Right click na Time pokaze datum bez naziva dana

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Evo vec 2 sata lomim glavu da resim glupost ali mi je stao mozak. Stoga, slobodno me ispljujte ali mi dajte ideju gde gresim.
Kad misem predjem preko vremena dole desno na ekranu, pokaze mi se tooltip sa datumom. medjutim ne prikazuje mi i naziv dana, a to sam imao ranije. To mi je neophodno jer sam u tolikoj frci sa vremenom, da veoma cesto bukvalno nemam pojma koji je uopste dan. Da je subota ili nedelja vidim samo zbog toga sto su svi clanovi familije na broju jos od prepodneva...

Prvih deset koji mi pomognu imaju ulaznice za koncert Roling Stounsa u Beogradu... STA?
Vec su bili?
Jel' vidite sta znaci nemati potpunu informacija o prostoru, vremenu, datumu i nazivu dana - pomagajte daklem da ne dobijem tikove... Znam da sam blizu ali nikako da se setim...
 
Cackao sam i kruzio oko Regional settings i naravno nisam video ... :(
Radi!

And the winner is... DR_BORA! :)
Imas dve karte za Roling Stounse, mada nemam pojma sta ce ti a i upotrebljene su (cepane prilikom ulaska na koncert)..

Hvala drugari, sa posebnim osvrtom na DR_BORU :) sad bar zasigurno znam da je petak i da sam ga daklem sutra nayebao jer imam nekoliko "technicals" da resavam, a sve sam se nadao da je danas sreda pa imam vremena da se psihicki pripremim... :(
 
Meni je efikasnije ovako:
Manje prostora i nemam onog debeljka od system tray-a :)
petak-1.jpg
 

Back
Top