda ce vas i tuziti tako da budite oprezni i pametni....a linija manjeg otpora ne pomaze, to je ono sto sam rekla da se priklanjate ili ulizujete njima , vec samo borba pomaze....ici linijom manjeg otpora navlacite sebi jos vecu bedu na vrat...sad izlaze na povrsinu oni koji su planski godinama "zaradili" neku moc da bi mogli da se izivljavaju i koriste svoje polozaje da preko birokratije i administracije obavljaju licne obracune sa ljudima koje licno mrze iz nekih razloga....
 
A sta reci na to da u maju 1910 nepredvidivi i ekscentricni Uran ulazi u eksplozivnog Ovna!!!!!!!!!!!!
A od 1912 do 1915 taj nas Pluton u Jarcu ce biti u kvadrilu sa Uranom u Ovnu.
Ko prezivi pricace!
salim se, treba biti optimistican ali sigurno je da svijet ocekuju velike i nagle promjene
 
Ne, Makisha!
Kad planeta prestane da bude retrogradna znaci da nastavlja normalno piciti svojim putem nakom perioda "stacioniranja"!
Udjevicu ce uci negdje pocetkom oktobra i posto nece biti retrogradna nema sta da se brines. Naprotiv, bice u konjukciji sa tvojim natalnim Suncem pa ces se osjecati lijepom i veselom kako i dolikuje jednoj plavusi.
inace retyrogradna Venera ne predstavlja obavezno probleme, zavisi od aspekata sa drugim planetama;
Zadnji put je bila retrogradna u Lavu prije osam godina, znaci treba vidjeti sta ti se desavalo u avgustu 1999.
Na primjer, ja sam tokom tog njenog zadnjeg tranzita bila na nekom putovanju i upoznala masu predivnih ljudi. Jedna od tih osoba mi je svojim pozitivnim uticajem promjenila potpuno zivot na bolje i ostala prijatelj do groba.
A evo i ovo ljeto sam u nekom pozitivnom okruzenju, opet brojna nova prijateljstva, itd..
Ta njena retrogradacija vise podstice da se malo razmisli i stane prije nego sto se nesto uradi, znaci nisu problemi u pitanju, ukoliko razmisljanje nije problem ;)
 
astro_pile:
Uticaj Plutona u Jarcu se oseca vec sad i to jako
:shock:
Jel'? Daj ne lupaj molim te! Ne mora mnogo covek da zna, ali bar da se ne pravi pametnijim no sto jeste
Posto ovo verovatno neces razumeti... daj da sumiram... taj Pluton, drug od Silje on nije trenutno u jarcu ;-)
astro_pile:
.....jednostavno Pluton predstavlja veliku moc a Saturn zna kako da uzme tu moc i iskoristi je, Pluton su muslimani i crnci, ali necemo sad o tome....
Saturn bog zetve iskoriscava Plutona Siljinog druga, i sprema se Dzihad ali ja ovo sve u poverenju i htela bih da ostanem anonimna, da me nista ne pitate nego samo da se divite kako sam svasta otkucala.

Takodje umem da pricam koherentno, koncizno, i ne znam konkretno sta to sve znaci al' jel'da izgledam bas pametno?

WTF :lol:
 
luciole:
A sta reci na to da u maju 1910 nepredvidivi i ekscentricni Uran ulazi u eksplozivnog Ovna!!!!!!!!!!!!
A od 1912 do 1915 taj nas Pluton u Jarcu ce biti u kvadrilu sa Uranom u Ovnu.
Ko prezivi pricace!
salim se, treba biti optimistican ali sigurno je da svijet ocekuju velike i nagle promjene

o kome veku govorimo? 1915? 1910? helooo? :shock:
 
immph:
@astro_pile - Zanimljivo ... znas li jos nesto o tome , zanima me to , kako ce se odraziti na one kojima je Pluton bas dominantan u natalnoj ? 8) :-o :o

Ne znam, sve zavisi kako ti je taj pluton polozen i kakve aspekte pravi ali ako imas neke dominantne natalne predispozicije onda se njegov uticaj ja mislim oseca celog zivota, dobar ili los, sve zavisi od toga kakve aspekte pravi.
Mozda je najbolje da pisete dnevnik , ono sto vam se dogadja svakog dana i onda pratite tranzite;)
Covek mi je pricao pre neki dan da mu kolege s posla i pretpostavljeni prave probleme, da posle 15 godina hoce da ga otpuste s posla i da mu prave namestaljke...
Da ponovim jos jednom nisam nigde napisala da je Pluton usao u Jarca, nije jos , napisala sam da je blizu Jarca ali kad je planeta blizu znaka cak iako jos uvek nije u njemu, onda se takodje oseca uticaj znaka na planetu , odnosno energija tog uticaja , bez obzira sto Pluton jos uvek nije "mehanicki" usao u Jarca,..e kad sam pogledala u kartu tog tipa , on ima Sunce, Veneru i Marsa u Raku u 3. kuci, Mars je u 2. , Venera je vladar 6. posao..i posle 15 godina rada u firmi mu pretpostavljeni smestaju namestaljke, neki koji ga mrze..u velikim firmama cete uvek imati one koji vas vole i koji vas mrze , tako da se vidi da osoba koja je na polozaju iznad njega koristi svoju moc za licni obracun s njim, totalno ne-fer igra kad neko koristi svoj autoritet za bi unistio nekoga koga ne voli iz licnih razloga.
E ovo je klasican uticaj Plutona + znak Jarca u opoziciji sa planetama u Raku.
A ovo pisem samo da vas upozorim, pa sad verovali ili ne, postoji razlika izmedju onih koi se "prave pametni" i onih koji pokusavaju da pomognu.
Ako imate planete u Raku u 4 kuci , onda je moguce da ce vam neko praviti probleme u vezi stana ili kuce u kojoj zivite i tako redom gledajte i kojih kuca su vladari planete koje su vam u raku...sto meni neko rece, uzmite papir i olovku pa polako:)
 
astro_pile:
A ovo pisem samo da vas upozorim, pa sad verovali ili ne, postoji razlika izmedju onih koi se "prave pametni" i onih koji pokusavaju da pomognu.
Ako imate planete u Raku u 4 kuci , onda je moguce da ce vam neko praviti probleme u vezi stana ili kuce u kojoj zivite i tako redom gledajte i kojih kuca su vladari planete koje su vam u raku...sto meni neko rece, uzmite papir i olovku pa polako:)


Ja verujem ... imam samo jednu planetu u cetvrtoj ... u raku nemem nista ... Pluton valjda dobre aspekte pravi ... uglavnom sekstili , tri cetiri njih i jedan onaj kao kvadrat sto se obelezava ... U Skorpiji je u prvoj kooci ... ASC Skorpija i Sunce , Merkur , Venera u osmoj kooci u blizancima ... sad ne znam sta je dobro i koliki je uticaj , po meni je veliki , mada ja ne znam mnogo ... 8) :-o :o
 

Back
Top