Seranovi

Pa to i jeste jedan od problema,ali mislim da je sada lincenca mnogo manja,nego kada je Studio B kupovao licencu od njih u vreme kada je u Spaniji premijerno prikazivana.
Mislim ako je jedna TV Avala imala da kupi prava,ili neke damo Bosnjacke televizije,mislim da bi mogle i neke nase,samo treba naci pravog coveka ovde koji moze doci do pouzdanih i pravih brojeva telefona kako bi se ljudi kontaktirali i sve im se detaljno objasnilo.
Ako se bolje pogleda,serija Porodica Serano ce uvek biti gledana,jer je ona univerzalna i bukvalno za sva vremena,serija je snimana 2003,a i sad je velika traznja za njom i mnogi ljudi i dan danas pricaju o njoj,sto je zaista fascinantno,s'obzirom da je prestala sa emitovanjem 2008 godine,gotovo 8godina posle...
 
prvi put u seriji coni spominje fiti, kad lurditas udari santija i njih dvojica planiraju prevaru osiguranja, takodje tu ima jedna greska u seriji jer dolazi conin sin da mu da inekciju, a kasnije se govori o tome da nema dete

- - - - - - - - - -

poznajemo odlicno seriju svi, gledali smo je 10 puta :D

- - - - - - - - - -

i i dalje gledamo :D
 
znali smo mi, pitaj davida ako se seca :D pisali smo o tome na prethodnim stranicama kad smo svi gledali uporedo valjda na tv u i akd je forum bio aktivniji mnogo
takodje i ona sto se pojavljuje kao pili i santi je upoznaje sa porodicom kao svojom devojkom kasnije postaje vlasnica bara a i onaj ako se secate kasapin iz 111 112 epizode koljac/derac kako ga zovu se pojavljuje u nekim starijim epizodama u sporednim ulogama :D
 
ne znam ja citam ove ispovesti svakog dana tacno je da ljudi lazu mnogo tu ali ja uvek idem da pretpostavkom da je istina jer sta treba da imas u glavi da izmisljas na ispovestima gde se ni ne vidi ko je pisao...
 
Evo zavrsih jos jedno gledanje ove serije, ne znam koji je put gledam iskreno, mozda 10,20 ne znam stvarno, jer se desavalo da je neke godine gledam i po 3,4 puta koliko je volim... I opet je osecaj isti, kao i svaki put, sto nema jos neke epizode, a prostora za nastavak ima, sa neke strane kraj je i logican i nije, a meni ce svakako nedostajati dok ih opet ne budem poceo da ih gledam... Nekad sam i pisao po raznim forumima o nastavku, da se snimi dalje, jer sam jednostavno naviko na ovu seriju, i imalo bi smisla da mu zivot pruzi drugu sansu, da sve ispravi, jer tri bi bilo raro... Trazio sam skoro kontakt i reditelja ove serije, ali nisam nikako mogao da nadjem, jedina stvar zbog cega i sam znam da od nastavka nema nista, jer su se oni medjusobno posvadjali zbog ljubavi koja se medju njima rodila, a sto se godina tice, niko se od njih nije nesto puno promenio... Ili da naprave neku novu pricu gde bi glumili oni isto... Jer glupo je zavrsiti ona seriju Martinezovi srecni, a Seranovi u kanalu, a cela serija se svodi da porodica uvek treba da bude zajedno... Ako se ono moze nazvati krajem, pre nego sto se Dijego probudi...
 
Serija nije snimana u toj kuci vec u studiju. Obožavam Španiju i njihov jezik, učim španski trenutno. Sinđelići kvalitetni dosta ali džabe svi koji su odrasli uz Serranove... Ali Sinđeliće gleda i dosta đece koja ni ne znaju za Serranove.
 
da znam da je snimana u studiu, ali zar ne bi voleo da odes u madrid i makar vidis tu kucu koju su koristili za snimanje izvan studia ? :D

@nacionalna strast - jel znas zasto su se posvadjali i ko?
 

Back
Top