Obaveštenja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko sam primetio, ovog nema na nasem pdf-u, ali red je da znate:

Doneta je odluka u administraciji da se vise ne dozvoljava boldovanje celog posta ili pisanje velikim ili obojenim slovima, vec da se ti tagovi koriste samo ako se naglasava neki deo u postu.

Ali posto vidim da je na nekoliko tema ovde postalo uobicajeno da se kopirane vesti postavljaju obojenim slovima, to necu da prepravljam, dozvoljeno je i dalje.
 
Kad se zavrsi ova sezona, nema potrebe da otvaramo nove teme o Zvezdi i Partizanu.

Nastavljamo da pisemo na postojecim(samo cu da ih preimenujem za sledecu sezonu), dok ne dodjemo do forumskog limita od 20.000 postova.
 
Promenio sam imena Zvezdine i Partizanove teme za sledecu sezonu.

Kao sto rekoh vec, nove cemo da otvorimo na kraju neke od narednih sezona, ako na ovima budemo blizu limita od 20.000 postova, jer takve teme moraju da se zatvaraju zbog glomaznosti.
 
Poslednja izmena:
Posto vidim da su se pojedini registrovali ovde sa ciljem da u svakom postu reklamiraju mozzartsport, od sada brisem SVAKI takav post u kojem se na silu kace vesti cisto radi promocije tog portala.

Iz pravilnika Krstarice:

Šta je zabranjeno?
- linkovanje ka drugim sajtovima u smislu njihove promocije, osim kada se radi o odgovorima na postavljena pitanja drugih posetilaca

http://pomoc.krstarica.com/index.php?action=article&cat_id=012&id=390
 
Obrisana kompletna rasprava sa teme o SFRJ ligi i ubuduce brisem odmah u startu SVAKI post za koji procenim da moze da izazove ovakvu raspravu!

Dovoljno puta do sad se pokazalo da takve rasprave ne mogu imati normalan tok.
 
Poslednja izmena:
Primetio sam da imamo na prvoj strani previse nepotrebnih tema koje pocinju sa "Naj" i "Omiljeni".

Sledece teme sa pospajao u jednu:

Најдражи голови
Najbolja utakmica koju ste ikad gledali/utakmica sa najvise preokreta
Omiljeni veciti derbi u fudbalu?
Најбоље одбране

Nova tema: Najbolje utakmice / golovi / potezi...


Najbolji trener
Vas omiljeni trener?

Nova tema: Vas Omiljeni/najbolji trener

Napisite na stadionu ako imate jos neke predloge za brisanje/spajanje.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top