Kamelot

aaaaaaaaaaaa... Pa dobro. znam da dolazi josh i: Avantasia, Kamelot, Helloween, Kiss, Judas Priest, Sybreed, Ensiferum, Lordi, Cradle Of Filth, Aina,... jooooooooooooj jedva chekam
 
Ako može da se nadje po gradu, pretpostavljam da deru, na koncertu je bilo 1200 (dupli disk).

btw
Ne dolazi Khan sa Avantasiom, niti Aina dolazi bilo gde, Kiss je trebao večeras da svira u Beogradu, ali znamo šta se desilo... :(
 
Pa.... ajd vidim svi ste se napalili nesto... pa reko' da skinem...
Not so bad :)
The Human Stain je sooper, Karma je sooper, Farewell, Silence Of The Darkness....
Te su dobre...
 
mnogo mi je zao sto nisam bila na koncertu u SKCu ..Nadam se da ce doci sledece godine,i da cu nekoga iz moje sredine ubediti da ide sa mnom,jer kad god im pomenem Kamelot,oni pocnu da prevrcu ocima.Iskreno i ja sam bila skepticna po pitanju bendova koji sviraju power metal,ali kada sam poslusala prvu pesmu Kamelota,cini mi se da je bila The haunting,zaljubila sam se u ovaj bend.Toliko emocija u muzici nisam skorije osetila.Khann je harizmatican i ima divan glas,sto i nije cudo jer je skolovao glas za operu.Mada na mene utisak pravog lidera benda ostavlja Thomas Youngblood koji je i osnivac grupe.
Ghost Opera mi se nije svidela koliko Black Hallo ili Karma..Prosto dobar je album,ali ne toliko koliko predhodni.
 
mnogo mi je zao sto nisam bila na koncertu u SKCu ..Nadam se da ce doci sledece godine,i da cu nekoga iz moje sredine ubediti da ide sa mnom,jer kad god im pomenem Kamelot,oni pocnu da prevrcu ocima.Iskreno i ja sam bila skepticna po pitanju bendova koji sviraju power metal,ali kada sam poslusala prvu pesmu Kamelota,cini mi se da je bila The haunting,zaljubila sam se u ovaj bend.Toliko emocija u muzici nisam skorije osetila.Khann je harizmatican i ima divan glas,sto i nije cudo jer je skolovao glas za operu.Mada na mene utisak pravog lidera benda ostavlja Thomas Youngblood koji je i osnivac grupe.
Ghost Opera mi se nije svidela koliko Black Hallo ili Karma..Prosto dobar je album,ali ne toliko koliko predhodni.

Ma šta ima da ubeđuješ bilo koga, njihov propust! ;) Združi se sa nekom bagrom na koju naletiš ispred SKC-a pre koncerta, i eto. :mrgreen: Ima i po netu dosta fanova, postoji i MySpace stranica Kamelot Serbia. http://www.myspace.com/kamelotserbia
Slažem se za Thomasa. Meni je Ghost Opera tu negde kao i Black Halo, omiljeni su mi Karma i 4th Legacy.
 

Back
Top