gde na sex

A8RaW

Obećava
Poruka
62
dolazi mi..."devojka" iz drugog grada na sex, ali posto ne mozemo kod mene kuci da li neko zna gde u bg-u mozemo da se zezamo a da nas niko ne mrci??? neko gradiliste, stadion itd...???
 
борн ту би вајлд а ? имаш паркића колко очеш јбт ... а ако је нека спонзорушица могао би и да се отвориш за једно вече у каквом хотелу
 
Brate ako imas auto,najbolje moguce mesto je na Bezaniji...pogleda na grad bolesno lep,panduri dolaze ali ne smaraju,zato su svi tu iz tog razloga...bas je dobro...ako imas auto reci,objasnicu ti kako tamo da dodjes...
 
hehe... ok, ako imas kola lako je, odvezete se na poslednji sprat neke garaze... sem toga? hmm... pa ja to uradio jednom davno u parku... za prvi put i nije bilo lose ;)
kalemegdan uvek dolazi u obzir... uostalom... znas vec sve blesave lokacije... svako malo zamracenije mesto je ok... e sad, ako hoces hotel,motel itd... to kosta...
 
zgodan&nezgodan:
Brate ako imas auto,najbolje moguce mesto je na Bezaniji...pogleda na grad bolesno lep,panduri dolaze ali ne smaraju,zato su svi tu iz tog razloga...bas je dobro...ako imas auto reci,objasnicu ti kako tamo da dodjes...
bash mi je drago shto sam iz drugog grada...ali ne dolazim u Bg
 
zgodan&nezgodan:
Brate ako imas auto,najbolje moguce mesto je na Bezaniji...pogleda na grad bolesno lep,panduri dolaze ali ne smaraju,zato su svi tu iz tog razloga...bas je dobro...ako imas auto reci,objasnicu ti kako tamo da dodjes...
A sta ce Brat ako nema kola?
 
W.A.S.P.:
борн ту би вајлд а ? имаш паркића колко очеш јбт ... а ако је нека спонзорушица могао би и да се отвориш за једно вече у каквом хотелу
Lajk a čяu nejčя čajld
vi vr boяn, boяn to bi vajld
vi kan klajmb so haj
i nevя vana daj!
 
A8RaW:
dolazi mi..."devojka" iz drugog grada na sex, ali posto ne mozemo kod mene kuci da li neko zna gde u bg-u mozemo da se zezamo a da nas niko ne mrci??? neko gradiliste, stadion itd...???

........a o nekom smetlištu jesi razmisljao......................ima jedna jako lepa deponija.........pogled ubija................. :lol: :lol: :lol:
 
zgodan&nezgodan:
Pa nek je vodi kuci...ako ne svojoj,uvek ima neko od drugara...a sto ne bi platio vece sa doruckom u hotelu...?!
Zato sto je stipsa.
hehehmn.gif
 
хм ... судећи по форсирању золошког врта у овој теми контам да ће падне сад нека са зоо сексом :lol: ц ц ц
 

Back
Top