Gde ste ekipo...

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
§ebete li sta?
Kod mene napokon novi pc, krevet, a i ostalo, delim sa secerom iz Dalmacije, maca se omacila, od odmora nista ove godine....
A vi?
Daj da cujem neki vlazni trac...

Mahanje iz NL!
 
Ma prvi je bio NoGooD...
Pozdrav Sini i Sasvim O.:p
Pricaj Sasha, sta smo radili? A ti Vesela pricaj kakvo je to veselo razbijanje? ;)

Pazi stvarno 666, pu, pu, pu....
Nepopravljiva, jel pala brazilijanka ili skroz? Ja ne volim skroz, deluje mi pedofilski...Ciroki, onako tanki ili V rulezzz,,
 
Joya!:
Nepopravljiva, jel pala brazilijanka ili skroz? Ja ne volim skroz, deluje mi pedofilski...Ciroki, onako tanki ili V rulezzz,,
ne skroz bre...pa da pomisli da je sa nekim deteom od 12god...dok josh ima one paperjaste...ne, ne...josh i nekog pedofila da navuchem na...vrat...lepo fino...pristojno...da bidne u skladu sa mojim shishkama...
 
Mozda se znamo iz cyber-vidjenja posto sam ja u toj epohi visio na SC.

Jucin prvi nick je bio Juca NoGooD (po pjesmi The Prodigy) ;)

Juckic, sortiram neke slikice na komp, moracu da ti posaljem sto sam prije par sedmica snimao na Diverscite (gej parada) samo da razdvojim ono sto je tebi aktuelno (nabildani frajeri) i ono sto je meni aktuelno (naprijed nabildane djevojcice)
Cmoka i tebi i Sasvim_O (nice ass ;)
 
Juco, znamo se od proljeca 99 jer sam ja 97 dosao u Kanadu a krajem 98 sam nabavio kompjuter i upoznali smo se tako sto sam lupao svakakve gluposti na ZK a ti me brisala ;)
Furam sad, ovdje ugrijalo sunce a gdje je sunce i vrucina tu su i tanke majicice, miini-mini suknjice, mega brusevi, batacici, guze...mljac, mljac ;)
 
Lusy, ako mene pitas/ to sam ja.. Eno i u profilu, mada se ne vidim skroz.
Vesela, ma ne prepoznajes ga ovde je fin, obicno je bio na Politici i IBG..Cetiri puta mesecno / bolje da si napisala jednom nedeljno, onako deluje vise, ;)

Sasha, pa nemoj bre te bas nabildane / ja volim sklad...Oni napumpani, pa za njima smo dobacivali: psssssss... na plazi. Ajd nam ih odje okaci, da malo komentarisemo.
 

Back
Top