Himan 2 problem

Master of Disaster

Zainteresovan član
Poruka
112
Dacman:
Evo problem u hitman 2: dakle mislim da je 4. misija. Treba da ubijem nekog generala u podrumu i da oslobodim zatvorenika. i sve ja to uradim i sad bezimo ja i zatvorenik. Udjemo u prvi lift bez problema, ali u drugi lift ovaj nece da udje. Jednostavno nece da me prati.

Imam potpuno isti problem, i ima tema sa istim ovakvim pitanjem samo nigde odgovora :?
Ne bih pokretao novu temu ali je ona zakljucana :(

Moze li mi neko pomoci?
 
pa ja ne znam zasto je markoca zakljucao temu kad nisam dobio odgovor za half life... dakle treba da uzmes bombu i da je postavis u drugi podrum u prostoriji koja je na mapi oznacena kao neka explozija. izaberes bombu iz inventory i pritisnes G da je bacis kod onog zida, onda se udaljis i izaberes daljinski pa pritisnes levi klik i bomba explodira. onda trcis ka exit-u i nemoj da pucas na vojnike. eto ako ti nije nesto jasno, reci
 
Nasao sam resenje. Ne trebadase ide u lift nego tamo gde jebacena bomba.Ona zuto oznaceno na
mapi.

Kako baciti bombu?

Uzeti je iz inventory pritiskom na Q i skrolanjem kruga na misu, a onda je baciti na G.

Zati uzeti Bomb Remote i levim klikom aktivirati sa bezbednog odstojanja.

;)
 
AL je sistem koji pokrece ostale figure u igri!Npr.u BF1942 neprijatelj moze ladno prodje pored tebe i da te ne opazi(to posle patch zakrpi)...AL u Half Life 2 je do jaja uradjen...po meni i najbolji AL!
 

Back
Top