prepiska ......i replika........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bobanap

Domaćin
Poruka
4.477
Citat:
Original postavio jacques Citat:
Original postavio mar_comm

I opet Jovo nanovo,

Žake bwe, kako ti ne dosadi ?

Šta želiš da postigneš ?

Blondi ubila Poznanstva, ti polako ubijaš Svaštaru ....

I zbog čega na PP?
Zašto kriti bilo šta?
Šta je to toliko privatno u odgovoru na jednostavno pitanje da svi ostali ne bi mogli pročitati?




da razjasnimo nesto...bez nepotrebnih vredjanja...
dosadilo mi je odavno da stalno citam jedno te isto...i svakome sa malo pameti bi....
uopste nije poenta da vas nekoliko se otera sa svastare....nego je nastao drugi problem....terate inat i nepotrebno se iskaljujete na neduznim ljudima...prozivate i vredjate.....
svaki drugi post vam je kukanje kako su vas izbacili sa poznanstava....na svakoj temi...plus jos 5-10 novootvorenih svaki dan sa tim istim....i sta se desava....vecina ljudi koja je dolazila ovde da se zabavi....je jednostavno nestala...ne dolaze vise.....zato sto ste ih ugusili vasim jadikovanjem...ako je to bio cilj... ja se nadam da nije.....
mogli ste lepo obratiti se privatnim porukama Administratorima foruma...i dogovoriti se...izasli bi vam verovatno u susret.....
pozdrav.....

p.s.: i sad mozete ponovo svi redom da me plujete na svakoj temi.....ako vam to pricinjava zadovoljstvo...samo napred..... Obratite se nadleznima neka me skinu sa mesta moderatora....nemam nista protiv.....

p.s.s.: posalji ovo i ostalima iz "ekipe" ako hoces....ili se medjusobno dogovorite .....imate puno izbora.....






zelela bih da ovo ostane nekoliko dana na Svastari.
kao "lepljiva" ili kako god......

ljudi cine Krstaricu. ljudi pisu na njoj.
koliko smo kao ljudi razliciti, nebitno je za ovu pricu.
objasnila bih ukratko razlog da ovo napisem.

1. ljudi koji su izbaceni sa Poznanstava nisu ulicari, neobrazovani ,nisu makar ko
i revolt je nastao kao posledica nepostovanja......
svi moji prijatelji su redom , ljudi sa srednjim i visokim obrazovanjem. pravnici, ekonomisti.....pedagozi.......sto se moze lako i proveriti. dovoljno je procitati ponesto....
tako da ni ti jacques ne mozes i ne smes sebi dozvoliti ophodjenje na nacin na koji
to radis.
revolt prema administratorima nije kukanje.....to je zaista samo revolt.
nije tacno da se iko povukao sa Svastare zbog nase pobune.
Svastara kao i cela Krstarica od prosle jeseni svakodnevno gubi na duhu, na prisutnosti........nesto ne valja .....ovo sa nama je samo jedan pokazatelj kako ni sa administracijom nije sve kako bi trebalo.
ne verujem da niste obisli Nas Forum ??
da li se pitate zasto je tamo sve zadovoljavajuce ??
pa i Torpiljerka , ako ovako nastavi....preuzet ce vecinu clanova.
zasto ??
na to pitanje Vi nama odgovorite.

niti imam nameru, niti zelju da se prepucavam, psujem.....vredjam.....
ja samo zelim da vas upozorim da pogresno cenite ljude i da povedete racuna
o nacinu na koji komunicirate sa nama. ---sa svima nama. :evil:

chat-- kao razlog za razbijanje Poznanstava je smesan i dodatno izaziva osecaj
ponizenosti.
na svim forumima se chatuje.
svi moderatori chatuju.
ne vidim sta je tu lose. pa zbog takvog stila i komunikacije ljudi dolaze i ostaju.

da li ste ikada pogledali sta napisu novajlije kada se pojave na nekoj temi Poznanstava,
(kojih vise nema ni u registru ) :(
odusevljeni su.......

izbeglica :-D
 
-za objavljivanje privatnih poruka a bez da pitas drugu stranu se inace dobija trajni ban.....:roll:
-takodje i za prozivanje ostalih clanova foruma.....pa majku mu....ne vadite me iz usta 2 nedelje...bez obzira da li sam vam ja nesto skrivio ili neko drugi :?

-i opet isto...opet ti kazem...za sve probleme i nesuglasice se obratite na pp a ne ovako javno.....
-niko ne kaze da ste vi neobrazovani...ali se ponasate kao mala deca kojima ni 15 puta da kazes nesto i objasnis,nije dosta.....terate stalno po svome a bez da slusate sta neko drugi ima da kaze....
-za posetioce Svastare znam da neki ne dolaze jer su mi to rekli licno....da nece dolaziti vise ovamo jer ste im se popeli ne na vrh glave nego jos iznad..
-posto su NasForum i Torpiljerka tako dobri.....izvolite...idite tamo...niko vam ne brani...za te sajtove je druga stvar.....ako hocete reklamu za njih.....obratite se marketingu Krstarice pa neka vam stave njihove banere...jedna od osnovnih zabrana je da reklamirate druge forume na ovom forumu bez saglasnosti nadleznih ljudi za reklamiranje....
-ostali forumi rade bez pravilnika...odlicno......kome to vise odgovara nego ovde,slobodno moze otici tamo....nije zabranjeno...
-da svi chatuju...i to se tolerise do neke mere(ako je u skladu sa temom i ako ne ispisete 7 strana u roku od 2 sata a od toga su polovina postova slike koje nemaju nikakve veze sa temom i postovi koji se sastoje samo od smajlija)....cak imate i otvorene teme gde je chat dozvoljen.....


otvorite normalnu temu....niko vam je nece zatvoriti....rekao sam vam to....jel treba licno svakome od vas da posaljem pismo dobrodoslice?.....hajde molim vas.....dovoljno ste kulturni da znate kako se treba ponasati...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top