Ta li treba banovati inagadadavidu?

Da li treba banovati inagadadavidu?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
lilyl:
A, Tebe ja....
a038.gif


:lol: :lol: Uzvraćam na isti način.
 
petarpan_2007:
A ti si izgleda da se ne banovanje samo oni postevi gde se samozvano demokratsko jednoumlje velica,a dok sa druge strane ko pokusa da uzvarti kontra merom u korist SRS taj treba da dobije ban, pa vidis, nismo svi mi na forumu iz Krvatske, Velike Albanije, Mudzehistana, a ni domaci strani izdajnici, ima ovde i istinskih patriota!! To sto ti zigoses srbe po tome ko je za EU voleti ga, a ko je protiv EU banovati ga!! Vidis i ja nedelim tvoj stav, pa sta bi trebalo dame banujes??? Nisam nijedan kontekst tvoje reci izvadio da bi te vredjao, iritirao i izazivao kao sto radi pomenuti gore inagada!! Svaki banovani srbin je banovan zbog mnogo manje ruznih reci od ovog!! Pa onda zasto bi se primenjivali dupli standardi. Covek definitivno zasluzuje ban!!

Uobražavaš da si pročitao da sam ja ikad i spomenuo ban za radikale i komunjare !:roll:
 
DOBROSTOJECI:
Po samoj definiciji reči " demokratija " jednoumlje je isključeno !
Ti bi trebalo to bolje da znaš od mene ! :roll:
Onda je cudno sto NE ZNAM :D
Mozda zato sto ja tu tvoju demokratiju uvek stavim pod navodnike.
I nije u pitanju definicija reci ( imenice) demokratija, ne poturaj.
Znaci, demokratija kao pojam nema veze sa demokratijom kao postojecim REALNIM stanjem.
A postojece stanje je "demokratija", falsh, kvazi....ma kako vise volis.
 
*BILJA*:
Onda je cudno sto NE ZNAM :D
Mozda zato sto ja tu tvoju demokratiju uvek stavim pod navodnike.
I nije u pitanju definicija reci ( imenice) demokratija, ne poturaj.
Znaci, demokratija kao pojam nema veze sa demokratijom kao postojecim REALNIM stanjem.
A postojece stanje je "demokratija", falsh, kvazi....ma kako vise volis.


demokratija je vladavina glupave vecine nad pametnom manjinom... :wink:
 
Strela:
Још један од никова СКАРФЕЈС... :wink:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=2759780&postcount=191

Hehehehehee.......vidi se prefinjen stil, Skarfejsa, a i vidi se da je i tada bilo mentola..... :D
Secam se, onog Besnog Risa......obozavaoca Belorusije, :D ......mora da se preselio kod Lukasenka ;-)

Ajde , nadji mi jos neki stari post........da se podsetim jos malo, dobri su..... ;-)
 
inagadadavida:
Pa to ti pricam.........:):):)
Dva forumasa = jedva tri prosto prosirene recenice..............:):):)

Svako danas ima hrabrosti da javno iskaze svoju glupost na tastaruri.......ali, to ti je demokratija...
Lepo se upotpunjujete........ako se potrudite, sastavicete uz malo vezbe i cetiri prosto prosirene...............:)
Šta ti nije jasno? :lol: Čovek je napisao da podsećaš na himen...arhaični otpadak ljudske evolucije! 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top