Kako povaliti devojku u Nessebaru?

Mlad&N

Početnik
Poruka
34
E cesto slusam od likova koji idu (ili su vec bili) u Bugarsku ove godine kako ce (kako su) povalili ovu, pa onu, pa ne znam ni ja sve kakve pricice...pa kao onaj lik koji je prvi put povalio ribu, pa jos nevinu na moru...
Misssim meni sve to zvuci totalno nerealno i nemoguce, kao ja sad dodjem na plazu i za lupam 3 dana nadjem i povalim neku ribu, a jos pride ako ne mozemo da se sporazumemo zbog jezickih poteskoca (pa ne dolaze u BG samo Srbi) e to bi voleo da vidim.

Ali me nervira i kopka to...sta ako stvarno jeste, a ja nisam?

I uopste ko je jos usao u diskoteku na moru, i izasao posle sa nepoznatom ribom i povalio je? Postoji li neko takav?
 
Moguce je! :) Sto se sporazumevanja tice - ne brini. S Bugarima ces lako da se sporazumes na srpskom... a s Norvezankama, Svedjankama i ostalima na engleskom. Letovala sam u Bugarskoj par puta i sav taj blud i razvrat ne moze da se uporedi s onim u Crnoj Gori. A i one njihove diskoteke... ne zna se ko pije, ko placa, ko koga piiiiiiip! :) Ne ocekuj da ces sad da povalis 10 riba za 10 dana ali... nikad ne reci nikad ;D Imam neke zanimljive slike iz nekih diskoteka. Ja licno slikala. Na jednoj se kresu na nekoj fotelji u diskoteci. Na drugoj se kresu u bazenu goli... Na trecoj dve cure i dva momka svi se vataju u isto vreme... :D Lepo se provedi na moru!
 
Mlad&N:
I uopste ko je jos usao u diskoteku na moru, i izasao posle sa nepoznatom ribom i povalio je? Postoji li neko takav?
Kao prvo.. za to ti ne treba more. U svakoj na$oj diskoteci ili splavu mozhe$ da uradi$ to isto. U letovali$tima je malo lak$e jer su svi daleko od kom$iluka i mame i tate pa kad su vec dali pare, da se bar dobro izjebu.
Recimo da je pola riba tamo oti$lo da se odmara, a pola da zagrize tvrd tuki i da se odmara. Znachi $anse su ti ogromne. Treba samo da startuje$ i da ima$ malo srece (osim ukoliko nisi gabor). Ako jesi gabor sa tvrdim zhelucem lovi one najruzhnije, najdeblje i najpijanije ochajnice i ima$ 3 boda u gostima
 
Evo ti jedan Tip!
Odes u suncev breg u diskoteku, zaboavio sam kako se zove, ali prima jedno2000 ljudi,i svi idu tamo.:) Tu ce odma cim udjes da te povata jedno 5 pedera dok prolazis kroz masu, ali kad udjes malo duplje onda pocnu ribe tako da te vataju! Pa tako i ti njih! Gledas da nadjes neku koja nije svedjanka,niti bilo koja sa zapada jel tu nema vajde! Navatas neku nasu mrtvu pijanu koja se zvalavi sa svima u prolazu, odvedes je kuci i povalis je! :) Ima i drugi deo. Odes u nesebar na Captin Jack, brod diskoteku, tamo su ti sve nase ribe! Djuskas tu 2 dana, 3. te neka primeti pa jos jedno 5 dana caskate tu, o skoli, poslu, politickom stanju u srbiji i vizama, i onda tamo 10. dan zivnes je da svrati kod tebe u sobu, pokazes joj brdo kondoma u fioci, upalis svece, i ako te ne sutne u jaja i ne ode, povalis je....
 

Back
Top