Dirty Words

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
Koje su to prljave reci koje mu/joj sapucete tokom seksa?...
Cime ga/je palite?...Najcesci suglasnici?...Najcesci samoglasnici?
Krici..Molitve...Preterivanja...Kojestarije? :D
pustite masti na volju... 8) :)
 
senoviti:
Koje su to prljave reci koje mu/joj sapucete tokom seksa?...
Cime ga/je palite?...Najcesci suglasnici?...Najcesci samoglasnici?
Krici..Molitve...Preterivanja...Kojestarije? :D
pustite masti na volju... 8) :)

Prljave carape... kontejner??? :lol: :lol:
 
Ma koliko me sada svi redom ispljuvali, ne govorim "prljave" reci, sem kada sam besna, pa psujem. (E sad sam ozbiljna.)
P. S. Ne zato sto mislim da je bezveze, vec nema sanse da izlete napolje. Bila bi prava umetnost naterati me. Pokusavali, ali uzalud. :)
 
MYOB:
Ma koliko me sada svi redom ispljuvali, ne govorim "prljave" reci, sem kada sam besna, pa psujem. (E sad sam ozbiljna.)
P. S. Ne zato sto mislim da je bezveze, vec nema sanse da izlete napolje. Bila bi prava umetnost naterati me. Pokusavali, ali uzalud. :)

Ufff bre ti mora da imas neku hladnu krv nema to veze sa tim da li si besna vec koliko si uzbudjena a jos kad bi videla koliko bi to njega popalilo govorila bi sigurno.
a i ti sto su pokusavali mogu da mislim kako je bilo ....
On (radi radi radi pa zastane) aj reci nesto prljavo...
Ona neeeecu ....
On Ajde
Ona neeecu dobro ajde carape
 
InCogNito NinjA:
Ufff bre ti mora da imas neku hladnu krv nema to veze sa tim da li si besna vec koliko si uzbudjena a jos kad bi videla koliko bi to njega popalilo govorila bi sigurno.
a i ti sto su pokusavali mogu da mislim kako je bilo ....
On (radi radi radi pa zastane) aj reci nesto prljavo...
Ona neeeecu ....
On Ajde
Ona neeecu dobro ajde carape

Stvarno ne znam sta da ti odgovorim na ovo. Ima istine, ali ne sasvim. Nisam hladnokrvna, ali strast ispoljavam drugacije, ne kroz reci. Ja znam u cemu je stvar, ali mi je glupo o tome javno, ko neka tinejdzerka. Pa jos i savete da pocnem da dobijam. :)
 

Back
Top