Ako se vasa vjerenica prodavala...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Ako bi ste saznali da se vasa vjerenica prodavala za pare na ulici i u javnim kucama, kako bi ste na to reagirali?
A vi primjecujete na njoj da je veoma dobra i postena i iskrena i dopada vam se.Pruza vam dobre uzitke seksa.Ima gadjenje na svaki vid nemorala i vjerna vama je.

A vi saznajete nekako njenu historiju...
 
Sada ću da ti odgovorim na temu.
Za to vreme dok smo došli do toga da se verimo, verovatno sam ukapirao da od takvog posla nije navukla nekakve traume.
Ako je tako, ja bar mislim da ne bih imao problema tog tipa. Čak znam za jednu koja je radila poslovnu pratnju, a potom se i udala...

Ima samo jedan problem, a to je, kolika je verovatnoća da je ona zaista takva kako je ti opisuješ, odnosno da je ostala zdravo čeljade, posle svega toga... Znaš, nisu to naivne stvari, kapiram da ostavljaju gadan trag na duši...
 
Marin55:
Reci mo, da se ona sada gadi svakog nemorala.I osudjuje svaki vid vanbracnog seksa.
To je samo njen nacin da se izbori sa tim. Sve sto je nemoralno, i ono najmanje, u njoj izaziva gadjenje jer podseca na proslost. Ja ti kazem-ako ne mozes to da progutas, sto se bavila time, ne muci ni sebe ni nju.
Ili daj jos malo vremena toj vezi pre nego sto se vencate.
 
Marin55:
A kad se parimo, ona sve radi.Pusi, prvo ga stvalja duboko u usta i tako pomera napred nazad, a onda pocne lizatii glavic, tako da ja poludim od srece.
Poslije toga ja legnem potrbuske na nju, ona rasiri noge i moj ud je vec spreman izmedju njenih nogu.
Pa ?

Znači, prvo kažeš da je sada u fazonu da nema seksa pre braka, a ovamo ima seksa sa tobom, pre braka. Znači za.ebavaš nas. Do suck !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top