Nestaju teme!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

apocalypse_iki

Aktivan član
Poruka
1.497
Ovo mi se desava vec drugi put u poslednjih nekoliko dana..pogledam broj svojih postova, a on drasticno smanjen.. teme se stalno brisu..
mislim, razumem da je neka tema zakljucana..ali koji je razlog POTPUNOG brisanja tema? :confused:
 
apocalypse_iki:
Ovo mi se desava vec drugi put u poslednjih nekoliko dana..pogledam broj svojih postova, a on drasticno smanjen.. teme se stalno brisu..
mislim, razumem da je neka tema zakljucana..ali koji je razlog POTPUNOG brisanja tema? :confused:
zavera! hocje da nam spuste broj postova, da ne mozhemo da kazhemo da smo neshto pametno pisali. dodushe, ni ovako ne mozhemo da kazhemo da jesmo. dobro, neki mogu, ali vecjina ne. da, da, o tome se radi, ne dopada im se vecjina... ili makar teme na kojima pishe vecjina. sve teme sa vel'kim brojem poruka nestaju. nadam se da ova tema necje imati istu sudbinu. ne daj Bozho da postane lepljiva, onda je sigurno ot'shla pod led. osim, ako se stalno ne izdizhe iz pepela, od strane tebe ili drugih pod raznim novim imenima, koji obichno nose brojeve na kraju... ali to nije pravilo... i tako
broj postova mi se smanjio... e, zhivote.. lutalice. shteta je shto su nestali neki ljudi i njihova pisanja zbog brisanja... za brojeve mi puca faca
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top