opera i chat

B

budza

Gost
instalirao sam operu 7.5. Radi posao.Interesuje me da li je neko probao chat iz opere 7.5 ili je to bag. Koristim mirc ali me je ovo zainteresovalo.nadam se da ce neko odgovoriti
 
Кулиража:
Odakle si je skino majke ti? :shock:
Na Operinom sajtu daju verziju 7.23 koju vec imam :?
Ima li kakve vece ili manje razlike izmedju 7.23 i 7.50 :roll: 8)
He, nas'o sam je na nekom Ruskom sajtu (glupi Rusi i njihov jezik :twisted: :twisted: )
Za razliku od prethodnih (7.00-7.23) ima nekih manjih-vecih promena (vizuelnih), omogucen je Chat (jos ga nisam isprobao) i nema ono sa strane kao u prthodnim verzijama (vec ima nesto kao onaj meni koji je bio u prva tri reda u prethodnim verzijama)
Inace sve u svemu nije losa, i dalje ostajem pri Operi 8)
 
Opera 7.11 i trenutna koja se moze skinuti 7.23 ne razlikuju se uopste , ali za 7.11 mozes skinuti srpski interfejs (na latinici ili na cirilici oba ukupno 200 kb) mozes skinuti brdo skinova (jedan je isti kao Mozzila Netscape pa imas dva browsera u jednom ) . da ne napominjem e-mail i druge pogodnosti sto je stavlja na 1.mesto medju browserima.
Dobar prateci program je Clean Space 8 za brisanje istorije u svim browserima ,pa i u Operi .
Program se skida sa www.download.com . pa u polju searh Ukucas ime i to je to .
ako hoces da ga krekujes da bi dobio sve njegove pogodnosti javi se na danebubanj@verat.net. Jos jednom opera 7.11 (moze i druge ) na 1. mestu
 

Back
Top