TV kartica ton

matrix00081

Početnik
Poruka
43
Imam problem sa TV karticom ne cuje mi se ton. Kada sam prvi put prikljucio karticu I probao da pustim program onda me je sistem obavestio o necemu vezanom za promenu mesta ukljucavanja zvuka. Odbacio sam to I zamenio mesto kablu za zvuk I posle toga ne cuje se zvuk uopste. U svakom drugom programu imam zvuk samo kada pustim TV nema tona. Sta da radim u napred hvala!!!
 
matrix00081:
Imam problem sa TV karticom ne cuje mi se ton. Kada sam prvi put prikljucio karticu I probao da pustim program onda me je sistem obavestio o necemu vezanom za promenu mesta ukljucavanja zvuka. Odbacio sam to I zamenio mesto kablu za zvuk I posle toga ne cuje se zvuk uopste. U svakom drugom programu imam zvuk samo kada pustim TV nema tona. Sta da radim u napred hvala!!!

Ćao vidim da imaš problem oko tona i ja sam imao takav problem vidi u opcijama da ji je podešeno na line in ako je postavljeno na line in onda je u redu samo gledaj da ne bude na microfone jer tada neće da kada snimaš da se čuje ton opisao si da si zamenio kablove nisi napisao gde si stavio na koje mesto to jest boju trebalo bi po pravilu da bude na roze utaknuto jer je kod mene tako i radi pozdrav ako neće probaj u neku drugu samo ne na zelenu boju jer je to za zvučnike pozdrav od Neše Ćao
 
Sredio sam ovaj problem sa tonom ali me interesuje da li ova moja kartica podrzava teletekst ili ne??? Kada pokusam da ukljucim prijavljuje mi da taj kanal nema txt!!! Da li je u pitanju podesavanje ili nesto drugo ili uopste ne postoji mogucnost teleteksta???
 
matrix00081:
Sredio sam ovaj problem sa tonom ali me interesuje da li ova moja kartica podrzava teletekst ili ne??? Kada pokusam da ukljucim prijavljuje mi da taj kanal nema txt!!! Da li je u pitanju podesavanje ili nesto drugo ili uopste ne postoji mogucnost teleteksta???

Pozdrav samo jedno treba da znaš teletekst se otvara samo onda kada kanali imaju tu opciju
u tom slučaju su kanali prvi drugi pink b92 Avala i tako kada ti pokaže NO TELETEXT taj kanal nema tu opciju toliko piši ako ti nešto nije jasno
 

Back
Top