Ljudi pa dali vi uopste nesto znate?

P

Peter

Gost
Smorili ste vise sa glupim pitanjima kao sto su kako da istaliram igricu, da instaliram XP, kako se krekuje ta i ta igra. Gledam lik postavio pitanje kako da aktivira Norton SystemWorks, pa covece sve ti pise u tekstu samo piglu ne bi skapirao kako da se aktivira ili jedino ako ne znas engleski onda o kej. Zar nema niko da postavi neka pametna pitanja ili da se prokomentarise o nekom novom programu ili sl. Nije da ja sve znam naprotiv ne znam ni ja sve ali hocu da pomognem vama koliko god mogu, ali samo ne sa glupim pitanjima, a ako se i pojavi neki lik koji zna samo se proserv.. kako sve zna itd. Ja posecujem u nadi ovaj forum dali cu da saznam nesto novo sto vec ne znam a ono stalno ista pa ista pitanja. Moj predlog je da se napravi novi forum npr:Osnovna pitanja o Win, ili nesto slicno gde bi ljudi koji su tek kupili PC saznali sta im treba a mene kao i druge postedeli izgubljenog vremena
 
Peter:
Smorili ste vise sa glupim pitanjima kao sto su kako da istaliram igricu, da instaliram XP, kako se krekuje ta i ta igra. Gledam lik postavio pitanje kako da aktivira Norton SystemWorks, pa covece sve ti pise u tekstu samo piglu ne bi skapirao kako da se aktivira ili jedino ako ne znas engleski onda o kej. Zar nema niko da postavi neka pametna pitanja ili da se prokomentarise o nekom novom programu ili sl. Nije da ja sve znam naprotiv ne znam ni ja sve ali hocu da pomognem vama koliko god mogu, ali samo ne sa glupim pitanjima, a ako se i pojavi neki lik koji zna samo se proserv.. kako sve zna itd. Ja posecujem u nadi ovaj forum dali cu da saznam nesto novo sto vec ne znam a ono stalno ista pa ista pitanja. Moj predlog je da se napravi novi forum npr:Osnovna pitanja o Win, ili nesto slicno gde bi ljudi koji su tek kupili PC saznali sta im treba a mene kao i druge postedeli izgubljenog vremena
Majstore jesi li ti jedan od onih koji je naucio da vozi bicikl gledajuci ga u izlogu prodavnice meshovite robe kako stoji izmedju djaka sa djubrivom i napolitanki"PIK Senta"
 
Lenta:
Majstore jesi li ti jedan od onih koji je naucio da vozi bicikl gledajuci ga u izlogu prodavnice meshovite robe kako stoji izmedju djaka sa djubrivom i napolitanki"PIK Senta"
:lol: :lol: :lol:
Btw-Nije DJak nego DZak...
No,lik je ipak delimicno u pravu.Poprilicno glupih pitanja ima ovde.Ok,naravno,neko nesto ne zna pa pita sta i kako.Ali ipak,postavljaju se pitanja na koje bi sam pokretac topica trebao da zna s obzirom da zna da se nakaci na net,i dodje dovde,odgovori koji se sami namecu redovnim radom na racunaru.U danasnje vreme racunar i nije neki luxuz kao pre neku godinu.Kupuje ga svako.DOsta njih i posle visemesecnog posedovanja istog ne znaju ili ne zele da znaju neke elementarne stvari.Kako npr c******** igru :):):) itd.
To je tako i mi ne mozemo nista tu da uradimo,sem da pomognemo ljudimo koliko mozemo i pre svega ako hocemo.
Licno bih stvarno sredio ovaj forum(mislim na software posto jedino ovde i dolazim).Postavio bih par sticky tema u kojima bi stajale neke korisne adrese npr za drivere i sl da se ne bi zauzimao dragocen prostor ovog forumu(Znate ono,svaki post,odgovor je red,dva tri vishe texta bla bla)....
Sve u svemu glupih pitanja je uvek bilo i bice ih,a ja licno sam spreman da odgovaram na ista.
headbang2.gif
 

Back
Top