Seranovi

pobegla sam...
salim se (: , odgledala sam sinoc od polovine . meni tete nije nesto lepa... al gilje zato jeste! nema veze sto ima 13-14 godina. i alex isto !!!!!!!! a na pocetku serije mi se svidjao raul, al sad je mnogo brzo omatorio nesto... jao kako mi bilo smesno kad je u wc -u markos poljubio afriku i rekao :UBICU GA!! haha
nego, otkud znate da studio b nije sve epizode kupio? ? mozda i jeste
 
Zna li neko kada ce se pomiriti eva i marcos,i kad ce dobiti dete?
Mislim da je nemoguce,po meni prvo sto su se toliko voleli,a zatim raskinuli!
previse se komplikuje.isto tako lusija malo preteruje,nije dijego toliko gluposti ucinio,a i
ako je,to je zbog''hora''koji mu odzvanja u glavi :shock:
neka neko smisli sta sa studiom b, neka otkupe sve sezone,
nemoj posle da bude DA NEMA,a popoularna je serija,kao sto neki kazu.
Iskreno ne bi bio prvi put da nas zeznu u necemu,jer tako je sa svim serijama, zasto bi sad bilo drugacije? :roll: mora se studiu b staviti do znanja da odkupe ostale sezone, a moraju da slusaju gledaoce,jer zbog nas su i kupili seriju,zar ne?
 
mozda ce pustiti ispocetka pa kupiti ostale sezone pa samo tamo gde je stalo nastaviti ja se molim bogu da je tako ali mozda su kupili ostatak pa nema sta da se sece
 
Ovo sam procitala na ovom forumu da su iz Studio B odgovorili na molbu da otkupe jos epizoda
http://losserrano.20.forumer.com/index.php

Draga Marina,

Hvala na pohvalama za nas serijski program... Serija Seranovi ima 121 epizodu, mi cemo emitovati 84 iz prostog razloga zato sto je distributerska kuca, koja ima licencu za Srbiju, otkupila samo toliko. Mi smo, naravno, raspolozeni da emitujemo i ostatak, ali to u ovom mementu zavisi samo od distributerske kuce... Da li ce i kada otkupiti ostatak, nemamo odgovor jos uvek.
Situacija je za sada takva, ukoliko dodje do promena svakako cete biti obavesteni putem televizijskih najava.

Veliki pozdrav,
PR redakcija TV Studio B
 
Samo da kazem da je serija extra.Pratim je od prve epizode i ne modu da verujem da je svaka zanimljiva i interesantna.Markus je naravno najlepsi,i stvarno ce biti glupo kad on ode iz serije.Inace svi likovi su fenomenalni.
 
pa ako je juce bila 76. epizoda, ostalo je jos 8 do 84. ep.
Simple as that.

a sada su ukinuli termin sredom, vidim veceras ide emisija Problem u 22.35.
Mada, sjeb*ala me skola sad, pa ne mogu da pratim seriju sa istom paznjom kao nekada :lol:
 
od sad ce sredom biti tek oko 1h.... glupo!!!
ja sinoc gledala i zaspala!! NEEEEEEEEEEEE

moracu da odgledam to u nedelju u 4. (to je od cetvrtka...)

i da, bilo bi STVARNO glupo da i ovaj put afrika oprosti raulu!! bolje sto nije! a on sa sve istim recenicama:promenicu se, bicu drugi RAUL... haha
 
ih bre... zena u godinama! al ako imas oko 30, onda ok sto ti je toliko zao:D
e a nemojte unapred da pricate, nije onda zanimljivo kad znamo sta ce biti dok gledamo.. cula sam jos sve i svasta , iako nisam htela. sad cu celu seriju da znam unapred. :'(
 

Back
Top