Seranovi

Ne bi trebalo da je poslednja u utorak.Kad sam bila na sajtu stb-e i u najavi serijskog programa pise da Seranovih ima 124 epizode.Iskreno se nadam da ce sve pustiti.Stvarno bi bilo glupo da ih sad prekinu
 
Oci~boje~duge:
ja napravila sliku kao foto montaza RAUL I JA
Samo...ne znam bas kako da turim sliku ovde da vidite? sd cu da probam jer nikad to nisam radila...
kul ti je fotomontaza, ali si se na lika nakacila kao osmi putnik. a i desna ruka je nekako predugacka...:D
 
Intervju sa izvršnim direktorom STB Jugoslavom Pantelićem o novinama u jesenjoj programskoj šemi počeli smo pričom o španskoj seriji “Seranovi” koja je, sudeći po reakcijama naših čitalaca, veoma gledana.

-“Seranovi”, su kao igrani program, izazvali nezapamćeno interesovanje otkako postoji Studio B. Naš sajt je “zatrpan”, kako profesionalnim tako i privatnim mejlovima gledalaca. Nadali smo se uspehu ove serije, ali ovo zaista nismo očekivali - kazao nam je Jugoslav na početku razgovora.
Svi obožavaoci ove serije koje je interesovala sudbina preostalih epizoda “Seranovih” mogu da odahnu jer je Studio B otkupio preostalih 46 epizoda. One će biti emitovane nakon reprize prethodnih epizoda.

- Zbog ogromnog interesovanja javnosti odlučili smo da repriziramo “Seranove”. Serija je krenula početkom leta i gledaoci su, zbog godišnjih i školskih odmora, propustili većinu epizoda. Termin ostaje isti, odmah nakon vesti u 22.00, repriza posle podne u 17.00 - kaže Pantelić.
Mada je u pitanju porodična serija, ova TV kuća primala je pozive roditelja koji se bune zašto se 13-godišnjaci ljube u seriji.

- I ja sam, priznajem, bio malo iznenađen, ali, očigledno, u pitanju je jedan drugi temperament u odnosu na naš. Ne mislimo da zbog toga serija treba da ima oznaku “zabranjeno za mlađe od 12 godina” - objašnjava Pantelić.
 
da, nije to moje telo, to se on slikao sa svojom devojkom! jedino sto je moje na toj slici je GLAVA : )
nemam ja tako duguljaste ruke hahhahah, a dobro je , za pocetak mog fotomontaziranja. :D
ja nisam jedno 4 epizode gledala i sinoc sam odgledala 20 min pred kraj epizode i videla da je to bila poslednja NEEEEEEEEEEEEE
Sad sve ispocetkaaaaa.. al jedva cekam one nove, tek sl. godine. ... ...
 
E, jel moze neko da mi kaze sta rade ovi na studiju B sa serijom Seranovi? Non stop menjaju termine, te ubacuju neke druge mini serije.... pocinju da me nerviraju, a taman sam se primila na seriju
 

Back
Top