Meditacija


Јабукице... да ми кажеш, али искрено...
Јесте ли ти и Укупно у некој телепатској вези...:roll:
Просто ми је невероватно да се већ два месеца појављујете на форуму увек у исто време..:D
 
Posto se i dalje smejem i zaista si mnogo simpaticna, moram da ti objasnim. Ukupno mi dao neku adresu za neki forum a jabukica je dibidus neznalica za prijavljivanje i slicno pa sam ga cekala da se pojavi da mi razresi neke enigme :)
:) :) :)
 
Posto se i dalje smejem i zaista si mnogo simpaticna, moram da ti objasnim. Ukupno mi dao neku adresu za neki forum a jabukica je dibidus neznalica za prijavljivanje i slicno pa sam ga cekala da se pojavi da mi razresi neke enigme :)
A sad ti meni jedno pitanjce :)
jel te yanima meditacija ? :) :) :) i telepatija ? :) :) :)

Хм... Сада видим колико читаш шта пишем...:roll:
:D Шала.. Исписах преко 2000 постова а можда десетак нешто вреди...

Да. Занима ме све и свашта... али сам ленштина неописана...
а сада сам се још и заразила форумом... :-( ништа од мене...

Читам ја редовно шта овде пишете. ;-)
 
:oops:
A predomislila sam se :D
Neko dzaba meditira :) evo nikako da se uskladim sa recima, sta treba da se pita sta treba da se kaze :D No dobro :D bice sve uredu ;)
Ti si super , to stoji ;)
 
Jabukica meditira a svasta pita :) Jesi li primetila da sam to pitanjce izbrisala pre nego sto sam videla da ces da ga citiras :) Kapito :) Jabukica sve u zivotu tako zbrda zdola :) Al dobro :)
 
Jabukica meditira a svasta pita :) Jesi li primetila da sam to pitanjce izbrisala pre nego sto sam videla da ces da ga citiras :) Kapito :) Jabukica sve u zivotu tako zbrda zdola :) Al dobro :)

Нисам приметила... И ништа не капирам... али ко зна зашто је то добро..;-)
Само ти медитирај...:D
 
:D
Da znas da sam bas pratila sta pises i ti nesto da ne skapiras :D to tesko
Secam se bio je jos jedan takav ovde, sad ne mogu da se setim kako se zove :)
e on bio tako pun bisera ko ti i svasta brzo kapirao
Meditacija je povezana sa smirenim ljudima koji nemaju ishitrene poteze , e jabukica tome kontra :) Al opet nekako mi to super :) Ko zna , mozda se ipak jednog lepog dana promeni ta moja priroda, prilicno nerazumna i ...
pozdrav Kojice :D
 
:D
Da znas da sam bas pratila sta pises i ti nesto da ne skapiras :D to tesko
Secam se bio je jos jedan takav ovde, sad ne mogu da se setim kako se zove :)
e on bio tako pun bisera ko ti i svasta brzo kapirao
Meditacija je povezana sa smirenim ljudima koji nemaju ishitrene poteze , e jabukica tome kontra :) Al opet nekako mi to super :) Ko zna , mozda se ipak jednog lepog dana promeni ta moja priroda, prilicno nerazumna i ...
pozdrav Kojice :D

Хвала Јабукице... мало си ме преценила...
Постоји медитација и за смирене и за немирне.. Чуди ме да ти Укупно то већ није објаснио...:roll:
Карактер није битан... битна је воља... и битно је не очекивати чудо...
Ето, сву сам теорију савладала... али ми се не жури...
 
Јабукице... да ми кажеш, али искрено...
Јесте ли ти и Укупно у некој телепатској вези...:roll:
Просто ми је невероватно да се већ два месеца појављујете на форуму увек у исто време..:D

Ma skontali se, onako meditantski :-P

Kako to misliš u isto vreme? Ja nisam baš gledao vreme naših poruka, ali možda i jeste u isto vreme, ako ti kažeš. Nego je Jabukica zainteresovana za meditaciju i najredovnija je sa pitanjima. Ja se trudim koliko mogu, ali nisam ni ja neki ekspert. Samo malo napredniji amater-praktičar :D

Eto toliko od mene. Ima l' još nešto da nisma razjasnio?
 
Ma skontali se, onako meditantski :-P

Kako to misliš u isto vreme? Ja nisam baš gledao vreme naših poruka, ali možda i jeste u isto vreme, ako ti kažeš. Nego je Jabukica zainteresovana za meditaciju i najredovnija je sa pitanjima. Ja se trudim koliko mogu, ali nisam ni ja neki ekspert. Samo malo napredniji amater-praktičar :D

Eto toliko od mene. Ima l' još nešto da nisma razjasnio?

Мени не вреди да разјашњаваш... све јасно само воље нема...;-)
Јабукица се жали да је немирна... Није ми јасна она њена реченица да је медитација повезана са смиреним људима... Какве то везе има?
 
Мени не вреди да разјашњаваш... све јасно само воље нема...;-)
Јабукица се жали да је немирна... Није ми јасна она њена реченица да је медитација повезана са смиреним људима... Какве то везе има?

Hm.
Ako nema volje, to znači da nema motiva.
Ako nema motiva, to znači da je jača sumnja.
Ako je jača sumnja, to znači da ne vidiš dobitak za sebe.
Ako ne vidiš dobitak za sebe, to znači samo dve stvari: ili je cela stvar pogrešna ili je nisi razumela.

Eto vidis, sve je jasno. :D

A to što Jabukica misli da je meditacija samo za smirene, greši. Upravo suprotno.
Jer kad se smiriš, šta će ti više meditacija. Kad jednom naučiš da pišeš, više ne vežbaš pisanje. Jednostavno pišeš :-D
 
Hm.
Ako nema volje, to znači da nema motiva.
Ako nema motiva, to znači da je jača sumnja.
Ako je jača sumnja, to znači da ne vidiš dobitak za sebe.
Ako ne vidiš dobitak za sebe, to znači samo dve stvari: ili je cela stvar pogrešna ili je nisi razumela.

Eto vidis, sve je jasno. :D

A to što Jabukica misli da je meditacija samo za smirene, greši. Upravo suprotno.
Jer kad se smiriš, šta će ti više meditacija. Kad jednom naučiš da pišeš, više ne vežbaš pisanje. Jednostavno pišeš :-D

Ух... ух... Ово као да је са запада стигло... мотивација, добитак...
Најежих се...

Слажем се... једноставније је него што се на први поглед чини... много једноставније...

Не сумњам Укупно... :D само не журим... :wink:
 

Back
Top