Torrent se ukopao pred samim krajem skidanja fajla

dakyorlando

A picker, a grinner, a lover, and a sinner
Moderator
Poruka
40.108
Priča je poznata... skidam film preko neta... danas upalim da nastavim skidanje koje traje već nedelju dana... i krene da skida brzinom koja se kretala između 20 i 25 kbps! Obradujem se, pomislim, sad će ceo posao začas da se privede kraju... I dođe on do samog kraja, tačnije do 99.7%, i ukopa se! :confused: Neće pa neće da krene dalje... Upload brzina i dalje postoji, broj seed-ova i peer-ova je manje-više isti kao ranije, ali nikako da makne s nule! :x Molim vas, pomozite mi i kažite mi kako da ga "nateram" da odradi još tih 0.3%, izluđuje me, poludeću! :evil: :evil: :evil:

Inače, ako to nešto znači, ispod prozora za skidanje nalazi se deo "Downloaded" i predstavlja jedan dugački plavi pravougaonik, samo sa dve tanke bele uspravne crte, a ispod deo "Availability" koji je takođe plavi pravougaonik ali sa dve crvene crte tačno iznad one dve bele (stavio bih sliku ali ne znam kako se one ubacuju)! Pomagajte ko boga vas molim, poludeću načisto ako posle ovoliko čekanja i muke (skidam film ukupno 45 sati) ne budem uspeo da dovršim download sada kada je došao do 99.7%!!!
 
P.S.

Posle par minuta one dve crvene crte postale su bele, da bi ponovo postale crvene i opet sam dobio onu čuvenu poruku: "Error: The process cannot access the file because it is being used by another process". Ipak, sreća u nesreći je što ipak mogu da pregledam snimljeno, a snimljeno je praktično skoro sve, tih 0.3% su samo zadnjih par sekundi... Ipak, želim da se proces okonča kako treba pa vas molim za pomoć.

Poz.
 
OK, probaću prvom sledećom prilikom da upload-ujem neku sliku... Tako je to kad si Internet početnik, sve moraš da učiš!

Evo, tek narednog dana se pokrenulo! Kaži mi, molim te, dvr, šta treba da gledam kod biranja fajla za skidanje da bih izbegao da posle svakih 10-15% ispiše onu error poruku? Jer, primetio sam da sa istim brojem seed-ova i peer-ova jedan dan brzina bude oko 27 kbps, a drugi dan neće da pređe 5? Rekao bih da nije samo do zdravlja fajla... sigurno tu ima još nekih faktora...
 

Back
Top