SEINFELD

P

PEDZO

Gost
mislim da je serija vrh i nema epizode za vreme koje nisam puk'o od smeha.Stvarno su ludi.Omiljeni likovi su mi jerry,lorein i cramer,dok me george malo nervira sa svojim ispadima.Ko vam je omiljeni lik iz serije i sta mislite o ovom cetvercu????????????
 
Ne uznemiravam ja tebe ,vec koliko je vidim da se ti sama uznemiravas.A sta je za tebe kul,majke ti???ne bi me cudilo da si ista-isti kao george koji se iznervira za svaku sitnicu i pravi citavu dramu od toga.skini mi se molim te 'mlada damo'
 
goodday:
PEDZO:
Ne uznemiravam ja tebe ,vec koliko je vidim da se ti sama uznemiravas.A sta je za tebe kul,majke ti???ne bi me cudilo da si ista-isti kao george koji se iznervira za svaku sitnicu i pravi citavu dramu od toga.skini mi se molim te 'mlada damo'
-ja nisam isti zato mi i jeste smesan,pobogu jesam samokritican ali ne toliko da se sebi smejem,a ko se lako nervira-pokazao si :wink:

MA JA SE UOPSTE NE NERVIRAM.SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE.JA SAM PITAO KO TI JE OMILJENI LIK,TI SI TO NAPISAO,I NEMA RAZLOGA DA KRITIKUJES DRUGE
 
Jerry i George u paru su vrh!
Kad razviju dubokoumnu raspravu dal je bolji kečap ili senf
ili kad se diskutuje ko treba prvi da kaže "Nazdravlje"posle kijanja.....

Vidim da seriju daju na Pink family, a i dvd-ovi su počeli da iskaču po trafikama......
 

Back
Top