Moje VRLO licno misljenje o SRa...t..nju

KvizacHaderah

Početnik
Poruka
12
Svedocenje iz Rata
---------------------------
Krajem avgusta 1992.godine,mislim da je bio 27.ili 28.,u okolici Bratunca,uz Drinu,moje selo je bilo opkoljeno tenkovima srpske vojske,a zatim je u rano jutro u selo usla i JNA pjesadija.Nosili su maskirne uniforme,a na glavi carape.U napadu na selo je uhvacen moj otac Rasim i bratic Sacir i njima su zaprijetili da ce ih zaklati,ako svi mi ne izadjemo iz naseg sklonista.Sve su nas okupili na jedno mjesto u selu.Bilo nas je oko 15.Zadrzali su nas oko pola sata.U medjuvremenu su palili i pljackali kuce.Sve mjestane su istjerali iz kuca.Moja stara nena se onesvijestila.Cijelo vrijeme moj otac je stajao,a ruke su mu bile vezane zicom.Nas 15 zena su poveli prema centru grada.Meni su naredíli da idem prva u koloni.Kad smo dosli do moje kuce,pretrazili su je,navodno trazeci skriveno oruzje.Zatim su nasu kucu zapalili.Potom su nas doveli do sume.Uz ivicu sume nalazila se stala za stoku.Izmedju stale i sume bio je put.
Kada su nas doveli do stale,naredili su nam da stanemo.Prisao nam je visok vojnik,plave kratke kose.Imao je vojnu kapu na glavi.Imao je brkove.Bio je star oko 23 godine.Odveo je iza stale moju amidzicnu H.G.,staru oko 19 godina.Kad je odveo nju,vratio se kod nas...Sve se to desavalo pred svima,pred mojom porodicom i komsijama.Moju rodicu dao je svom drugu.Mene je pozivao da podjem sa njim,ali sam se pravila da ne cujem.Nakon nekoliko njegovih poziva i moje sutnje grubo mi je prisao,uhvatio za kosu i povukao za sobom.Sve su to gledali moji rodjaci,otac,nena i komsije.ODVEO ME JE U OBLIZNJU SUMU.U sumi je bilo nekoliko Srbocetnika.Jedan od njih bio mi je poznat.Sjetila sam se ko je.Bio je to SLOBODAN LAZIC iz okoline Bratunca.Na glavi je imao bijelu krvavu majicu...
Kada su me odveli u sumu,naredili su mi da se svucem.Nisam htjela,odbila sam i pocela bjezati iz sume,ali su mi zaprijetili nozem.Kada sam pocela vikati i vristati,jedan od Srba stavio mi je noz pod grlo,porezavsi me njime.Osjetila sam na vratu posjekotinu i krv.Onda je prisao onaj visoki plavi brko i raskopcao mi bluzu.Drugi mi je svukao suknju,dok mi je noz bio na vratu.Nisam smjela ni pisnuti..Tada su me silovala njih trojica.Osim Lazica,drugima nisam znala imena,ali pretpostavljam da su iz susjednog sela u okolini Bratunca.Sve se desilo ujutro,oko 7:30 sati.Blizu mene je bila moja amidzicna, koju su takodjer silovali.Cijelo vrijeme su mi prijetili nozem.
Prilikom silovanja psovali su mi balinsku majku,pucali iznad mene,psovali Aliju Izetbegovica,GOVORECI DA CEMO SE UBUDUCE MORATI UDAVATI ZA SRBE,JER NASIH MUSKARACA VISE NECE BITI...U medjuvremenu su mjestane otjerali na asfaltni put.Mene su kasnije dvojica doveli na mjesto gdje su bili ostali zarobljenici.Morala sam ici sa rukama podignutim uvis.Isli smo do asfaltnog puta oko 15 minuta.Prolazeci putem pored kuca,vidjela sam ubijenog komsiju Muju Sabica.Ruke su mu bile krvave,kao i celo.Ubijen je iz vatrenog oruzja.
Kada su me doveli na asfaltni put,nasla sam svoje roditelje.Poveli su nas prema centru mjesta.Meni su naredili da idem prva.Moj otac je bio iza kolone.Na raskrsnici smo naisli na kolonu zarobljenih muskaraca,Bosnjaka.Oko 20 Bosnjaka stajalo je na jednoj,a cetnici na drugoj strani,njih oko 40.Bili su to"BELI ORLOVI".Sa njima su bile i dvije djevojke u maskirnim uniformama.Jedna od njih zvala se BELA JOVANOVIC.Tu su doveli mog oca i ostavili sa ostalim Bosnjacima.Nas su poveli dalje od sela.Okupili su cijelo selo,zene,djecu i muskarce.Naredili su nam da sjednemo na cestu,izvadimo dokumenta,kao i novac i zlato.Onda su dosli i sve pokupili,pretresajuci nas,misleci da smo nesto sakrili.
Kod dvoje starijih,jedne zene i muskarca,nasli su njemacke marke,oduzeli ih pa im ispalili metke u potiljak.Ostalima su naredili da povade sto im je jos ostalo,prijeteci da ce se i njima desiti isto sto i ovima,ako ih ne poslusaju.Ljudi su zatim povadili jos prstenova,zlatnih lancica i stranog novca.
Srbocetnici su sve pokupili,a onda su uhvatili neke ljude za kosu i vukli u rijeku Drinu,odakle se vise nisu vracali.Odvukli su cetvoricu ljudi od kojih je jedan bio nepokretan.Njega i mog rodjaka iz pistolja je ubila BELA JOVANOVIC,UCITELJICA.Mi smo za to vrijeme sjedili na cesti i sve to gledali,ne vjerujuci da nam se to dogadja.
"NELJUDI SU UBIJALI I BOLESNE,NEMOCNE ZENE"
Mene,moju rodicu i jos cetiri djevojke odvezli su i zatocili u jednu skolsku ucionicu u obliznjem selu.Bile smo zatvorene u skoli vise od dva mjeseca.Cuvala su nas dva strazara.Hranu,veoma losu,unosili su nam dva puta dnevno. Njih dvojica,od kojih se jedan zvao ZARA SIMIC,a drugi STOLE,sa jos pet-sest cetnika,svakodnevno su nas izvodili jednu po jednu i grubo silovali.Nisu nam davali vodu da se okupamo ili operemo.Svi do jednog su nam govorili da smo prljave Turkinje,Alijine *****,a govorili su nam da smo bolje kad im mirisemo na znoj i prljavstinu.Jedna od nas,Hata Tinjic,naglo se razboljela,dobila visoku temperaturu,buncala je.Trazile smo pomoc, kucale strazarima...Dosli su tek nakon dva-tri sata i iznijeli je.Ocekivale smo doktora,ili makar da cujemo auto ali nista nije bilo...Nakon 10-15 minuta culi smo dva pucnja...Vani je padala kisa i puhao je jak vjetar.Tu noc nikada necu zaboraviti.Sve su te noci bile teske,u njima smo ponizavane,ali ta noc je najteza.U NJOJ SAM VIDJELA DA NELJUDI MOGU UBITI BOLESNU,NEMOCNU ZENU.
Zahvaljujuci nasim rodjacima koji su bili u nasoj Armiji i koji su zarobili vise cetnika i vojnika JNA iz SR Jugoslavije,razmijenjene smo u novembru 1992.godine.Desilo se tako da su zarobljeni cetnici i vojnici JNA iz Srbije zamijenjeni za nas civile-zene.


---------------------------

Posto vidim da se na ovom forumu dosta prica o Zlocinima onih drugih, tacnije uvek je neko drugi cinio zlocine, a nikad oni nasi. Resio sam da postavim samo ovaj primer iz rata. Ja sam Srbin, ali mislim da svi zlocinci trebaju biti kaznjeni. Ne verujem u selektivnu pravdu. Ali kada na ovom forumu cujem da su samo muslimani ili hrvati silovali i pljackali zgrozim se.
Rat koji se desio na nasim prostorima dozvolio je onim najbolesnijim umovima (citaj glupim debilima koji za nista u zivotu nisu bili sposobni osim da unistavaju, pljackaju i siluju) da dodju do izrazaja.
Zlocina je bilo na sve strane, ne znam ko ih je pocinio najvise i iskreno ne bih da brojim. (Sve se nesto plasim da mi Srbi ne odnesemo pobedu u tom brojanju posto smo bili vojno najaci, mada sumnjam i Hrvati su bili "vredni" tokom rata, Oluje i Bljeska pogotovo).


----------------------
Zakljucak
----------------------

Poenta ovog mog posta je sledeca: Kad god "Zveri" uzmu oruzje desava se SRANJE.
Znam licno primer da je jedan covek iz Predora prebegao za Srbiju kada je video sta rade "Paravojnici" njegovim "bivsim" komsijama. Zbog ljudi koji su se obogatili u ratu, koje necu da imenujem, a sada njihovi sinovi voze besna kola i u Hrvatskoj, Srbiji, Bosni i Crnoj Gori nastala je sva ova mrznja.
Necu da kazem da je nije bilo ranije, ali nemojte mi reci da su NEKI ljudi isli u rat "zbog oslobodjenja i nekih visih ciljeva", ISLI SU ZBOG PLJACKE. Sad nam je djavo kriv. Uostalom, mi smo bre za Svet jedno malo pisljivo poluostrvo, sada nas opet sve zajedno trpaju u isti kos. Kazu na ovom podrucju se govore "South-Slovenic Languages", na nabrajaju nas posebno. ZABOLE IH KU*AC ZA TO!!!
Bilo bi nam mnogo bolje da smo se mirno razisli. I nemoj da mi neko ovde kaze kako je to bila krivica samo jedne ili druge strane. KRIVI SU LJUDI KOJI SU ZELELI VISE VLASTI ZA SEBE. Narod, obicni gradjani bili su najvece ovce. U onom vremenu Svi vladari na ovim podrucjima su imali svoje ZVERI s kojima su zapocinjali sukobe. A onda su se i ljudi okrenuli jedni protiv drugih.... I IDIOTIZAM DEVEDESETIH JE DOSAO DO IZRAZAJA...

Postoji jedno lepo resenje za to, da se sav najaci Srpski Idiotski Cetnicko/Radikalski i Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski ubaci u Rimski Koloseum, ja mislim da bi to bile najkrvavije igre ikada, po mogucstvu bez prezivelih.
A i manje bi sljama ostalo na svetu. Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive..


Evo da ga podebljam onda...da svi obrate paznju!
 
KvizacHaderah:
Svedocenje iz Rata
---------------------------
.........................
----------------------
Zakljucak
----------------------

Poenta ovog mog posta je sledeca: Kad god "Zveri" uzmu oruzje desava se SRANJE.
Znam licno primer da je jedan covek iz Predora prebegao za Srbiju kada je video sta rade "Paravojnici" njegovim "bivsim" komsijama. Zbog ljudi koji su se obogatili u ratu, koje necu da imenujem, a sada njihovi sinovi voze besna kola i u Hrvatskoj, Srbiji, Bosni i Crnoj Gori nastala je sva ova mrznja.
Necu da kazem da je nije bilo ranije, ali nemojte mi reci da su NEKI ljudi isli u rat "zbog oslobodjenja i nekih visih ciljeva", ISLI SU ZBOG PLJACKE. Sad nam je djavo kriv. Uostalom, mi smo bre za Svet jedno malo pisljivo poluostrvo, sada nas opet sve zajedno trpaju u isti kos. Kazu na ovom podrucju se govore "South-Slovenic Languages", na nabrajaju nas posebno. ZABOLE IH KU*AC ZA TO!!!
Bilo bi nam mnogo bolje da smo se mirno razisli. I nemoj da mi neko ovde kaze kako je to bila krivica samo jedne ili druge strane. KRIVI SU LJUDI KOJI SU ZELELI VISE VLASTI ZA SEBE. Narod, obicni gradjani bili su najvece ovce. U onom vremenu Svi vladari na ovim podrucjima su imali svoje ZVERI s kojima su zapocinjali sukobe. A onda su se i ljudi okrenuli jedni protiv drugih.... I IDIOTIZAM DEVEDESETIH JE DOSAO DO IZRAZAJA...

Postoji jedno lepo resenje za to, da se sav najaci Srpski Idiotski Cetnicko/Radikalski i Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski ubaci u Rimski Koloseum, ja mislim da bi to bile najkrvavije igre ikada, po mogucstvu bez prezivelih.
A i manje bi sljama ostalo na svetu. Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive..



Evo da ga podebljam onda...da svi obrate paznju!




KvizacHaderah,


Kazes: "Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive"; da li to znaci da sebe ubrajas u te - normalne?

Kazes i : "Bilo bi nam mnogo bolje da smo se mirno razisli"

Da li prilici nekom ko bi voleo "miran razlaz", da se u masti izivljava nad svojim protivnicima u "Rimskom Koloseumu"?

I, da li neko ko je smislio ovakav scenario ("Rimski Koloseum") za svoje sunarodnike, moze da bude NORMALAN?

Dalje, smatras li da se ovaj tvoj scenario RAZLIKUJE od onog iz devedesetih?

-------------------
Zakljucak
-------------------

Upravo ono o cemu pises da je trebalo biti izbegnuto, ti poturas kao "konacno resenje" !!!

I, sto je najcrnje, to konacno resenje bi primenio na svojim sunarodnicima, samo zato sto NE MISLE KAO TI!

Sto, dalje, dovodi do zakljucka da si ustvari i ti jedan od "LJUDI KOJI ZELE VISE VLASTI ZA SEBE", i da bi, kada bi i TI uzeo oruzje, postao - "Zver"!

Razmisli malo o ovome.
 
SURbel ---- Da li prilici nekom ko bi voleo "miran razlaz", da se u masti izivljava nad svojim protivnicima u "Rimskom Koloseumu"?

---------------------

Ja nisam rekao da bi se ja izivljavao, neko bi nam svima bilo lakse da se ZVERI pobiju izmedju sebe. Sto ti bi ih radije pustio na NAROD...
----------------------
I, sto je najcrnje, to konacno resenje bi primenio na svojim sunarodnicima, samo zato sto NE MISLE KAO TI!

Sto, dalje, dovodi do zakljucka da si ustvari i ti jedan od "LJUDI KOJI ZELE VISE VLASTI ZA SEBE", i da bi, kada bi i TI uzeo oruzje, postao - "Zver"!
-----------------

Ne, ljudi koji siluju i ubijaju druge ljude zarad pljacke i SEBE nazivaju SRBIMA, to nisu Srbi. Za mene su oni ZLOCINCI i ne dozvoljavam da mene neko poistovecuje sa njima. Meni "ZVERI" ne mogu da budu sunarodnici.
Sto se tice toga kakav sam JA, pa nisam clan nijedne partije, dolazim iz siromasne ali ponosne i casne porodice. Nisam ratovao ni u jednom RATU, bogu hvala, niti zelim.

Sad samo jedan komentar za tebe...

Pred Bogom kada svi dodjemo na istinu, nece biti ni lazi ni prevare, samo gola istina.

Kako smo ziveli tako ce nam biti sudjeno.
 
Pa super je sve to al onda bi ne samo Srbi nego i enorman broj Hrvata i Muslimana morao u tu rimsku arenu...a za razliku od nas njihovi se propagiraju kao"branitelji" heroji itd.,...
Nije sve bash isto.
Ti nekome govorish o ludacima koji se shtite kao navodno u Srbiji a Hag je jeding lika kao shto je Naser Oric "osudio" na 3 godine.
Izetbegovic i Tudjman nisu bili ni optuzeni nego se chekali da crknu.
Pa o chemu mi to onda prichamo?
Celo srpsko politichko rukovodstvo iz tog vremena je u Hagu-ostaju josh samo karadzic i Mladic a i njih ce kad-tad naci.A nije samo srpsko rukovodstvo bilo takvo kako navodish bili su SVI-i Hrvati i Muslimani,ali njima se ne sudi.
Tako da zayebi te priche oko pravde i morala.
Mi smo svoje odplatili i shto se politichara i naroda tiche.
Muslimani i Hrvati nisu a josh uvek se smatraju zrtvama kao da su oni apsolutno moralno chisti.
 
Ja sam pricao o tome da je to trebalo da se uradi kada je sve pocinjalo, SADA JE KASNO. A sto se tice Orica, pa dabogda ga stigla kazna sto pre i nek ide u pakao zajedno sa svim zlocincima.

A to sto nas je Svet uzeo na ZUB je zbog IDIOTA kojima smo dopustili da nam onda kroje politiku. A i ovi danas nisu nista bolji. To sto su nam uzeli Kosovo je kazna sto smo Zapadu toliko gurali nos u "poslove".

--------------------------

Inace, sto se tice Mladica i Karadzica, ne daj boze da ih ovi nasi predaju ili da ih uhvate. Onda ce nas jos proglasiti za Genocidan narod, to Nemci i zele najvise. Da kazu da ima neko gori i od njih satro. Usta ih *bem.

-----------------

Sad jedna mala definicija HEROJA.

NE ZRTVUJE SE ZEMLJA ZA HEROJA, VEC SE ZRTVUJE HEROJ ZA DRZAVU.

Sto znaci da ako nekog juri svet, a ne mozemo da ga predamo, nek ili ode u Argentnu pa se dande javi da se zna da nije kod nas. Ili nek bude smeker pa nek se upuca.
 
Ili da ga sami upucamo ili da ga predamo.
To oko proglashavanja"genocidnim narodom/RS genocidnom tvorevinom"je drzalo vodu do Bosanske presude..sada je otklonjeno kao opasnost.
Mi Mladica i Karadzica moramo da izruchimo ako su u Srbiji ili ako nisu to zapadnjacima da dokazemo.
 
Ma kakvo bre isporucivanje, nema sanse, ne bi ja rizikovao. Za*ebi ti to.

Mi ne treba da ih ubijamo, zasto bi?

-----------------------

Primer:
U Rimskom carstvu kada bi general ili vojskovodja sramotno izgubio bitku, izvrsio neuspeli atentat na Cara ili nesto slicno ( kao naprimer to sto su optuzeni za ratne zlocine). Izvrsio bi samoubistvo, a njegova porodica bi bila zbrinuta do kraja zivota....
 
Pa vidish da su pichqe i da nece sami da se ubiju nego se kriju.
Tolike su pochketine da verujem i da se pripreti zivotom njihovih porodica,opet se ne bi predali.
Zato je metak pripadnika DB-a najbolje i najbezbednije reshenje ako se vec ne zeli izruchenje Hagu.
Najgore je ne uraditi nishta.
 
KvizacHaderah:
Postoji jedno lepo resenje za to, da se sav najaci Srpski Idiotski Cetnicko/Radikalski i Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski ubaci u Rimski Koloseum, ja mislim da bi to bile najkrvavije igre ikada, po mogucstvu bez prezivelih.
A i manje bi sljama ostalo na svetu. Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive..


Evo da ga podebljam onda...da svi obrate paznju!

Do yaya. Ako ti mislis da je to tako jednostavno ja ti zavidim.
 
Nije tako na zalost.Vecina naroda je glupa do bola.Svako brani svoje zlochince kao branioce/branitelje"Hrvatstva,Srpstva,Boshnjaka..."
Razlike postoje u tome kako se politichari odnose spram toga od drzave do drzave-tako npr.kod nas Radikali,nasha opozicija,na protest za podrshku"Djeneralima"nisu mogli da nakupe par hilhjada ljudi a sa druge strane u Splitu na mitingu"heroju otadzbinskog rata" podrshku je pruzilo 200 000 ljudi sa sve premijerom na chelu.A opet samo nama prosipaju da treba sa nechim da se suochavamo...
 
Pa, onda barem imamo jedan plus. Ti kazes nasih par i njihovih 200 hiljada. Sto znaci da su oni mnooooooogo gluplji od nas.

A to sto nas zapad ka*a, mozemo da zahvalimo onim mudonjama iz proslosti, jer smo mi kao bili neki kao faktor mira i najaci na Balkanu. Izgleda da je vrli Zapad resio da nam sada zaista je*be sve po spisku. Pa znas li ti da je Beograd najvise bombardovani grad u proslom veku u Evropi, cak 5 puta. Sto od "neprijatelja", sto od "saveznika".

Ja mislim da mi treba da proglasimo nezavisnost kao Svajcarska, je*be nam se i da pocne Treci svetski onda. Kakvo bre Partnertsvo za mir, Nato, Rusija... Nek se nose svi kompletno, ovoj zemlji bre treba MIR i NEUTRALNOST. Vise ne bi trebalo nista da nas interesuje.
 
KvizacHaderah:
........
Ja nisam rekao da bi se ja izivljavao, neko bi nam svima bilo lakse da se ZVERI pobiju izmedju sebe. Sto ti bi ih radije pustio na NAROD...
........
Ne, ljudi koji siluju i ubijaju druge ljude zarad pljacke i SEBE nazivaju SRBIMA, to nisu Srbi. Za mene su oni ZLOCINCI i ne dozvoljavam da mene neko poistovecuje sa njima. Meni "ZVERI" ne mogu da budu sunarodnici.
Sto se tice toga kakav sam JA, pa nisam clan nijedne partije, dolazim iz siromasne ali ponosne i casne porodice. Nisam ratovao ni u jednom RATU, bogu hvala, niti zelim.

Sad samo jedan komentar za tebe...

Pred Bogom kada svi dodjemo na istinu, nece biti ni lazi ni prevare, samo gola istina.

Kako smo ziveli tako ce nam biti sudjeno.



KvizacHaderah,

Da li si primetio na koji deo tvog prethodnog posta sam reagovala? Zacrvenjen je. Da ga ponovim:

>>Postoji jedno lepo resenje za to, da se sav najaci Srpski Idiotski Cetnicko/Radikalski i Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski ubaci u Rimski Koloseum, ja mislim da bi to bile najkrvavije igre ikada, po mogucstvu bez prezivelih.
A i manje bi sljama ostalo na svetu. Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive.. <<


Dakle, ovde govoris o, kako ga nazivas - >>Srpskom Idiotskom Cetnicko/Radikalskom lobiju<< i, po tebi, oni su zlocinci i zveri??!!

Mislim da se pomalo pravis naivnim, kada, navodno, nisi shvatio u vezi cega sam reagovala...
 
A kako hoces da ih nazovem - Vanzemaljci? Nisi se pobunila kada sam rekao Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski, sto i jesu iz njihovih zemalja... A branis ove zlocince iz nase zemlje?

Inace, ja sam po opredeljenju Radikal, ali ne ovaj "RADIKAL", kao ni od onaj Kvaziradikaliz SRS. Saznaj sta rec radikalno znaci i onda ces shvatiti zasto sam je iskoristio.

---------------------------

Nemoj ti da si naivna, te fore ne prolaze kod mene, jos ces da mi kazes da je Arkan bio Heroj?
Ti se pravis sva zelena kao da neznas o cemu pricam. Ja ti nisam neki seljak iz Srbije kome mozes da prodajes fore o izdajnicima srpskog naroda. Zna se ko su najveci izdajnici srba, to su oni ljudi sto su ih nagovorili da ne prihvate plan Z u Hrvatskoj, jer se i Tudjman neckao, a on je samo to cekao pa da protera sve Srbe iz nje. To su oni ljudi koji su rekli da idu da oslobadjaju SVETE srpske zemlje, a ustvari su isli da plajckaju i siluju.
TO SU LJUDI KOJI SU VIKALI JURIS, A TRCALI U ZADNJIM REDOVIMA. ONI SU IZGUBILI KOSOVO, ZBOG NJIH SU GINULI MLADICI STARIJI 2 do 3 god od mene na KOSOVU. JA NECU DA CUTIM O TOME.
NECU DA DOZVOLIM DA U OVOJ ZEMLJI VLADAJU TAKVI LJUDI.

KVAZIPATRIOTE, isti ste ko LDP, isto sranje drugo pakovanje. Kao i svi ostali u Skupstini. Tamo nema casnih ljudi.

-------------
 
zast neko od moderatora ,recimo jomini ne zakljuca ovu temu zbog vrijedanja i provokacija?
evo dijela posta koji je takav:"ostoji jedno lepo resenje za to, da se sav najaci Srpski Idiotski Cetnicko/Radikalski i Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski ubaci u Rimski Koloseum, ja mislim da bi to bile najkrvavije igre ikada, po mogucstvu bez prezivelih.
A i manje bi sljama ostalo na svetu. Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive.. ".
 
KvizacHaderah:
Postoji jedna izreka koja ide otrpilike ovako-->

"Kad dobri ljudi ne rade nista, lose stvari se desavaju." Tako nesto u svakom slucaju.

Moglo bi i da znaci.

"Dok neki zevaju, zlocinci kolo vode."

Vreme je da prestane da se ZEVA sa strane, i da se od SVIH zlocina okrece glava.

''O, nisu krivci primitivci sto su pokupili mast.
Korov nikne gdi god stigne. Ma, svaka njima èast.
Krivi smo mi. Otkud svi ti paraziti što su nam zagustili?
Nemoj stari moj, krivi smo mi što smo ih pustili.

Ma, šta su znali generali i brkati majori?
Jedino da vièu: "Pali!", ali - nisu najgori.
Krivi smo mi! Ni svi ti silni infantilni što su puške sanjali.
Ne, ne derane. Krivi smo mi što smo se sklanjali.

Putuj Evropo, nemoj više èekati na nas.
Ne pitaj mnogo, dospeæeš i ti na rdjav glas.
Putuj planeto, super smo se družili.
Nama je lepo, taman kako smo zaslužili.

Nisu krivci depresivci, lutaju psihopate,
što su rušili pa sada nama nude lopate. Krivi smo mi.
Nisu krivi sedativi što ih nisu sputali.
Sorry matori, krivi smo mi koji smo æutali.

Putuj Evropo i poš'lji nam malo peciva.
Nama je dobro - sreæa jedna neizreciva.
Putuj planeto, ovde se vrag priziva.
Nama je lepo. Slika jedna neopisiva.

Putuj Evropo, nemoj više èekati na nas.
Ne pitaj mnogo, dospeæeš i ti na rdjav glas.
Putuj planeto, super smo se družili.
Nama je lepo, taman kako smo zaslužili. ''

Balašević
 
Svaka cast za pesmu... Balasevic je inace jedan od mojih omiljenih pevaca.

-------------

Nego cini mi se da samo ja ovde nisam iz neke stranke, ovi svi ostali se javljaju "iz necijih stabova". Izgleda da sam im vec postao TRN u oku. Ccc...Kao provociram, ne to nisu provokacije. To su pusti snovi...Da je tako bilo, sada nebi bili u ovoj bedi...

U ratu prvo stradaju posteni, a lukavi i lopovi se bogate...Koliko danas proteranih iz Hrvatske nema svoj krov nad glavom, ali zato NEKI imaju. Neverovatno, cak i vecina gradjana Srbije nikako da skrpi kraj sa krajem, a NEKI (zapitajmo se najvise koji?) ne znaju sta ce od para.

BAS VAM SMETAM ZAR NE? E PA DRAGO MI JE ZBOG TOGA!!! MAMINI I TATINI SINOVI...



Marko Milosevic je branio i odbranio CENTAR POZAREVCA!!!! HA HA HA A DECKO JE I NOSIO GAJBE OD DRUGOG SREDNJE, TAKO SE OBOGATIO!!!!

KO VISOKO LETI, NISKO PADA!!!
 
KvizacHaderah:
Svedocenje iz Rata



Zlocina je bilo na sve strane, ne znam ko ih je pocinio najvise i iskreno ne bih da brojim.
ovo neki nece nikada ukapirati, a vidi se i po tome koliko se "prati" ova tema

Postoji jedno lepo resenje za to, da se sav najaci Srpski Idiotski Cetnicko/Radikalski i Hrvatsko Debilno Ustaski Lobi, kao i Muzdahedinski Kretenski ubaci u Rimski Koloseum, ja mislim da bi to bile najkrvavije igre ikada, po mogucstvu bez prezivelih.
A i manje bi sljama ostalo na svetu. Konacno bi oni normalni na ovim prostorima mogli da pocnu da zive..


Evo da ga podebljam onda...da svi obrate paznju!

a ovo gresis, tada bi svi ti "junaci",kako se kaze izgubili hrabrost [zaboravih kako bese ona pesma, svi junaci **** ponikose, ili sl.]
 
KvizacHaderah:
Svaka cast za pesmu... Balasevic je inace jedan od mojih omiljenih pevaca.

-------------

Nego cini mi se da samo ja ovde nisam iz neke stranke, ovi svi ostali se javljaju "iz necijih stabova". Izgleda da sam im vec postao TRN u oku. Ccc...Kao provociram, ne to nisu provokacije. To su pusti snovi...Da je tako bilo, sada nebi bili u ovoj bedi...

U ratu prvo stradaju posteni, a lukavi i lopovi se bogate...Koliko danas proteranih iz Hrvatske nema svoj krov nad glavom, ali zato NEKI imaju. Neverovatno, cak i vecina gradjana Srbije nikako da skrpi kraj sa krajem, a NEKI (zapitajmo se najvise koji?) ne znaju sta ce od para.

BAS VAM SMETAM ZAR NE?
Meni ne smetaš ni najmanje. Samo napred!
 

Back
Top