Mononukleoza-trudnoca

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Imam 21 godinu, Imala sam mononukleozu pre 4 godine,
uskoro zavrsavam fax, i pocinjemo da planiramo porodicu,
pa me zanima dali ima nekog sa slicnim iskustvom?
Da li treba imati neke posebne kontrole, da li mozemo da pravimo bebu bez razmisljanja, imamo li cega da se bojimo?
(naravno da cu otici do lekara ali cisto ako je neko imao slican slucaj me zanima)
 
Boje se da joj se ne omakne pa da sacuva telo, da ima vremena za sebe, i da ima para za sebe, tako to ide, jer, iako je sve pozitivno kad nemas dece, oni se ipak boje jer im je neko rekao da mora da se imaju deca da se bilo srecno.
 
pa pitaj lekara, ali mislim da to nema veze... Kao sto neko napisa ta "bolest prvog poljupca" bude i prodje ( i posle si imuna celog zivota ). Pod uslovom da ti nisu npr. bili osteceni bubrezi itd... A to bi, valjda, znala?

A topmodelsica je ok devojce, nema potrebe da se covek nesto duze bavi sustinom njenih postova (koji se meni svidjaju, onako, pokazatelj su mi stanja jednog - tzv.modernog -dela mlade zenske populacije... To ti je kao da je neko pomesao stranice casopisa za devojke, pa sad cita nasumice...He, modelsicino :"Bolje joj je da nema decu zbog posledica od te mono... nego da je zdrava pa da ima decu." :D)
 

Back
Top