DIRRTY sajtovi

D

diNol

Gost
.....naravno,posto sam radoznao,kao i svaki drugi,isao sam na te sajtove,i zanima me da li te slike i posle brisanja historyija i cookiesa ostaju u kompisu,i da li neko moze lako da vidi ta sajtove????????????molim vas bilo sta....zanima me i za obican komp i za lap-top-ako uopste ima razlike...
 
Ti otprilike posjecujes one hard core sajtove. Nista neobicno i svaki od nas skokne na neki od tih sajtova samo mislim da su ti sajtovi vise nego bolesni iz vise razloga. Kad odes na neki od tih fri oni ubise sa svim i svacim. Virusim spay programi i reklame a da ne govorim o nametljvim i upozoravajucim porukama. Da bi posjecivao te sajtove a koliko toliko bezbedno dobro se pripremi i pokusaj se sto bolje zastititi jer ti se moze vrlo brzo desiti da trazis pomoc, te stoga preventiva.... POzdrav...
 
diNol:
.....naravno,posto sam radoznao,kao i svaki drugi,isao sam na te sajtove,i zanima me da li te slike i posle brisanja historyija i cookiesa ostaju u kompisu,i da li neko moze lako da vidi ta sajtove????????????molim vas bilo sta....zanima me i za obican komp i za lap-top-ako uopste ima razlike...

Slike ostaju samo ako si ih snimao (kao i svaku drugu sliku).
Ako koristiš Internet Explorer i očistiš History i obrišeš sve iz Temporary Internet Files (iz IE-ovih opcija opcija za čišćenje), teoretski, ne bi trebalo da se vidi na koje si sajtove išao, za svaki slučaj proveri šta se nalazi u folderima Temporary Internet Files, Cookies i History posle brisanja i ako je nešto preostalo obriši ručno (jedino nemožeš izbrisati datoteku index.dat).
 
diNol:
.....naravno,posto sam radoznao,kao i svaki drugi,isao sam na te sajtove,i zanima me da li te slike i posle brisanja historyija i cookiesa ostaju u kompisu,i da li neko moze lako da vidi ta sajtove????????????molim vas bilo sta....zanima me i za obican komp i za lap-top-ako uopste ima razlike...

Slike ostaju samo ako si ih snimao (kao i svaku drugu sliku).
Ako koristiš Internet Explorer i očistiš History i obrišeš sve iz Temporary Internet Files (iz IE-ovih opcija za čišćenje), teoretski, ne bi trebalo da se vidi na koje si sajtove išao, za svaki slučaj proveri šta se nalazi u folderima Temporary Internet Files, Cookies i History posle brisanja i ako je nešto preostalo obriši ručno (jedino se ne može izbrisati datoteka index.dat).

Osvežavaj redovno baze antivirus programa, ne snimaj ništa sa njih što ima ekstenziju .exe da ne bi pokupio neki Instant Access program ili virus.

I naravno ne preteruj sa tim za'ebancijama bolje je naći nešto živo i opipljivo. :wink:
 
diNol:
.....naravno,posto sam radoznao,kao i svaki drugi,isao sam na te sajtove,i zanima me da li te slike i posle brisanja historyija i cookiesa ostaju u kompisu,i da li neko moze lako da vidi ta sajtove????????????molim vas bilo sta....zanima me i za obican komp i za lap-top-ako uopste ima razlike...

Slike ostaju samo ako si ih snimao (kao i svaku drugu sliku).
Ako koristiš Internet Explorer i očistiš History i obrišeš sve iz Temporary Internet Files (iz IE-ovih opcija za čišćenje), teoretski, ne bi trebalo da se vidi na koje si sajtove išao, za svaki slučaj proveri šta se nalazi u folderima Temporary Internet Files, Cookies i History posle brisanja i ako je nešto preostalo obriši ručno (jedino se ne može izbrisati datoteka index.dat).
Isključi sve Auto Complet opcije koje IE ima.

Osvežavaj redovno baze antivirus programa, ne snimaj ništa sa njih što ima ekstenziju .exe da ne bi pokupio neki 'Instant Access' program ili virus.

I naravno ne preteruj sa tim za'ebancijama bolje je naći nešto živo i opipljivo. :wink:
 
kvazimodo:
diNol:
.....naravno,posto sam radoznao,kao i svaki drugi,isao sam na te sajtove,i zanima me da li te slike i posle brisanja historyija i cookiesa ostaju u kompisu,i da li neko moze lako da vidi ta sajtove????????????molim vas bilo sta....zanima me i za obican komp i za lap-top-ako uopste ima razlike...

Slike ostaju samo ako si ih snimao (kao i svaku drugu sliku).
Ako koristiš Internet Explorer i očistiš History i obrišeš sve iz Temporary Internet Files (iz IE-ovih opcija za čišćenje), teoretski, ne bi trebalo da se vidi na koje si sajtove išao, za svaki slučaj proveri šta se nalazi u folderima Temporary Internet Files, Cookies i History posle brisanja i ako je nešto preostalo obriši ručno (jedino se ne može izbrisati datoteka index.dat).

Osvežavaj redovno baze antivirus programa, ne snimaj ništa sa njih što ima ekstenziju .exe da ne bi pokupio neki Instant Access program ili virus.

JA SAM POKUPILA INSTANT ACCESS PROGRAM,KAKO DA GA IZBRISEM?
 
sirena

START->RUN->regedit i onda pritisnesh CTRL i F i ukucas INSTANT ACCESS i kad ti ga nadje samo DEL i to je to ali moras da brise do kraja dok ti ne kaze file search is complete ili tako nesto
 

Back
Top