Razlozi za otimanje Kosova...

DOBROSTOJECI:
Voleo bih da si u pravu !
Ali kad su interesi Rusa u pitanju - uvek treba biti oprezan.
Pomažu li nam sad iz ljubavi ili svojih interesa ?
Svejedno samo neka nas podrže !
U pravu sam. Sila kao sto je Rusija ne bi smela da se igra sa takvim stwarima.
Nije Kostunica Seselj pa da urla na sve strane Rusija, Rusija, a njih zabole za nas.
Kazem ti, takva opreznost u ovom slucaju je nepotrebna, ako je Putin dao rec da ce zastititi
Srbiju, on ce uciniti tako. OK?
 
Cossack:
U pravu sam. Sila kao sto je Rusija ne bi smela da se igra sa takvim stwarima.
Nije Kostunica Seselj pa da urla na sve strane Rusija, Rusija, a njih zabole za nas.
Kazem ti, takva opreznost u ovom slucaju je nepotrebna, ako je Putin dao rec da ce zastititi
Srbiju, on ce uciniti tako. OK?



Keve ti, gde si to , i kada cuo , ili procitao da je Putin "dao rec da ce zastititi Srbiju" :confused: :confused:

Kakva preispoljna glupost......koji bi drzavnik odvalio tako nesto glupavo??
Narocito ne Putin.......

Nikada i nigde nije to izjavio , ili "DAO REC"....... :roll:
 
Cossack:
U pravu sam. Sila kao sto je Rusija ne bi smela da se igra sa takvim stwarima.
Nije Kostunica Seselj pa da urla na sve strane Rusija, Rusija, a njih zabole za nas.
Kazem ti, takva opreznost u ovom slucaju je nepotrebna, ako je Putin dao rec da ce zastititi
Srbiju, on ce uciniti tako. OK?

Je li to tvoja želja ili je stvarno rekao ?
Veoma cenim Putina, pre svega što je svoju zemlju izvukao iz krize !
Upravo zato što ga cenim , sumnjam da on daje ishitrene izjave , to je više svojstveno ovim našim neotesanim političarima !
 
inagadadavida:
[/B]

Keve ti, gde si to , i kada cuo , ili procitao da je Putin "dao rec da ce zastititi Srbiju" :confused: :confused:

Kakva preispoljna glupost......koji bi drzavnik odvalio tako nesto glupavo??
Narocito ne Putin.......

Nikada i nigde nije to izjavio , ili "DAO REC"....... :roll:

Ej ljudi, vi ne umete da citate izmedju redova.
Secate se kada su nam iz RUSIJE rekli "Mi ne mozemo biti veci Srbi nego vi" i "Morate i vi da se borite" itd.
Dalje, vrlo je naivno reci da u nezvanicnim krugovima nije bilo toga, pogotovo zato sto je cela situacija sa Kosovom EXTREMNA situacija.

Naravno da Putin nije rekao tako nesto :roll: , ali je rekao nesto tipa "Srbija je zemlja od sustinskog interesa za Rusiju", na sta su zapadnjaci burno reagovali. OK. A to da je DAO REC, mislim da jeste, nije to samo moja zelja, vec procena. ne treba zaboraviti da Kostunica, hvala Bogu, nije SESELJ:shock: :roll: . OK
 
Cossack:
Ej ljudi, vi ne umete da citate izmedju redova.
Secate se kada su nam iz RUSIJE rekli "Mi ne mozemo biti veci Srbi nego vi" i "Morate i vi da se borite" itd.
Dalje, vrlo je naivno reci da u nezvanicnim krugovima nije bilo toga, pogotovo zato sto je cela situacija sa Kosovom EXTREMNA situacija.

Naravno da Putin nije rekao tako nesto :roll: , ali je rekao nesto tipa "Srbija je zemlja od sustinskog interesa za Rusiju", na sta su zapadnjaci burno reagovali. OK. A to da je DAO REC, mislim da jeste, nije to samo moja zelja, vec procena. ne treba zaboraviti da Kostunica, hvala Bogu, nije SESELJ:shock: :roll: . OK

Pa sto ne kazes, da je dao rec izmedju redova.........
Ma to je ok, skroz...........izmedju reda kupusa i reda rebaraca.......to jeste........
 
Hina|Net.hr
12.08.2007.

"Budućnost i perspektiva Beograda i Prištine je u EU, ali u izostanku dogovora vrata Unija neće biti tako otvorena kao što bi bila kada bi se postigao dogovor", naglasio je Ischinger.

Kosovski premijer Agim Ceku je uoči posjeta međunarodne trojke izjavio da će kosovski tim napustiti pregovore ako se na dnevnom redu nađe opcija podjele Kosova.
 
SAMO ZA VAS!
;) ;) ;) ;) ;)
:D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Prilozi

  • 123.JPG
    123.JPG
    64,3 KB · Pregleda: 4
Jedan od većih razloga je i taj, da Evropa hoće da se "očisti" od Albanaca. U njoj su poslednje dve decenije dobili masovno azile, tobože zbog srpskog ugnjetavanja. A onda su im se iznajebali majke sa prostitucijom , drogom uopšte - kriminalom. E sada je Evropljanima naivnim ušlo iz dupeta u glavu, i kad im stvore uslove a sve će da urade da to i učine, reći će im da sad mogu slobodno da se vrate na "oslobodjeno" Kosovo.......
Samo je iz Australije za pet godina vraćeno oko 5000 Albanaca sa Kosova. Svakom članu je još i dato 10 000 $aus, samo da im vide dupeta dalje od njih....
 

Back
Top