koko molloko

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Corto Malteze

Veoma poznat
Poruka
12.221
e ljudi ja vas napustam na neko vreme...pa reko' da vam otvorim mesto gde cete skrabati da imam sta da citam kada se vratim :D
zhaak mojne da brishesh please...donecu ti jednu plavushu sa moreta :D
 
Enrique.:
Ma pusti Zhakija, on ne može ni sa ovdašnjima da se izbori..:lol:....nego meni može jedna crnka..?

Prijatelju, have a good time, all the time..;) :D

...i pošalji razglednicu..;)
Ja se pridruzijem Enrique-u, samo meni bez crnke, please! Molila bih te dok ne krenes da mi das blize instrukcije da u tvom odsustvu nesto ne zabrljam pa da ti se tema zatvori i pre nego sto je zazivela. O cemu smem DA PISEM, znas da sam ja uvek "pod lupom" jer moji postovi nisu bas stereotipni pa cesto naidju na nerazumevanje...
Zelim ti srecan put, puno lepih trenutaka, dobar provod, i da se vratis jos "crnji" - jer znas da moja Orgi to obozava!!! :lol: :lol: :lol: Pozdeav LilyL
 
jednom ja radio nesto u prizrenskoj ulici u bg, bila je to neka nadogradnja. posto sam ja kao arh. teh. po struci, ali ne radim i ne bavim se time vec neko vreme...e i bila tu nama u komsilku jedna kafana bas dobra trst se zvala, a dole malo nize ka zelenjaku pa levo u narodnog fronta bila pak jos jedna kafana isto dobra venecija se zvala, i onda gradjevinska bagra se skupi u jednoj od tih kafana i loche, a u to vreme smo bash bili bagra, a retko ko je i mobilni tel tada imao....sedimo tako u veneciji, a boki i neka ekipa zovu na tel. u trstu, pa kazu gde ste, a mi u trstu. pa kazu aj dodjite do venecije :D mi smo u veneciji...i onda smo se mi tako setali od trsta do venecije celu skoro jednu godinu, redje smo ulazili dublje u narodnog fronta do firence( isto kafana), a znali smo zaginuti i u londonu, ali i u jednom pabu tri sargarepe bas blizu londona :lol:
pa tako i vi, neka vam ovo bude kafana numero due, kad vam dosadi tamo kod ex nindze, a vi svratite u koko molloko :lol:
 
pa,sta reci,a suzu ne ispustiti!
srecan put,lepo se provedi,odmori,na``bi,ne zaboravi da kondom glavu cuva....
dok budes uzivao na plazi,okruzen lepim i zgodnim zenama,pomisli kako si srecan covek....
i,vrati nam se ziv,zdrav i osvezen.....
pa da u mom baru odigras jedan strip i pokazes svoje zgodno,misicavo,preplanulo telo....
cmoooooooooooook!!!!!!!!!!!!!!!!
komsinica Mizza :lol:
 
AAAAAAAAAAAAAAA, pa ovo isto kafance!? E sad cu nacisto da ispropadam - trci u EX, trci u KOKO, pa moracu stalno da imam rolere na nogama. Ko bre sve to da postigne? A, usput, kad me nahvataju plavci da vozim u pijanom mmmm stanju, ode mi cela plata. Ali, nece mi bi ti zao, jednom se zivi BRE.
A i ja sam bancila i u Trci i u Veneciji, u Firenci nisam bila osim u Italiji.
 
Corto Malteze:
..i onda smo se mi tako setali od trsta do venecije celu skoro jednu godinu, redje smo ulazili dublje u narodnog fronta do firence( isto kafana), a znali smo zaginuti i u londonu, ali i u jednom pabu tri sargarepe bas blizu londona :lol:
:lol: :lol: :lol:
ovo je odlicna prica za dobro jutro :)
 
ej ljudovi koje loodilo
konkurisao sam u neku nemachku firmu pre jedno mesec dana
i zvali me na prvi krug razgovora i sve je to proslo ok
vec sam izgubio svaku nadu
ali ev sada zovu drugi kruuuuug, a to je vec unutra :D
uuuurrrraaaaaaaaa
 
Corto Malteze:
ej ljudovi koje loodilo
konkurisao sam u neku nemachku firmu pre jedno mesec dana
i zvali me na prvi krug razgovora i sve je to proslo ok
vec sam izgubio svaku nadu
ali ev sada zovu drugi kruuuuug, a to je vec unutra :D
uuuurrrraaaaaaaaa
a,sada zahtevam javnu pohvalu za svoje prediktivne sposobnosti i hocu da mi dovuces u bg Novljana sa najvecim! :wink: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top