DOOM 3 PROBLEM

Tycoon

Početnik
Poruka
40
ZDRAVO! Nedavno sam Kupio Doom3,Instalisao ga,Krekovao ga ali svaki put kad probam da udjem u igru, vrati me na desktop.Da li neko moze da mi pomogne? Stvarno zelim da igram Tu Igru! Unapred Hvala!
 
Tycoon:
ZDRAVO! Nedavno sam Kupio Doom3,Instalisao ga,Krekovao ga ali svaki put kad probam da udjem u igru, vrati me na desktop.Da li neko moze da mi pomogne? Stvarno zelim da igram Tu Igru! Unapred Hvala!

LJUDI MOLIM VAS NE KORISTITE RIJEC CRACK.....recite PEKMEZ, NAMAZAO i ETIKETA :lol: zna se na sta mislim

sto se tice problema ..... ako te vrati na desktop....ili je instalacija....al vise vjerovatno da ti PC nema dovoljne performanse....pa ti vidi sta je :lol:
 
markoca:
Mozda neispravan CD? Probaj kod ortaka, i koju konfiguraciju imas?
Kako moze biti neispravan CD ako je instalirao igru :shock:
Verovatno je problem sa drajverima ili sama igra nije dobra (premda je igra stara i verujem da "osoba" od koje ju je kupio ima ispravnu verziju.
Neka proba sa novijim drajverima (ili mozda da skine i patch) neka proveri da li igra ima problem sa njegovom video kartom.
 
Tycoon:
PISE Da mi mi Ne valjaju Graficki drajveri! ali To je Nemoguce! Ja imam Najnoviji ForceWare Drajver! 90.24
a ovo je sad na njihovom sajtu i naravno vazi za 7600 gs
 

Prilozi

  • nvidia driver.jpg
    nvidia driver.jpg
    31,3 KB · Pregleda: 4

Back
Top