Svrsavanje u guzu

Eh sada znam da je bilo tema o analnom seksu i tim stvarima, medjutim zanima me da li vi devojke/zene volite kada vam svrse u anal ili vise volite da ga izvade?

Zovesh me na ovu temu, a zapravo nemam shta da ti kazem jer se ne ka-ram u guzu. Liz guze moze, kitu sam probala jedno 3 puta i ne pali me .. dochim ovo lizanje prstica na nogama, e, to je vec neshto :)

Hm..ko nije to probao - NE MOZE DA PRICA O SEXu - GENERALNO !

Bash tako.
 
Jok, bre, sta se tripujes.. ja obozavam nesputane ljude..ne vredjam nikad..ma, skroz sam fina..i slatka.. :) ..al, nesto mi ne ide sa analnim sexom, pa vam samo malo spamujem, jer nemmam sta drugo pametno da kazem :( ..kad ga budem uradila kvalitetno, prvo cu ovde da dodjem da s e pohvalim :) .
 
Ali je prijatan osecaj? Koji je najaci orgazam?

Naravno, posebno shto je liz guze sastavni deo lizanja chitave medjunozne regije. Moj najjachi orgazam .. nekad bude i drkanjem .. bash juche .. jedno 3 manja orgazma za redom, pa se to zaokruzilo u jedan veliki balon od orgazma koji je trajao neshto duze.

A nekad mi sa mushkarcem, kitom, bude mnogo jadno .. nema tu pravila. Mnogo toga uchestvuje u aktiviranju dobrog orgazma. Napaljenost, zelja, obostrano, dobra kita, dobra predigra, on spretan, emocija itd.
 
Vesela_zena_beogradska:
Naravno, posebno shto je liz guze sastavni deo lizanja chitave medjunozne regije. Moj najjachi orgazam .. nekad bude i drkanjem .. bash juche .. jedno 3 manja orgazma za redom, pa se to zaokruzilo u jedan veliki balon od orgazma koji je trajao neshto duze.

A nekad mi sa mushkarcem, kitom, bude mnogo jadno .. nema tu pravila. Mnogo toga uchestvuje u aktiviranju dobrog orgazma. Napaljenost, zelja, obostrano, dobra kita, dobra predigra, on spretan, emocija itd.
A kakva je po tebi dobra kita, pojasni?
 
Cupavka:
Jok, bre, sta se tripujes.. ja obozavam nesputane ljude..ne vredjam nikad..ma, skroz sam fina..i slatka.. :) ..al, nesto mi ne ide sa analnim sexom, pa vam samo malo spamujem, jer nemmam sta drugo pametno da kazem :( ..kad ga budem uradila kvalitetno, prvo cu ovde da dodjem da s e pohvalim :) .
Dobro, nisam se uvredio.;)
 
Vesela_zena_beogradska:
Naravno, posebno shto je liz guze sastavni deo lizanja chitave medjunozne regije. Moj najjachi orgazam .. nekad bude i drkanjem .. bash juche .. jedno 3 manja orgazma za redom, pa se to zaokruzilo u jedan veliki balon od orgazma koji je trajao neshto duze.

A nekad mi sa mushkarcem, kitom, bude mnogo jadno .. nema tu pravila. Mnogo toga uchestvuje u aktiviranju dobrog orgazma. Napaljenost, zelja, obostrano, dobra kita, dobra predigra, on spretan, emocija itd.
ovo se zove pravo objashnjenje...da sam mladjano mushko trazila bih da mi ti budesh uchiteljica
 
ovo se zove pravo objashnjenje...da sam mladjano mushko trazila bih da mi ti budesh uchiteljica

Ma boli me uvo za njih, ja bih radije uchila devojke kako da zadovolje sebe u seksu :) Mnogo sam osetljiva, po zenskoj liniji, na nezadovoljene devojke, bash mi je nekako zao .. (iako mi ovde neki prebacuju da vas trujem)


A kakva je po tebi dobra kita, pojasni?

Bolje da ti ja ne pojashnjavam :)

Ali ajde .. pre svega mora da bude odgovarajucih dimenzija, u mom sluchaju minimum 17 cm i obim bar 15 .. zatim, da bude dopadljiva vizuelno, lepe ruzichaste boje, sa vecim glavicem u odnosu na telo kite. Dopada mi se kad ima izrazene vene. Zatim, da bi se nazvala dobrom, mora i da posluzi zeni, a ne samo mushkarcu, znachi, da bude izdrzljiva, lako erektivna, teshko padajuca.
 

Back
Top