NACIONALIZAM= PRIMITIVIZAM

da li je znak jednakosti na pravom mestu?


  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .

jelena.i

Zainteresovan član
Poruka
141
eto, ja koja sam sve samo ne "nacionalista" dozivela sam "okrsaj" sa jednim engleskim "gospodinom"- izjavio je da mu je zao sto svi srbi nisu pobijeni za vreme bombardovanja '99.... onda sam ga lepo zamolila da ustane i napusti drustvo... kulturno je poslusao moj savet i krenuo...medjutim, ustala sam i ja, prisla mu i polila ga punom flasom vode! mozda primitivno sa moje strane ali kako drugacije sa nacionalistickim-engleskim-kolonijalistom?!!!
 
Наравно да знак једнакости овде не важи. Шта је лоше у томе ако је неко националиста, а да притом није шовиниста или фашиста. Код нас је проблем у томе што национализма у некој нормалној форми готово и нема, па се многи шовинисти , фашисти и слични декларишу као националисти.
 
Космополите="је_бали би се за паре" , само за оне са IQ>120 :lol:
animated174-1.gif
 
Pijanista:
Наравно да знак једнакости овде не важи. Шта је лоше у томе ако је неко националиста, а да притом није шовиниста или фашиста. Код нас је проблем у томе што национализма у некој нормалној форми готово и нема, па се многи шовинисти , фашисти и слични декларишу као националисти.
Tacno.
 
ranije se verovalo da su carobne reci abrakadaba, ciribu-ciriba, hokus-pokus


danas, neki veruju da je dovoljno reci "sistem vrednosti, 6.oktobar, antihaski lobi, gradjanska srbija, inicijativa mladih za ljudska prava" i covek postaje naprasno pametan... mislim da ova zemlja nece izdrzati provalu tako pametnih.... pokretac teme je dokaz... i onaj blazenopocivsi eraserhead
 

Back
Top