Thrash Metal

Koji je po vama najbolji thrash band?

  • pantera

    glasova: 6 23,1%
  • Sepultura

    glasova: 1 3,8%
  • Metallica

    glasova: 9 34,6%
  • Slayer

    glasova: 3 11,5%
  • Megadeth

    glasova: 4 15,4%
  • Anthrax

    glasova: 0 0,0%
  • Kreator

    glasova: 2 7,7%
  • ne mogu da se odlucim svi su mi dobri...

    glasova: 1 3,8%

  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .

Stedza

Iskusan
Poruka
6.005
Toliko volim trash...stvarno sjajno..ova tema je iskljucivo za preporuke pesama sto se tice tog muzickog pravca..dakle ako moze ubacite i po neki link pesama i bicu zahvalan...naravno zanimaju me i komentari drugih za ovaj pravac muzike :D:D
 
inache shto se tiche thrasha Slayer,Metallica,Megadeth,Sepultura(Maxov period),Pantera,Machine Head(mada su ova zadnja 2 neki post-thrash),Kreator,Anthrax,dobri su i Sodom,Exodus,Overkill,Testament i Destruction...ima tu i dosta malo poznatih bendova vrednih pazhnje...npr gorepomenuti Dark Angel
 
Ja volim one stare koncerte od pantere kad darel ozezi cela scena gori bogte...kakav ubitacan band je to bio a tek kad ide ona njihova this love i kad lik vikne You keep this love...sine najezim se do kraja
 
Stedza:
Ja volim one stare koncerte od pantere kad darel ozezi cela scena gori bogte...kakav ubitacan band je to bio a tek kad ide ona njihova this love i kad lik vikne You keep this love...sine najezim se do kraja
Pantera kida...jos kad povezem pjesme sa osjecanjima nekim...uuffff :roll:


Imam DVD na kojem Darrell i Anselmo sviraju sa Sepulturom bubnjeve...ma otkida ******,strava...
 
Limunovo_Drvo:
Pantera kida...jos kad povezem pjesme sa osjecanjima nekim...uuffff :roll:


Imam DVD na kojem Darrell i Anselmo sviraju sa Sepulturom bubnjeve...ma otkida ******,strava...
o da to sto se tice osecanja...mislim da kad cujem fu.cking hostile da bi mogao razbiti sve oko sebe kako je dojaja pesma jednostavno pantera je band koji ce se pamtiti..
 
Limunovo_Drvo:
Pantera kida...jos kad povezem pjesme sa osjecanjima nekim...uuffff :roll:


Imam DVD na kojem Darrell i Anselmo sviraju sa Sepulturom bubnjeve...ma otkida ******,strava...
e aj mi reci kako se zove taj dvd ako znash tachno...pa da skinem preko torrenta..a i kazi ovako posto vidim da si ludji njihov fan po tebi njihov najjachi koncert pa da i to downloadujem...zalosno je da imam samo jedan njihov koncert...Ozzfest nisam siguran koja je godina u pitanju
 
Stedza:
e aj mi reci kako se zove taj dvd ako znash tachno...pa da skinem preko torrenta..a i kazi ovako posto vidim da si ludji njihov fan po tebi njihov najjachi koncert pa da i to downloadujem...zalosno je da imam samo jedan njihov koncert...Ozzfest nisam siguran koja je godina u pitanju
Sepultura-Chaos DVD
 

Back
Top