Pretnje samoubistvom

Maleficent

Početnik
Poruka
8
Kako se postaviti kada vam partner, prilikom raskida, preti samoubistvom? Znam da su te pretnje, uglavnom, prazne priče i pokušaj da se privuče nečija pažnja, ali isto tako znam da je bilo i drugačijih slučajeva. Šta raditi?
 
Maleficent:
Kako se postaviti kada vam partner, prilikom raskida, preti samoubistvom? Znam da su te pretnje, uglavnom, prazne priče i pokušaj da se privuče nečija pažnja, ali isto tako znam da je bilo i drugačijih slučajeva. Šta raditi?
Devojka mog ortaka je pokušala da se ubije gutajući tablete... On je to okarakterisao kao "neozbiljno", pravo rešenje bi bili otrov, žilet, pištolj.........:lol:
...
U svakom slučaju su pretnje samoubistvom UCENE, a pošto ja ucene mrzim više od svega, ja više ne bih reči progovorio sa tom osobom.;) Pogotovu zbog toga što mislim da je samoubica žešći ludak.:)
 
levrone:
Devojka mog ortaka je pokušala da se ubije gutajući tablete... On je to okarakterisao kao "neozbiljno", pravo rešenje bi bili otrov, žilet, pištolj.........:lol:
...
U svakom slučaju su pretnje samoubistvom UCENE, a pošto ja ucene mrzim više od svega, ja više ne bih reči progovorio sa tom osobom.;) Pogotovu zbog toga što mislim da je samoubica žešći ludak.:)
.devojka moga druga pretila mu da ce sa prvim sledecim da se ubije od k.urca ,eno je josh pokushava ,karakter ................... :grin:
 
Nikakve ucene ne dolaze u obzir. Ne razumem ljude koji prihvate chinjenicu da je sa njima neko iz chistog sazhaljenja. Ja sam vishe za to da chak i kad mi je najtezhe ne vidi koliko mi je ustvari teshko,iako teshko krijem emocije.
A ucene tipa: ako me ostavish,ja cu....bla bla.. to mi je jadno. Dno. I daleko je od ljubavi i bilo kakvih plemenitih emocija.
 

Back
Top