Nekoliko zato.............

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Postoji mnogo razloga da se svi zajedno potrudimo , da se Kosovo sto pre odvoji od Srbije, kao neka vrsta obolelog tkiva, kojem ni jedan lek ne pomaze, a svakim danom nanosi neopisive teskoce zdravom delu tela, pa bi tako Kosovo moglo da se , slikovito uporedi sa dosadnim hemoroidima, koji nicemu ne sluze, sem da iritiraju i bole.........

Elem , neki od tih razloga, su , izmedju ostalog:

1) Dnevno Srbija, odnosno njeni gradjani odvajaju stotinak hiljada Evra za placanje medjunarodnih dugova Kosova, bar onaj deo koji nesto radi......dzabalebarose taj fakat ne interesuje, jer oni inace i ne odvajaju ni za sta u Srbiji, vec samo parazitiraju i naravno, srbuju.......

2) Ovakva, jadna, propala, ekonomija, kao srpska nije u stanju da potpomogne ni ono socijalnih slucajeva u uzoj Srbiji, a kamoli da natovari sebi na pleca jos dva miliona siptara, kojima je oduvek osnovni izvor prihoda bio ogroman deciji dodatak i socijalna pomoc, koju su decenijama placali gradjani Srbije..........

3) U slucaju ostanka Kosova, srpski parlament bi , po proracunima imao oko 80 poslanika siptara, koji bi bili najjaca pojedinacna partija u parlamentu, u kojem bi , oni naravno pricali siptarski , i imali ogroman uticaj na sve sto se desava u Srbiji........ko li je taj koji vidi srecu Srbije u tome da skoro pola poslanika koji joj odlucuju o glavi mrzi tu istu zemlju vise nego ista........

4) Siptari su najmladja nacija, a Srbi najstarija u Evropi.......ko god zna da racuna, lako ce shvatiti , da bi za par desetina godina, Srbi postali manjina u Srbiji......tek onda bi se sigurno izborili za slobodnu Srbiju......shatro

Da prikratim malo...........Istorijske okolnosti su takve, da Srbiju Kosovo kosta buducnosti, pa cak i opstanka.............zato, sto se pre uoblici Srbija bez KiM, pre cemo izaci iz ovoga horora, i poceti nesto da radimo..........

Jedini kojima odgovara ovo zayebavanje sa Kosovom , su naravno politicari i pollitikanti, koji na bla, bla, bla, uzimaju masne plate.....sto duze imaju alibi Kosova, za sva ostala sran*a , bolje po njih, a gore po ostatak Srbije...............
 
Derer:
Ju ar ful of shit.:)
Shto se hrvatska nije oslobodila svog bolesnog tkiva?
Shta fali podeli?
Kako bi Srbi opstali na nezavisnom Kosovu uz vladavinu shiptarskih divljaka?

Nista ti ne razumes, sto i nije cudno..........

Prosto odgovori:

1) Kako bi Srbija izdrzavala milion siptara, koji nista ne rade????
Pa oni kao drzavljani Srbije imaju pravo na socijalnu , zdravstvenu i svaku drugu pomoc..
Kako bi isplacivala milijarde samo za decije dodatke???

2) Kako bi izgledao parlament drzave Srbije , u kojem se pola diskusija vodi na siptarskom?
Kako bi se bilo kakve odluke donosile, na korist Srbije, sa pola parlamenta, koji joj zeli sve najgore????

3) Kako bi se izborio da za dvadeset godina , ne bude siptara vise od Srba , imajuci u vidu prirodni prirastaj kod prvih i prirodno odumiranje drugog naroda???.......

Umesto bla , bla........lupetanja u junacke grudi , i lupanja u zid praznom glavom daj bar neki odgovor........sem onog cuvenog : " Glavu damo , Kosovo ne damo"........ali , satro :grin:
 
1. pravili bi srpski zid i to fraj. ko se pobuni, dobija metak u chelo.
2. sve srbi.
3. odgovor pod tachkom 1. 90 posto njih bi krepalo od gladi i tezhackog rada. preostalih 10 posto nam treba za fizichke radove oko ciscenja klozeta i sl. intelektualnih rabota dostojnih onih sa kechetom.

jes sad zadovaoljan od bla bla od lupanja u junachke moshnje koje su se neshto skvrchile :D
 
Шон:
1. pravili bi srpski zid i to fraj. ko se pobuni, dobija metak u chelo.
2. sve srbi.
3. odgovor pod tachkom 1. 90 posto njih bi krepalo od gladi i tezhackog rada. preostalih 10 posto nam treba za fizichke radove oko ciscenja klozeta i sl. intelektualnih rabota dostojnih onih sa kechetom.

jes sad zadovaoljan od bla bla od lupanja u junachke moshnje koje su se neshto skvrchile :D

E to je vec bolje........ :D
By the way ........zao mi je sto su ti se mosnje skvrchile.....ali, valjda i za to ima leka...probaj da bacis nesto zensko pod njih...... ;-)
 
inagadadavida:
Nista ti ne razumes, sto i nije cudno..........

Prosto odgovori:

1) Kako bi Srbija izdrzavala milion siptara, koji nista ne rade????
Pa oni kao drzavljani Srbije imaju pravo na socijalnu , zdravstvenu i svaku drugu pomoc..
Kako bi isplacivala milijarde samo za decije dodatke???

2) Kako bi izgledao parlament drzave Srbije , u kojem se pola diskusija vodi na siptarskom?
Kako bi se bilo kakve odluke donosile, na korist Srbije, sa pola parlamenta, koji joj zeli sve najgore????

3) Kako bi se izborio da za dvadeset godina , ne bude siptara vise od Srba , imajuci u vidu prirodni prirastaj kod prvih i prirodno odumiranje drugog naroda???.......

Umesto bla , bla........lupetanja u junacke grudi , i lupanja u zid praznom glavom daj bar neki odgovor........sem onog cuvenog : " Glavu damo , Kosovo ne damo"........ali , satro :grin:
Ti izgleda ne chitash choveche,ja ti napoisah PODELA Kosova,a to onda iskljuchuje ove nebuloze o kojima ti pishesh.
 
Derer:
Ti izgleda ne chitash choveche,ja ti napoisah PODELA Kosova,a to onda iskljuchuje ove nebuloze o kojima ti pishesh.


Podela????

U yebote, pa kada je Djindjic to prvi put predlozio , svi ste skocili na njega, kao.....izdajnik..

A sada???.......daj sta das........sve moze.......

Jel to podela znaci, da ce Srbija da yebe kevu celom svetu za 15 % teritorije, ali za 10% nije frka???............dosledno, nema sta......... :D :D :D
 
inagadadavida:
Elem , neki od tih razloga, su , izmedju ostalog:

1) Dnevno Srbija, odnosno njeni gradjani odvajaju stotinak hiljada Evra za placanje medjunarodnih dugova Kosova, bar onaj deo koji nesto radi......dzabalebarose taj fakat ne interesuje, jer oni inace i ne odvajaju ni za sta u Srbiji, vec samo parazitiraju i naravno, srbuju.......

2) Ovakva, jadna, propala, ekonomija, kao srpska nije u stanju da potpomogne ni ono socijalnih slucajeva u uzoj Srbiji, a kamoli da natovari sebi na pleca jos dva miliona siptara, kojima je oduvek osnovni izvor prihoda bio ogroman deciji dodatak i socijalna pomoc, koju su decenijama placali gradjani Srbije..........

3) U slucaju ostanka Kosova, srpski parlament bi , po proracunima imao oko 80 poslanika siptara, koji bi bili najjaca pojedinacna partija u parlamentu, u kojem bi , oni naravno pricali siptarski , i imali ogroman uticaj na sve sto se desava u Srbiji........ko li je taj koji vidi srecu Srbije u tome da skoro pola poslanika koji joj odlucuju o glavi mrzi tu istu zemlju vise nego ista........

4) Siptari su najmladja nacija, a Srbi najstarija u Evropi.......ko god zna da racuna, lako ce shvatiti , da bi za par desetina godina, Srbi postali manjina u Srbiji......tek onda bi se sigurno izborili za slobodnu Srbiju......shatro

Da prikratim malo...........Istorijske okolnosti su takve, da Srbiju Kosovo kosta buducnosti, pa cak i opstanka.............zato, sto se pre uoblici Srbija bez KiM, pre cemo izaci iz ovoga horora, i poceti nesto da radimo..........

Jedini kojima odgovara ovo zayebavanje sa Kosovom , su naravno politicari i pollitikanti, koji na bla, bla, bla, uzimaju masne plate.....sto duze imaju alibi Kosova, za sva ostala sran*a , bolje po njih, a gore po ostatak Srbije...............

1. dug se isplaćuje jer je Kosmet sastavni deo ove zemlje, dok je tako ne može drugačije
2. sve miriše na sistem država u državi, samim tim se sva budžetska primanja i rashodi odnose samo na teritoriju Kosmeta
3. srpski parlament ne bi imao u svom sastavu poslanike sa Kosmeta, a ako bi to i postojalo, ova zemlja bi morala da to prihvati i sa time ide napred
4. nas svakako neće biti, tako da prevladali Albanci ili neki drugi narod, nije ni važno. jedino su u pitanju nijanse oko brzine.
 
Derer:
A ti meni nisi napisao kako je to "realno"ostaviti 100 000 ljudi da ih Cheku i ostala ekipa divljaka iskasapi?
Ili josh jednu traktorijadu treba da urachunamo u "kolaterarnu shtetu"?

Pa, bato.......nazalost, tim ljudima odavno tamo nema zivota, zahvaljujuci politicarima i ovim patriJotama sto ih podrzavaju..............

Za deo bacenih para , koje je syebao Covic, pa ona psiho Sanda Raskovic, mogli su svi ti ljudi ovde dobiti i kuce i posao.........a svi bi , samo da to imaju, rado pobegli u Srbiju.....

Ionako je samo najljuca sirotinja ostala, koja nema gde, da sluzi likovima ko ti, da ih kao zale.....a samo im ponudi kucu i posao u Srbiji, za deset minuta bi se spakovali. Ali , vama trebaju tamo, kao alibi za busanje u grudi iz Beograda..........


p.s.

U ove jadnike ne ubrajam dzabalebarose iz severne Kosovske.Mitrovice, koji nista ne rade, a dobijaju lovu iz Srbije, i za te pare ceo dan bleje po kaficima, i diluju gudro sa siptarima........
 
inagadadavida:
Pa, bato.......nazalost, tim ljudima odavno tamo nema zivota, zahvaljujuci politicarima i ovim patriJotama sto ih podrzavaju..............

Za deo bacenih para , koje je syebao Covic, pa ona psiho Sanda Raskovic, mogli su svi ti ljudi ovde dobiti i kuce i posao.........a svi bi , samo da to imaju, rado pobegli u Srbiju.....

Ionako je samo najljuca sirotinja ostala, koja nema gde, da sluzi likovima ko ti, da ih kao zale.....a samo im ponudi kucu i posao u Srbiji, za deset minuta bi se spakovali. Ali , vama trebaju tamo, kao alibi za busanje u grudi iz Beograda..........


p.s.

U ove jadnike ne ubrajam dzabalebarose iz severne Kosovske.Mitrovice, koji nista ne rade, a dobijaju lovu iz Srbije, i za te pare ceo dan bleje po kaficima, i diluju gudro sa siptarima........
Naravno,naravno...pravi mali fashista.:D
Treba svi da se isele sa Kosova a mi da ga priznamo,jel tako?:D
Neshto kao Oluja 2?:D
A za to su krivi Koshtunica,SPC,Patrijarh Pavle i SANU.:D
Eee dobro je da ovde ima takvih "demokrata"kao shto si ti..gde bi nam kraj bio bez vas LDP fashista.:lol:
 
Derer:
Ne najdoslednije je prodati svoju zemlju u celosti i ostaviti srpski narod dole na nemilost Shiptarima.
To je pametno ko ona tvoja fashistichka tema da su Srbi pobili sve Jevreje iz Beograda.:D

Zemlja je davno prodana, samo ti to jos niko nije rekao.............

A nikada nisam imao tezu da su Srbi pobili sve Jevreje iz Beograda, ali da su ih sve do jednog prijavili Gestapou. to je istorijska cinjenica, i to jeste neprijatno , ali je tako........

Beograd.........prvi Judenfraj grad u celoj Evropi......bruka
 
Derer:
Naravno,naravno...pravi mali fashista.:D
Treba svi da se isele sa Kosova a mi da ga priznamo,jel tako?:D
Neshto kao Oluja 2?:D
A za to su krivi Koshtunica,SPC,Patrijarh Pavle i SANU.:D

Eee dobro je da ovde ima takvih "demokrata"kao shto si ti..gde bi nam kraj bio bez vas LDP fashista.:lol:


Pavla izuzimam, jer on covek nije kriv......dobricina je to, kojoj podmecu ..........

Ali, umesto njega, sigurno je da ste krivci svi vi , koji ste ranije , a i sada glasali za budaletine kao sto su Sloba i Seselj........ali, kakvi ste, za koga bi vi i mogli drugog da glasate????
 
@Rudigudidudi,
Pa da,..prodali su je Latinka Perovic i ostala komunistichka djubrad koja bi da sad to i sami ozvanichimo.
Ovo drugo nemam komentara.Chist fashizam,kako te bre nije sramota?
Gde su tebi informacije i kako moze apsolutno svakog Jevreja da prijavi Srbin:lol: ?
Ti si jedan najobichniji fashista.
Srba je u 2.svetskom ratu na ovim prostorima izginulo preko MILION i tebe nije sramota da lupash takve gluposti?
 
inagadadavida:
Pavla izuzimam, jer on covek nije kriv......dobricina je to, kojoj podmecu ..........

Ali, umesto njega, sigurno je da ste krivci svi vi , koji ste ranije , a i sada glasali za budaletine kao sto su Sloba i Seselj........ali, kakvi ste, za koga bi vi i mogli drugog da glasate????
Da,da..ja sam ti sigurno glasao za Slobu i Sheshelja.:lol:
Koja bedna zamena teza...ko da su svi u okruzenju glasali za sve same svetce pa smo samo mi glasali za zlikovce i zado ispushili:lol:
"Argumenti"su ti "Na nivou petogodishnjeg ratardiranog deteta":lol:
 
Gde su tebi informacije i kako moze apsolutno svakog Jevreja da prijavi Srbin:lol

Informisi se.............Procitaj Kostunicin govor na otvaranju spomen obelezja "Topolske supe", i o grehu koji je srpski narod ucinio prema ovdasnjim Jevrejima.........

I mnoge izvore , koji govore, koj je grad prvi utamanio i utamnicio svoje Jevreje.......ali, sta vredi zidu pricati???????

Mi smo najbolji, najpametniji, najjaci naj, naj, naj......uber Srbi :):):)
 
Derer:
Da,da..ja sam ti sigurno glasao za Slobu i Sheshelja.:lol:
Koja bedna zamena teza...ko da su svi u okruzenju glasali za sve same svetce pa smo samo mi glasali za zlikovce i zado ispushili:lol:
"Argumenti"su ti "Na nivou petogodishnjeg ratardiranog deteta":lol:


Nije problem sto ste glasali za zlikovce, nego sto ste glasali za GLUPE ZLIKOVCE

A jedini razlog za koji mogu da smislim sto nisi , eventualno glasao za jednog od ova dva dilbera , je da si bio mali deca :D
 
Pa ti nisi Srbin,to je opshtepoznato:)
Nemoj onda "mi",nego "vi".
I ako nisi upoznat debilu Srbija je tada bila okupirana i egzekucije je sprovodio iskljuchivo Gestapo.
I na proshloj temi su ti dali to kao CHINJENICU jer Gestapo nije hteo nikome da poveri "sprovodjenje konachnog reshenja",pa su se za to sami pobrinuli.
Znachi sve shto ti IZMISHLJASH je chist Fashizam.:)
 
Derer:
Pa ti nisi Srbin,to je opshtepoznato:)
Nemoj onda "mi",nego "vi".
I ako nisi upoznat debilu Srbija je tada bila okupirana i egzekucije je sprovodio iskljuchivo Gestapo.
I na proshloj temi su ti dali to kao CHINJENICU jer Gestapo nije hteo nikome da poveri "sprovodjenje konachnog reshenja",pa su se za to sami pobrinuli.
Znachi sve shto ti IZMISHLJASH je chist Fashizam.:)

Nemoj da se nerviras, decko...........Srbin sam. ali mi to nije kao tebi i takvima sve sto i jesu u zivotu............

Opet ti o egzekucijama.......ja nisam rekao da su Srbi pobili Jevreje, nego da su ih po omiljenom srpskom obicaju , sladostrasno prijavljivali Gestapou........

Jedna od cuvenih poslovica o komsiji i kravi ti sama govori o mentalitetu naroda koji takve poslovice smislja..........a cinkarenje komsija je u Srbiji oduvek bio nacionalni sport, pa se i
danas seljaci nalbolje zabavljaju tuzakajuci se po sudovima.........

Na zalosto ovdasnjih Jevreja, oni su tu "Balkansko spijunsku" karakternu crtu Srba, platili glavama dece , zena i staraca............
 
Evo nama novog Pere Lukovica.:lol:
Morbidna shovinistichka kvazi-filozofija o Srbima kao zlim divljacima odvajkad,shto im je i u mentalitetu.:lol:
Sve izvucheno iz narodne poslovice sklepane sa lichnim bolesnim zivotinm stavom.
Pavelic i slichni su se dechko vec odavno svojevremeno dosetili tih prichica,ne izmihljate ni ti ni Pera nishta novo.
A ako je to"demokratski"pogled na svet,fashisti onda stvarno ne postoje.:lol:
 
Derer:
Evo nama novog Pere Lukovica.:lol:
Morbidna shovinistichka kvazi-filozofija o Srbima kao zlim divljacima odvajkad,shto im je i u mentalitetu.:lol:
Sve izvucheno iz narodne poslovice sklepane sa lichnim bolesnim zivotinm stavom.
Pavelic i slichni su se dechko vec odavno svojevremeno dosetili tih prichica,ne izmihljate ni ti ni Pera nishta novo.
A ako je to"demokratski"pogled na svet,fashisti onda stvarno ne postoje.:lol:

Opet blebeces uopsteno, a da nista ne kazes.......mnogo se palis na prenose skupstine, izgleda.......

Pitanje: Da li je istorijska cinjenica da je Beograd prvi grad u Evropi , koji je poslao depeshu Hitleru da je "Jevrejsko pitanje reseno"????????????

Eto, bar smo u necemu prvi........ :roll:
 
Derer:
E i da....ma veeeerujem da si ti Srbin..isto onoliko koliko je to npr.lik iza nika Polly Jeane.:lol:

To sto ti ne verujes da sam Srbin me jako strecnulo oko levog mooda........ :D
Ne bi imao nikakav problem ni da sam Laponac.........da si gvirnuo preko te tvoje tarabe, stare cetiri stotine godina, mozda bi i ti smatrao da nije nacionalnost sve sto odredjuje covekov zivot/

Ali, oni , koji su neostvareni u svemu ostalom. vide u plemenskoj pripadnosti dokaz svog identiteta..........sorry zbog tebe, ali tvoj problem :D
 

Back
Top