ŠTRAJKUJU PANDURI!

Šta preduzeti?

  • Uleteti u masu sa suzavcima i tenkovima kao oni pred moju firmu

  • Legitimisati ih sve i proveriti da li su poznati ostalim policajcima pa ih otpustiti

  • Zamoliti ih da se pomere sa ulice jer ne može da se prodje peške


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Ja izlazim na kolovozu i vidim grupu uniformisanih lica oko ulaz u zgradu na ulici Admirala Geprata. Jedno lice uzelo megafon isto imalo plavu uniformu. Imalo ih malo i stajali u debelu ladovinu od zgradu. Bilo i ženskih.

Zašto???
 
Iron Lord:
Ja izlazim na kolovozu i vidim grupu uniformisanih lica oko ulaz u zgradu na ulici Admirala Geprata. Jedno lice uzelo megafon isto imalo plavu uniformu. Imalo ih malo i stajali u debelu ladovinu od zgradu. Bilo i ženskih.

Zašto???

Е, сада их похапсите......ахахахаааааа........ као што је било предлога да се похапси ЈСО......ахахааааааааа...........

Хајде сада им наредите да не смеју да штрајкују у униформама........ахахаааааа....

п.с. Мислим да су више пута најављивали штрајк њихови синдикати - у питању су лична примања, и уопште статус.......
 
eremita:
Е, сада их похапсите......ахахахаааааа........ као што је било предлога да се похапси ЈСО......ахахааааааааа...........

Хајде сада им наредите да не смеју да штрајкују у униформама........ахахаааааа....

п.с. Мислим да су више пута најављивали штрајк њихови синдикати - у питању су лична примања, и уопште статус.......
JSO su najčešće poreklom kriminalci, a ovo su školovani policajci. Tokom rata su mi se neki žalili da moraju da poštuju iste one koje su hapsili.
 
Marqueaux:
Заборавио си да поставиш у анкети и могућност " Размотрити шта хоће" или било који став противан твом..

Тачно....."Иронова посла"......мора да буде само како он каже.... зато нисам ни одговорио на анкету..... 8-)
 
nesha taxista:
JSO su najčešće poreklom kriminalci, a ovo su školovani policajci. Tokom rata su mi se neki žalili da moraju da poštuju iste one koje su hapsili.

Буахахахаха добро ниси рекао "поштени полицајци", то је већ Ирејсрхедов ниво руфутабизма.
Теби је толико Сорош испрао мозак да више ни шалу не препознајеш.

А шта рече Ђинђић - Црвене беретке су јавно предузеће као и свако друго ;-)
 
svetolik trpkovic:
ko o cemu Ivica o JSO i Sorosu .
a vezano za temu treba dodati i opciju ACAB :mrgreen:
Pa dobro, bila je valjda tamo i neka ''marica''.
Duh Sekire:
Буахахахаха добро ниси рекао "поштени полицајци", то је већ Ирејсрхедов ниво руфутабизма.
Теби је толико Сорош испрао мозак да више ни шалу не препознајеш.
Imaš čudan smisao za humor. Nisam napisao ''pošteni'', mada tvrdim da jesu pošteniji od onih iz JSO.
 
Duh Sekire:
Буахахахаха добро ниси рекао "поштени полицајци", то је већ Ирејсрхедов ниво руфутабизма.
Теби је толико Сорош испрао мозак да више ни шалу не препознајеш.

А шта рече Ђинђић - Црвене беретке су јавно предузеће као и свако друго ;-)

I javna kuća je javno preduzeće
 
Пандули, само вас гедам ...
animated162-1.gif
 
Karlito Brigante:
Kome trebaju panduri?Nek' i oni shvate da nisu nikome važni kad ništa ne rade!


Prvenstveno su potrebni prevarantskim i lopovski nastrojenim režimima koje je izabrao politički nepsimen narod.

Onda su potrebni pojedinim vlasnicima kockarnica, pekara i kafića.

Pa su potrebni da nam zayebavaju i traumiraju urbanu decu po gradovima samo zato što su izašla napolje i po dozvoli roditelja ostala u gradu posle 22h...

Da mlate gradjane i navijače mimo ustava prilikom privodjenja ali da obilaze i po godinu dana kućerde poznatih mafijaša te da napišu u izveštaju "lupali smo na vrata ali nikog nije bilo a nismo mogli da savatamo ni dva svedoka pa da provalimo."
 
eremita:
Е, сада их похапсите......ахахахаааааа........ као што је било предлога да се похапси ЈСО......ахахааааааааа...........

Хајде сада им наредите да не смеју да штрајкују у униформама........ахахаааааа....

п.с. Мислим да су више пута најављивали штрајк њихови синдикати - у питању су лична примања, и уопште статус.......

JSO je strajkovao u uniformama, ali su za svaki slucaj poneli i kalase i hamere. Da se nadje.

Ovi panduri strajkuju samo u uniformama, kol'ko je meni poznato.

Al' ne znam ja sta oni hoce, mozda bi i oni da pucaju na premijera. Predlazem jednu intervenciju pendrecima i suzavcima, za svaki slucaj. :lol:
 
Iron Lord:
Prvenstveno su potrebni prevarantskim i lopovski nastrojenim režimima koje je izabrao politički nepsimen narod.

Onda su potrebni pojedinim vlasnicima kockarnica, pekara i kafića.

Pa su potrebni da nam zayebavaju i traumiraju urbanu decu po gradovima samo zato što su izašla napolje i po dozvoli roditelja ostala u gradu posle 22h...

Da mlate gradjane i navijače mimo ustava prilikom privodjenja ali da obilaze i po godinu dana kućerde poznatih mafijaša te da napišu u izveštaju "lupali smo na vrata ali nikog nije bilo a nismo mogli da savatamo ni dva svedoka pa da provalimo."
Slažem se,sa izuzetkom ove ''dece''!U centru te dece ima previše,i posle ponoći sprovode vrlo ''zanimljive'' ideje u dela,tako da otprilike podsećaju na gostovanje ''Grobara'' u Mostaru! :roll:
 
Karlito Brigante:
Slažem se,sa izuzetkom ove ''dece''!U centru te dece ima previše,i posle ponoći sprovode vrlo ''zanimljive'' ideje u dela,tako da otprilike podsećaju na gostovanje ''Grobara'' u Mostaru! :roll:
Mi žešći navijači FK Partizan zahtevamo smenu uprave zbog toga što je pristala na nefer uslove od UEFA. Nas 56 bez Mikice i Kureta smatra da je kazna prevelika i da je za istu krivo smotano rukovodstvo koje potpisuje šta god mu poture pod nos. Šta nas bole što Hrvati nisu imali dovoljno pandura da spreče incidente kojima smo bili izloženi? Da li je bolje da nam opet razbijaju glave ili da se branimo kako znamo i umemo? U ime svin nas 50 i nešto, koji zaista živimo za ovaj tim a ne ko ovi ostali vikend navijači što su šatro za tim a ne znaju ni jednu noviju pesmu, smatramo da treba da budemo na platnom spisku kluba a ne da žickamo od fudbalera dresove i po 50 evra za pirotehniku. Pa nismo mi navijači Crvene Zvezde koji šoraju u kese pa bacaju na teren.
DOLE NIKAKVA UPRAVA!
BOJKOT SRBIJO!

Nas 50 i nešto (bez Mikice i Kureta)
Dragstor "S.T.R.Vina"

kapa_bojkot.jpg
 
Ja sam glasao ovako:

Uleteti u masu sa suzavcima i tenkovima kao oni pred moju firmu

Trenutno stanje je:

Uleteti u masu sa suzavcima i tenkovima kao oni pred moju firmu 6 42,86%
Legitimisati ih sve i proveriti da li su poznati ostalim policajcima pa ih otpustiti 1 7,14%
Zamoliti ih da se pomere sa ulice jer ne može da se prodje peške 7 50,00%
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top